O Anglikach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Anglik spotyka Polaka, mówi do niego: – Hy! My nam…

  Anglik spotyka Polaka, mówi do niego: – Hy! My name is Brian! – cześć! Nazywam sie Brajan! Polak do niego: – Won! – What? – co? Won to po Angielsku wygrać, Anglik więc myślał że Polak coś wygrał. – Spadaj! – odpowiada mu Polak. A Anglik do przechodzącej obok Brytyjki: – Look! Hes person won spadaj!- popatrz! Ten człowiek wygrał spadaj!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Angielski bankier przychodzi do wróżki i mówi: – J…

  Angielski bankier przychodzi do wróżki i mówi: – Jeśli odgadnie pani o czym teraz myślę, dostanie pani ode mnie tysiąc funtów. Wróżka zachęcona obiecaną nagrodą, wpatruje się w oczy lorda i mówi: – Myśli pan o tym, że wynajmie pan grupę irlandzkich terrorystów, którzy wysadzą pański bank w powietrze, a pan wkrótce ogłosi jego upadłość. Na to lord: – Nie zgadła pani. Ale proszę wziąć te tysiąc funtów. Poddała mi pani znakomity pomysł!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Przychodzi 2 anglików na pocztę i chcą wysłać list…

  Przychodzi 2 anglików na pocztę i chcą wysłać list, ale za nic nie mogą dogadać się z panią. Próbują po angielsku – nic, po rosyjsku – nic, po niemiecku – nic, w końcu zdenerwowani zabierają list z powrotem i odchodzą, a za drzwiami słychać jak jeden z nich krzyczy: No to se pogadaliśmy!

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Holms wybrał się z dr. Watsonem na weekend do lasu…

  Holms wybrał się z dr. Watsonem na weekend do lasu. Na polance rozbili namiot. O 2-giej w nocy Holms budzi przyjaciela. – Powiedz drogi Watsonie, co widzisz spoglądając w górę? – Miliony gwiazd drogi Holmsie. A czemu mnie budzisz drogi Holmsie? – Bo ja patrząc w górę widzę, że nam zaje…li namiot.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds