O arabach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Idzie dwóch Arabów pustynią i dochodząc do Egiptu…

  Idzie dwóch Arabów pustynią i dochodząc do Egiptu weszli do baru. – Jest piwo albo wódka? – Nie! Mamy tylko paliwo rakietowe. – No to poprosimy. Strzelili sobie pierwszy kubek, potem drugi i trzeci. Po powrocie do domu jeden dzwoni z telefonu komórkowego do drugiego. – Te stary, srałeś już? – Nie, jeszcze nie! – To jak będziesz srał, to trzymaj się kibla, bo ja dzwonię z marsa.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Rzecz dzieje się w Egipcie. Pewien Beduin ma wielk…

  Rzecz dzieje się w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielbłądem, który nigdzie nie chce iść. Z trudem zaciąga go do warsztatu samochodowego w jakiejś mieścinie i poczyna błagać mechanika: – Panie, zrób coś, żeby to bydlę zechciało mnie słuchać i chodzić tam gdzie chcę! – Wprowadź go pan na kanał – radzi mechanik. Gdy oboje zaciągnęli wielbłąda, mechanik wziął wielki młot i przyłożył mu z całej siły w genitalia. Wielbłąd zapiszczał z bólu i pobiegł przed siebie w siną dal. Beduin zaczyna płakać i krzyczy: – Jak ja go teraz dogonię? – Stawaj pan na kanał.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Jedzie mężczyzna na rowerze przez pustynię i spoty…

  Jedzie mężczyzna na rowerze przez pustynię i spotyka drugiego: – Dlaczego ty tak szybko jedziesz? – Bo mi wtedy jest chłodniej Gość później jedzie na wielbłądzie tak szybko, że wielbłąd staje i ani kroku dalej a on mówi: – ku..a, chyba zamarzł!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Kilkanaście lat przed Wojną w Zatoce, amerykańska…

  Kilkanaście lat przed Wojną w Zatoce, amerykańska dziennikarka napisała reportaż o pozycji kobiet w Kuwejcie. Zauważyła, że o niskim statusie kobiet świadczy, między innymi to, że zawsze idą trzy metry za swoim mężem. Po wojnie wróciła do Kuwejtu i ku swemu zaskoczeniu, zauważyła zmianę. Teraz kobiety zawsze chodziły przed swoimi mężami. Zaciekawiona zagadnęła jedna parę: – To wspaniale! Prawdziwa rewolucja! Czy to Ameryka wpłynęła na zmianę pozycji kobiet? – Tak, z całą pewnością – odpowiedział mężczyzna. – Och, z przyjemnością napiszę o tym artykuł. Czy mógłby mi pan wyjaśnić, co konkretnie spowodowało te zmianę? – Miny.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Przychodzi szejk do swojego biura podróży i mówi:…

  Przychodzi szejk do swojego biura podróży i mówi: Szejk: Jestem prawie gotowy aby jechać na wakacje. Tylko w tym roku, mam zamiar zrobić to trochę inaczej. W ciągu ostatnich kilku lat, radziliście mi gdzie jechać. Trzy lata temu powiedzieliście abym jechał na Hawaje. Pojechałem na Hawaje i spędził tam kilka dni, a moja żona Razia zaszła w ciążę. Dwa lata temu, powiedzieliście bym jechał na Bahamy i Razia znów zaszła w ciąże. W ubiegłym roku zasugerowaliście Taiti i Razia ponownie zaszła w ciążę. Biuro podróży: Więc co zamierzasz zrobić w tym roku, że będzie inaczej? Szejk odpowiedział: W tym roku zabieram Razie ze mną.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Dwóch arabów jedzie starym autem po jakiejś boczne…

  Dwóch arabów jedzie starym autem po jakiejś bocznej drodze. Pierwszy mówi:- Zobacz, stary. Widzisz to drzewo w dolince? Pod nim po raz pierwszy uprawiałem seks.- Super – mówi drugi. – Jak było?- No, cóż. Pospacerowaliśmy trochę, potem padliśmy na trawę i kochaliśmy się przez kilka godzin.- No to super.- Gdzie tam super. Nagle podniosłem głowę i zobaczyłem, że patrzy na nas jej matka.- O, w mordę. I co powiedziała?- No co miała powiedzieć? „Meee”!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Idzie przez pustynię wyczerpany z pragnienia wędro…

  Idzie przez pustynię wyczerpany z pragnienia wędrowiec. Strasznie pić mu się chce. Nagle widzi, że z daleka ktoś się zbliża w jego kierunku. Pyta więc nadchodzącego mężczyznę: – Panie, masz pan wody? – Nie, mam tylko krawaty. – A na co mi krawat, kiedy pić mi się chce. Idzie dalej. Już z nim coraz gorzej, nagle patrzy na horyzoncie widać oazę. Resztkami sił doczołgał się do niej. Przy wejściu do tej oazy stoi mężczyzna. Wędrowiec pyta go: – Panie pić mi się strasznie chce, czy mogę wejść? – Przepraszam bardzo, ale nie. Bez krawata nie wpuszczamy.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds