O babci

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • W zatłoczonym autobusie stoi blondynka. Obok niej…

  W zatłoczonym autobusie stoi blondynka. Obok niej stoi starsza kobieta trzymająca się poręczy u góry. Pod pachami ma włosy niegolone od dziecka. Nagle blondynka do niej mówi: – O, co za baletnica! Nie może pani tej nogi wyżej założyć?

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • Wchodzi babcia do kościoła z dzieckiem i mówi: – k…

  Wchodzi babcia do kościoła z dzieckiem i mówi: – kochanie to święte mieście i trzeba być cicho. – dobrze babciu. Zaczyna się msza wszyscy śpiewają a bobas na to wstaje i tańczy. Babka go wyprowadza i mówi: – Co ty niemądry to miał być bregdens? – To co babciu wchodzimy i powtarzamy?

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Żołnierz postanowił, że jak tylko wyjdzie do cywil…

  Żołnierz postanowił, że jak tylko wyjdzie do cywila, to przeleci pierwszą napotkaną kobietę, tyle razy, ile będzie miała zębów. Traf chciał, że spotkał starą babcię. Wyjaśnił, o co chodzi, babcia się zgodziła, ale mówi, że ma tylko jednego zęba. Po numerku żołnierz podziękował, a babcia mówi: – Panocku, ja tu jesce taką skorupkę mom.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze…

  Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian. Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz: Te grubsze babciu, papierowe. Babcia: Aaa nie…te grubsze mam na fryzjera. Ksiądz: babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera. Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Mercedesem…

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Na cyrkowej arenie odbywa się mrożący krew w żyłac…

  Na cyrkowej arenie odbywa się mrożący krew w żyłach numer: artysta chwyta za grzywę największego lwa, wkłada swą głowę do jego paszczy, a potem jak gdyby nigdy nic wyciąga z kieszeni włóczkę i zaczyna robić na drutach. Po jakimś czasie wyjmuje swą głowę z paszczy lwa i pokazuje publiczności zrobiony na drutach szalik. Publiczność jest zachwycona, na arenę sypią się kwiaty. – Dziękuję – mówi artysta – A może ktoś z państwa potrafiłby to zrobić? Z trzeciego rzędu wstaje jakaś babcia i woła: – Ja! Z włóczki nie takie rzeczy już robiłam!

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds