Antyreligijne

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksi…

  W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich, lubił hodowle drobiu. Któregoś jednak dnia księdzu zginął kogut. Początkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas, a koguta nie ma. Ksiądz zmartwił się doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy, kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał: – Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia. – Chciałbym spytać, kto z obecnych tutaj ma koguta? Wszyscy mężczyźni wstali. – Nie, nie… – to nieporozumienie. Może spytam inaczej, kto ostatnio widział koguta? Wszystkie kobiety wstały. – Oj, nie, nie… to też nie o to chodzi – może wyrażę się inaczej: kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy? Połowa kobiet wstała. – Parafianie – nie rozumiemy się, spytam wprost – kto widział ostatnio mojego koguta? Wstał chórek chłopięcy, ministranci i organista.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Ateista trafia do piekła. Diabeł pokazuje mu piękn…

  Ateista trafia do piekła. Diabeł pokazuje mu piękny kurort z pięknymi dziewczynami i w ogóle. Ale za którąś z szyb Ateista widzi jak katują tam ludzi, przypalają smołą i biczują. – Diabeł, popatrz, co to? – A to są katolicy, ale nie martw się oni sobie sami tak wymyślili.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Do sklepu wchodzą 2 blondynki. – Poproszę zeszyt w…

  Do sklepu wchodzą 2 blondynki. – Poproszę zeszyt w kółka – mówi jedna. – Ależ proszę pani nie ma zeszytu w kółka są w kratkę w linię i czyste. – Aha to do widzenia! Podchodzi druga. – Ależ ona głupia zeszyt w kółka. PHIII! – No wie pani są różni ludzie…. A co dla pani? – A wie pan poproszę globus Krakowa.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • – Stachu! Słyszałeś co w niedziele w kościele na m…

  – Stachu! Słyszałeś co w niedziele w kościele na mszy zrobił Janek Nowak? – Nie słyszałem. – Kościelny szedł zbierać ofiarę, a Janek zasnął w ławce i głośno chrapał. Kościelny go potrząsa za ramie, a ten na cały glos krzyczy: „Odczep się, mam miesięczny!”

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds