O dziadku

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Nastolatka odpowiada na pytania reportera w ankiec…

  Nastolatka odpowiada na pytania reportera w ankiecie ulicznej: – Jak wyobrażasz sobie piękną śmierć? – Tak jak umarł mój dziadek. – A jak umarł twój dziadek? – Zasnął i się już nie obudził. – Tak, to piękna śmierć. A jak byś nie chciała umrzeć? – No, tak jak przyjaciele mojego dziadka. – A jak oni zmarli? – Jechali tym samym samochodem, którym kierował mój dziadek.

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • W domu starców spotyka się 3 dziadków. Pierwszy mó…

  W domu starców spotyka się 3 dziadków. Pierwszy mówi: – Wiecie co, ja wstaje o 3 w nocy i sram do 4. Na to drugi: – Ja siedzę na sedesie i nie mogę się wysikać dopiero po godzinie coś pójdzie. Na to trzeci: – Ja tam sram o 4 sikam o 6 a budzę się o 8.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Dwóch Dziadków kłóci się, który ma większą skleroz…

  Dwóch Dziadków kłóci się, który ma większą sklerozę. Pierwszy mówi. – Poszedłem kiedyś z wnuczkiem na lody nie wiem po co to kupiłem i dałem dziecku. Na to drugi – Ja poszedłem z żoną do kawiarni na kawę, niosę tą kawę do tego stolika, siadam przy tym stoliku patrze się na tą kobietę i tak myślę, no skąd ja tą starą purchawe znam.

  111
  17 Udostępnień , 111 Punktów
 • Dwóch staruszków siedzi na ławeczce pod domem spok…

  Dwóch staruszków siedzi na ławeczce pod domem spokojnej starości, patrzą melancholijnie w przestrzeń, kiedy w pewnej chwili odzywa się jeden z nich: – Tadziu, mam już 75 lat, jak bym się nie ruszył wszystko mnie boli i dokucza reumatyzm… Jesteś moim rówieśnikiem, powiedz, jak ty się czujesz? – Jak nowo narodzony. – Naprawdę? Jak nowo narodzony? – Tak. Nie mam włosów, nie mam zębów i chyba przed sekundą zlałem się w gacie.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • W szpitalu pielęgniarka ma ogolić 80-letniego pacj…

  W szpitalu pielęgniarka ma ogolić 80-letniego pacjenta przed operacją. Konkretnie chodzi o pachwiny. Rozbiera pacjenta i widzi ogromny interes. Nie może powstrzymać się od uwagi: – Dziadku, ależ to prawdziwy młot! Dziadek dumnie: – Jeszcze 10 lat temu wieszałem na nim wiadro z wodą i przenosiłem 100 metrów od studni do domu bez pomocy rąk! – A teraz się to już niestety nie udaje? – Ano nie, kolana po drodze wysiadają.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Do pewnego człowieka który miał 101 lat przyjechał…

  Do pewnego człowieka który miał 101 lat przyjechała telewizja. Reporter podchodzi do emeryta i mówi: – Panie Zdzisławie jest pan chyba najstarszym człowiekiem w Polsce. Czy zgodzi się pan na mały wywiadzik dotyczący pana długiego życia? – Pan chwile poczeka, zapytam ojca. – Jak to panie Zdzisławie, to pan ma jeszcze ojca? – Tak, rąbie drzewo za domem z dziadkiem.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds