• Źdźbło Sennik

  Sennik Źdźbło Źdźbło we śnie symbolizuje obfitość, dostatek, płodność, reprezentuje rozwój oraz szczęście; oznacza również ciężką pracę, która może przynieść w życiu wiele korzyści. źdźbło trawy – oznacza dobre samopoczucie lub miłosną przygodę liczyć źdźbła trawy – czeka cię okres wytężonej pracy źdźbło zboża – wróży długie życie przepełnione szczęściem zrywać – staniesz przed podjęciem ważnej decyzji, od której zależeć będzie twoja przyszłość wziąć do ręki – wykażesz się nieprzyjacielskim zachowaniem w stosunku do bardzo miłej osoby.

 • Źrebak Sennik

  Sennik Źrebak Źrebak jest zapowiedzią bardzo korzystnego przedsięwzięcia. Ponadto może odzwierciedlać również naszą niedojrzałość lub niepewność. zobaczyć – poszukaj nowych wyzwań a osiągniesz w życiu szczęście zaprzęgać go – dowiesz się o wielu nowościach karmić go – jest to znak, że musisz jeszcze zdobyć doświadczenie oraz dodatkową wiedzę zanim zaczniesz realizować swoje cele prowadzić źrebaka – pewne sprawy będziesz musiał załatwić szybko i sprawnie martwy źrebak – nie wykorzystasz należycie szansy, którą otrzymasz od życia pasące się źrebię – symbolizuje udane małżeństwo biegający po łące – spodziewaj się radosnych wieści skaczący źrebak – odzwierciedla narastającą motywację oraz ukryte ambicje.

 • Źrebie Sennik

  Sennik Źrebie oznacza nowe zobowiązania oraz świeżą energię,

 • Źródło Sennik

  Sennik Źródło Źródło we śnie symbolizuje radość, odnowienie oraz narastającą z czasem wrażliwość. Doświadczasz w życiu pozytywnych emocji lub wkroczysz w nowy związek bądź kolejny etap pewnej znajomości. W negatywnym aspekcie sen sugeruje, że jeżeli nie zawalczymy o źródło naszego szczęścia, to na pewno zaprzepaścimy szansę na jego utrzymanie. Istotny jest również stan wody pochodzącej ze źródła – czysta i przejrzysta woda oznacza szczęście; brudna i mętna woda – przeciwności losu. czerpać z czystego źródła – podejmiesz się ważnego przedsięwzięcia i odniesiesz sukces czerpać ze zmąconego źródła – spotkasz nieszczerego człowieka, który może ci bardzo zagrozić w życiu wyschnięte źródło – oznacza ochłodzenie się uczuć w związku, alternatywnie wskazuje na poważne dolegliwości zdrowotne.

 • Twarz Sennik

  Sennik Twarz Twarz we śnie jest odbiciem naszej duszy. Jest odzwierciedleniem naszych uczuć i pragnień. Reprezentuje pozytywne nastawienie wobec własnej osoby oraz zadowolenie z własnych osiągnięć. zobaczyć własną twarz we śnie – podejmiesz się w życiu nowej roli, która uświadomi ci jak wiele trudu należy wnieść w wykonanie pewnych czynności, zrozumiesz także wysiłki innych ludzi, których wcześniej nie doceniałeś widzieć smutną twarz – taki sen zapowiada liczne kłopoty ze zdrowiem widzieć wesołą twarz – sen zwiastuje pomyślne wydarzenie, które przyniesie ci wiele satysfakcji zasłaniać twarz – popełnisz ogromny błąd, którego będziesz bardzo żałować twarz z bliznami – zachowasz zdrowy dystans do pewnej sprawy, która wcześniej wywoływał w tobie same negatywne uczucia myć twarz – twoje starania w końcu zostaną przez kogoś docenione widzieć odbicie swojej twarzy w wodzie – pewna zawistna osoba będzie rozsiewać złośliwe plotki na twój temat widzieć swoje odbicie w lustrze – doczekasz się potomka brzydka bądź stara twarz – zaczną niepokoić cię podstępne zachowania bliskich osób, sen jest także oznaką wygasłych uczuć, gniewu oraz żalu widzieć piękną – uda ci się w życiu ochronić to, co najistotniejsze i co przynosi ci najwięcej radości umalowana twarz – otaczają cię fałszywi ludzie, którzy stale maskują swe haniebne postawy...

Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds