O alkoholu

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Dziennikarz pyta cyrkowego akrobatę: – Proszę zdra…

  Dziennikarz pyta cyrkowego akrobatę: – Proszę zdradzić, jak osiągnął pan tak olbrzymi sukces w tak trudnym zawodzie? – To proste. Gdy rano budzę się, od razu wypijam buteleczkę wódki, tak zwaną „małpeczkę”. W południe znów wypijam „małpeczkę” i po obiadku jeszcze jedną. Wieczorem, przed samym występem wypijam ostatnią „małpeczkę” i jak już jestem na arenie, to te wszystkie małpki wychodzą ze mnie!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • W małym miasteczku wchodzi facet do knajpy i zamaw…

  W małym miasteczku wchodzi facet do knajpy i zamawia piwo z pianka. Barman napełnia kufel i podaje go facetowi. – Przecież zamawiałem z pianką! Na to barman: – Panie, o tej porze wszyscy strażacy leża pijani, a gaśnice pianowe już się skończyły!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Dwóch kumpli wybrało się na piwko. Zasiedzieli się…

  Dwóch kumpli wybrało się na piwko. Zasiedzieli się chłopaki i z piwka zrobiło się kilka piwek. W końcu nadszedł czas powrotu do domu. Chwiejnym kroczkiem odprowadzają się nawzajem, ale zachciało im się sikać. Podeszli obaj do murka i załatwiają potrzebę. – Ty, Zenek, a co ty tak cicho sikasz? Lejesz czy nie? – No sikam! – A co tak cicho lejesz? – A no bo ja, wiesz, no… po nogawce leję! – Zdurniałeś? Jak to? Po nogawce? – No tak, ale po twojej…

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Piątek wieczór. Przychodzi facet do baru: – Co pod…

  Piątek wieczór. Przychodzi facet do baru: – Co podać? – 3 piwa. Wszystkie jednocześnie. – Jednocześnie? O co chodzi, chcesz się szybciej upić, zaimponować komuś? – Nie, to tradycja. Kiedyś razem z moimi braćmi chodziliśmy razem do baru na piwo w każdy piątkowy wieczór, a teraz, kiedy się przeprowadziłem, podtrzymuję tradycję i wypijam piwa za nich. Mija tydzień, do baru wchodzi ten sam gość: – Co podać? – 3 piwa. Wszystkie jednocześnie. – Pamiętam cię, to ty pijesz za swoich braci. – Dokładnie tak, trzeba podtrzymać tradycję. Mija kolejny tydzień, do baru wchodzi ten sam gość, barman go rozpoznaje: – 3 piwa, standardowo? – Nie nie, dziś niestety tylko 2. – Coś się stało? Czy któryś z twoich braci umarł? – Co? .. aa nie, nie. Po prostu rzuciłem picie.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Klient: Jakie jest hasć‚o do wifi? Barman: Najpier…

  Klient: Jakie jest hasć‚o do wifi? Barman: Najpierw kup drinka Klient: Ok, w takim razie piwo proszę™ Barman: Heineken bę™dzie ok? Klient: Tak, ile pć‚acę™? Barman: 8 zć‚otych Klient: Proszę™. Wię™c jakie jest hasć‚o do wifi? Barman: Najpierw kup drinka. Wszystko mać‚ymi literami i bez spacji.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds