Czarny humor

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Do kostnicy miejskiej dzwoni mały chłopiec: – Halo…

  Do kostnicy miejskiej dzwoni mały chłopiec: – Halo, czy to kostnica? – Tak, słucham. – Bo mój dziadzio wyszedł z domu trzy dni temu i nie wraca, jest może u was? – A możesz powiedzieć, czy dziadek ma jakieś znaki szczególne? – No, nie umie mówić.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Jasiu pracował w tartaku i pewnego dnia trajzega o…

  Jasiu pracował w tartaku i pewnego dnia trajzega odcięła mu wszystkie dziesięć palców u rąk. Pobiegł Jasiu do szpitala i mówi: – Panie doktorze proszę mi pozaszywać te rany bo się wykrwawię. – Co się stało? pyta lekarz. – Trajzega mi ucięła wszystkie palce. – A dlaczego Pan ich nie przyniósł ze sobą? Teraz mamy takie technologie, że przyszylibyśmy palce i miałby Pan w 100% sprawne dłonie. – A czym se je kur…a miałem pozbierać????

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Być‚ sobie fanatyk wę™dkowania. Pewnego dnia dowie…

  Być‚ sobie fanatyk wę™dkowania. Pewnego dnia dowiedziać‚ się™ o fantastycznym wprost miejscu, mać‚ym jeziorku w lesie, gdzie ryby o wielkoć›ci niesamowitej same wskakuję… na haczyk. Nie mógć‚ się™ już doczekaę‡ weekendu. Gdy minę…ć‚ ciꙿki tydzieć„ i nastać‚ dzieć„ wyjazdu, wstać‚ o 4 rano, aby wyruszyę‡ w drogę™. Po dć‚ugiej podróży odnalazć‚ mać‚e jeziorko w lesie, rozstawić‚ wę™dki i czekać‚ godzinę™, drugę… godzinę™, trzecię…. Wreszcie spć‚awik drgnę…ć‚, a wę™dkarz szarpnę…ć‚ i wycię…gnę…ć‚ ogromne nadziane na haczyk gówno. Zaklę…ć‚ szpetnie i zauważyć‚, że z tyć‚u ktoć› za nim stoi. Być‚ to miejscowy. Wę™dkarz z żalem powiedziać‚: – No patrz pan, taki kawać‚ drogi jechać‚em, tyle wysić‚ku, kombinowania i co?! Gówno! Na to goć›ciu: – A bo wie pan, z tym jeziorkiem zwię…zana jest pewna legenda. Otóż niech pan sobie wyobrazi, że przed I wojnę… ć›wiatowę… żyć‚ tu chć‚opak i pię™kna dziewczyna, którzy kochali się™ niesamowicie, ale wzię™li go do wojska. Po jakimć› czasie nadeszć‚a wiadomoć›ę‡ że zginę…ć‚ na froncie i proszę™ sobie wyobrazię‡, że ona przyszć‚a tu, nad to jeziorko i z wielkiego żalu się™ utopić‚a! – Niesamowite – odparć‚ wę™dkarz. – Ale to jeszcze nie koniec proszę™ pana! Otóż po wojnie okazać‚o się™, że chć‚opak przeżyć‚, być‚ tylko ranny. Gdy przyjechać‚...

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds