O duchownych

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Do jednego z księży przychodziła pobożna pani i st…

  Do jednego z księży przychodziła pobożna pani i stale zamęczała go tym samym pytaniem: – Do kogo mam odmawiać litanię: czy do św. Antoniego, czy do św. Józefa, czy do Matki Boskiej, bo już zapomniałam? W końcu, wyprowadzony z równowagi ksiądz odpowiedział: – Niech pani odmawia litanię do wszystkich diabłów!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Przychodzi kobieta z kotem do księdza i mówi: – Cz…

  Przychodzi kobieta z kotem do księdza i mówi: – Czy mógłby pan ochrzcić mojego kota? – Wie pani tak nie wolno – Ale ja dam panu za to 1000 zł Ksiądz oszołomiony mówi: – Dobrze Ksiądz ochrzcił kota, ale go trochę sumienie gryzło i postanowił się wyspowiadać u biskupa. – Proszę biskupa ja ochrzciłem kota. – Coś ty zrobił przecież tak nie wolno, a opłaciło ci się ? Ksiądz szybko opowiada: – Och tak, dostałem 1000 zł – Ty to szykuj tego kota na bierzmowanie.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Przychodzi biskup na wizytację do kościoła. Przegl…

  Przychodzi biskup na wizytację do kościoła. Przegląda księgi wieczyste. Nagle, patrzy ochrzczono psa. Zdziwił się i mówi do księdza: – Księże Piotrze, psa? Tak nie wolno! Na to ksiądz: – Biskupie ja wiem, ale dali 100 tysięcy złotych, a dach przecieka i ogrzewanie szwankuje. – Aaaa, no to trzeba pieska przygotować do bierzmowania.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Wchodzi kleryk na zachrystię i widzi gosposię past…

  Wchodzi kleryk na zachrystię i widzi gosposię pastującą podłogę. Rozejrzał się trwożnie i zbliżył się do niej. Powoli i po cichu podniósł jej spódnicę, wielce rozochocony zaczął podciągać sutannę w górę. Kiedy spódnica opadła ponownie powoli podniósł spódnicę i już miał sutannę w górze kiedy spódnica znów opadła. Nagle usłyszał za plecami głos. W zęby? Przerażony odwraca powoli głowę i widzi stojącego w drzwiach księdza proboszcza! Szczena mu opadła a proboszcz: – SUTANNĘ w zęby!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Ksiądz mówi do Plebana: – Ty Pleban chodź Cię wysp…

  Ksiądz mówi do Plebana: – Ty Pleban chodź Cię wyspowiadam – Eee tam – No chodź, – No dobra. Spowiada się, spowiada w końcu mówi: – Więcej grzechów nie pamiętam… Na to ksiądz: – Ty Pleban nie wiesz kto mi wino mszalne podpija? – Nic nie słychać proszę księdza – To chodź się zamienimy Ty coś powiesz a ja zobaczę czy nic nie słychać. – No dobra Zamienili się i Pleban mówi: – Ty ksiądz nie wiesz kto mi Zochę pier… – Ty rzeczywiście nic nie słychać.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Wchodzi do fryzjera ksiądz. Ten go przystrzygł i m…

  Wchodzi do fryzjera ksiądz. Ten go przystrzygł i mówi: – Od duchownych nie biorę zapłaty! Na drugi dzień ksiądz przysłał mu paczkę kubańskich cygar. Następnego dnia do fryzjera przyszedł pastor. Fryzjer zrobił swoje i mówi: – U mnie duchowni nie płacą. Wieczorem pastor przysłał mu wspaniały koniak. Trzeciego dnia zjawił się u fryzjera rabin. Fryzjer przystrzygł to co u rabina przystrzyc można (pejsy i broda nie mogą być przycinane) po czym powiedział o panującej w jego zakładzie zasadzie. Na kolejny dzień rabin przysłał do niego swojego kolegę – innego rabina.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds