Inne

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Lecą sobie ufoludki patrzą a na łące pasie się kro…

  Lecą sobie ufoludki patrzą a na łące pasie się krowa. W książce przeczytali, że krowa pije wodę a daje mleko. Więc dwóch wzięło krowę za łeb i włożyli do rzeki, a trzeci podniósł kite i czekał na mleko. Po chwili krowa osrała go, otarł się z gówna i krzyczy: – podnieście łeb bo muł zaciągnęła.

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
 • Michał W. wbiega na scenę. Ręce w geście pozdrowie…

  Michał W. wbiega na scenę. Ręce w geście pozdrowienia. Uśmiech na twarzy. Jupitery dyskretnie podkreślają czerwień jego czupryny. Spogląda na widownię – konsternacja. Na sali znajduje się jedna jedyna osoba, kobieta po trzydziestce… Starając się odzyskać rezon, Michał W. namiętnym (choć lekko drżącym) głosem mówi do mikrofonu: – Dzisiaj zaśpiewam tylko dla ciebie, bejbe! – Dobra, byle szybko, ja tu jeszcze posprzątać muszę!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Jedzie dresiarz nową bryczką po polnej drodze, nag…

  Jedzie dresiarz nową bryczką po polnej drodze, nagle łapie gumę. Wysiada, zabiera się do wymiany koła a tu zjawia się jego kolega: – Co robisz? – Kółko. Na te słowo kolega dresiarza wybija szybę w drzwiach kierowcy i mówi: – To ja zrobię radyjko.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Przed czerwonym światłem zatrzymały się 2 samochod…

  Przed czerwonym światłem zatrzymały się 2 samochody: -BMW -Trabant Po chwili pokazało się zielone światło i obaj ruszyli. Kierowca BMW widząc ,że Trabant go wyprzedza dodaje gazu , jadąc na 5 biegu. Po chwili kolejny raz go wyprzedzał ,aż po chwili się zrównali. Kierowca Trabanta otworzył szybę i pyta się sąsiada: -Panie! Jak tu się trójkę wrzuca?

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Jest rzeka NIL i kawałek tej rzeki uzdrawia. Więc…

  Jest rzeka NIL i kawałek tej rzeki uzdrawia. Więc przychodzi koleś bez ręki wchodzi do wody i zaczyna pływać. Gdy wychodzi z wody widzi, że ma 2 ręce po czym zaczyna się cieszyć. Później przychodzi koleś bez nogi wchodzi do wody zaczyna się kąpać, po czym wychodzi po chwili i zaczyna wołać: – ja pierdziele ja mam nogę Po czym poszedł sobie szczęśliwy. Następnie przychodzi koleś niewidomy obmywa twarz i woła: – ja widzzzzę !! Po radości poszedł, ciesząc się. Nagle z daleka jedzie koleś na wózku inwalidzkim. Przejeżdża przez wodę i woła: – ja pierdole nowe koła!!!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds