O bacy

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Siedzi Baca na kamieniu i podchodzi do niego repor…

  Siedzi Baca na kamieniu i podchodzi do niego reporterka: – Baco powiedziałby pan jakąś historyjkę o górach bo ja tu przygotowuję reportaż do telewizji – Nie ma sprawy a ma być wesoła czy smutna? – No niech będzie wesoła – No jo, to nam się zgubiła łowiecka, my ją tydzień szukali i po 2 tygodniach znaleźli i żeśmy ją wszyscy ze szczęścia wydupcyli – Stop cholera to nie może być. Powie baca jakąś inną historię – A ma być wesoła czy smutna? – Zaryzykuję wesołą – No to nam się zgubił baranek my go 2 tygodnie szukali na 3 tydzień go naszli i żeśmy go wszyscy że szczęścia wydupcyli – No nie, nie, to nie możne być. Niech więc baca powie smutna historię – A panienko smutne to jest, że jo się zgubił.

  103
 • Idzie facet i spotyka bacę. Baca mówi: – Skąd masz…

  Idzie facet i spotyka bacę. Baca mówi: – Skąd masz takie kozaki? – Baco jedziesz do Afryki, krokodyla na plecy i rach ciach ciach i kozaki masz Baca pojechał do Afryki. Po kilku dniach wrócił i spotyka faceta. Facet się pyta: – Baco gdzie masz kozaki? – Pojechałem do Afryki, krokodyla na plecy rach ciach ciach a kozaków nie miał.

  106
 • Mówi baca do bacy: – Wiesz co? Jeśli zjesz ten owc…

  Mówi baca do bacy: – Wiesz co? Jeśli zjesz ten owczy bobek to dam ci 5 zł. Drugi baca zjada bobek i bierze 5 zł. Potem mówi do tego pierwszego: – Jeśli zjesz ten owczy bobek to dam ci 5 zł. Pierwszy baca zjada bobek i bierze 5 zł. Potem pierwszy mówi: – Wiesz? Chyba żeśmy najedli się tych bobków na darmo.

  105
 • Baca znalazł broszurkę, jak odzwyczaić się od jedz…

  Baca znalazł broszurkę, jak odzwyczaić się od jedzenia przez tydzień. Pierwszego dnia miał zamiast posiłków pić po 1/2 szklanki wody. Drugiego po 1 szklance itd. Siódmego dnia półprzytomny z głodu miał wykonać ostatnie polecenie – wysrać się. Poszedł więc za chałupę, kucnął, natężył się i nic. Siedzi, siedzi, aż nagle słyszy odgłosy jędzenia. Patrzy, a tu mu d*pa się pasie!

  107
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds