O cyrku

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Fakir wracając od lekarza spotyka dyrektora cyrku.…

  Fakir wracając od lekarza spotyka dyrektora cyrku. – I co powiedział panu lekarz? – Mam jakąś chorobę żołądka, od dziś muszę przestrzegać diety. Wolno mi łykać tylko tłuczone szkło. Ale o gwoździach i szablach przez najbliższy miesiąc nie może być mowy!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • W pewnej wędrownej trupie cyrkowej magik wyczarowy…

  W pewnej wędrownej trupie cyrkowej magik wyczarowywał z kapelusza jajka, kurę oraz koguta. Wkrótce trupa rozleciała się. Po kilku miesiącach bezrobotny magik otrzymał list z propozycją występów w innym cyrku. Odpisał: – Za późno. Numer zjedzony.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Na granicę polską przyjeżdża David Coperfield, cel…

  Na granicę polską przyjeżdża David Coperfield, celnik pyta: – Czym się pan zajmuje? – Jestem iluzjonistą. – A co to takiego? – A pokaże: Przykrył swojego merca płachtą, zamachał rekami, zdjął płachtę, a tu stoi BMW. Celnik na to: – łeee tam… widzisz tego tira ze spirytusem? – No widzę. Celnik przystawiając pieczątkę na dokumentach: – A teraz to już jest tir z groszkiem!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Dyrektor cyrku dał do gazety ogłoszenie następując…

  Dyrektor cyrku dał do gazety ogłoszenie następującej treści: ” Poszukujemy odważnego mężczyzny, który z masztu wysokości piętnastu metrów z zawiązanymi oczami wskoczy do szklanki. Nie musi umieć nurkować, szklanka będzie pusta”.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Przez wieś jadą wozy cyrkowe. Nagle do uszu jadący…

  Przez wieś jadą wozy cyrkowe. Nagle do uszu jadących cyrkowców dochodzi przeraźliwy wrzask. Na podwórku, obok jednej z chałup jakiś chłop podskakuje w górę na wysokość komina, robi podwójne salto i spada na ziemię. Z jednego z wozów cyrkowych wybiega dyrektor cyrku. – Panie, widownia będzie zachwycona! Angażuję pana! Za jeden taki skok podczas przedstawienia dostanie pan pięćset złotych! – Eee, tam… Za pięćset złotych nie będę się co wieczór walił siekierą w nogę.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Podczas przedstawienia w cyrku wybuchł pożar. Wszy…

  Podczas przedstawienia w cyrku wybuchł pożar. Wszyscy biegają w panice, wołając „Ratunku, pożar!”. Tymczasem z boku stoi spokojnie jakiś facet i mówi: – Jestem dyrektorem cyrku. Proszę zachować spokój, za chwilę wystąpi połykacz ognia!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Do dyrektora cyrku przychodzi matka z córką i pros…

  Do dyrektora cyrku przychodzi matka z córką i proszą, by je zatrudnił.  – Jaki numer pani pokazuje – zwraca się dyrektor do córki – Numer z piłeczka pingpongową – Proszę pokazać Córka rozbiera się, kładzie na podłodze piłeczkę pingpongową, chwilę tańczy, wreszcie robi szpagat, wstaje, a piłeczki nie ma. – Brawo! Brawo! Zatrudniam panią! A jaki numer przygotowała szanowna mamusia? – To samo, tylko z piłką footbolową

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Hipnotyzer w cyrku wskazuje na jednego z widzów i…

  Hipnotyzer w cyrku wskazuje na jednego z widzów i mówi do publiczności: – A teraz zahipnotyzuję tego pana i każę mu zapomnieć wszystkie niemiłe sprawy. – Nie! – krzyczy mężczyzna z trzeciego rzędu – On jest mi winien 500 złotych.

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds