O góralach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Ekipa telewizyjna przekazuje transmisję na żywo z…

  Ekipa telewizyjna przekazuje transmisję na żywo z katastrofalnej powodzi w Nowym Targu. Kamery ustawione na moście pokazują wstrząsający obraz klęski żywiołowej – z prądem Dunajca płyną wielkie drzewa wyrwane wraz z korzeniami, zerwane dachy stodół. Nagle kamera zatrzymuje się na góralskim kapeluszu przepływającym pod mostem. W pewnej chwili kapelusz zatrzymuje się i płynie pod prąd. Reporter biegnie do starego górala i prosi go, aby telewidzom powiedział coś na temat tego niezwykłego zjawiska. – Jakie to tam zjawisko? – dziwi się stary góral – Toż to Jędrek Gąsienica! Bo on wiecie, ma strasznie wredną żonę. I ona mu zawsze mówi: „Jędruś! Powódź, nie powódź, ale orać trza”.

  104
 • Egzaltowana turystka mówi do górala: – Ależ pan mu…

  Egzaltowana turystka mówi do górala: – Ależ pan musi być szczęśliwy… patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia… – Oj widywałem ja, widywałem – przerywa góral – ale już teraz nie piję.

  106
 • Autostopowiczka zatrzymuje samochód na drodze z Po…

  Autostopowiczka zatrzymuje samochód na drodze z Poronina do Zakopanego. Samochód zjeżdża na pobocze i szofer odkręca okienko. Autostopowiczka wsadza głowę do środka, a wtedy kierowca podkręca szybko okienko, wychodzi drugą stroną, zadziera kieckę i odbywa stosunek z rzeczoną autostopowiczką, po czym odkręca okienko i odjeżdża. Wtedy zza drzewa wychodzi góral i rzecze: – Auto, jak auto, ale takie drzwi to se muszę kupić.

  104
 • Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a…

  Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a mieszkali na Gubałówce. Przechodzą obok torów kolejowych i zobaczyli tam ruskie cysterny. Nie znali Ruskich literek, ale tak im jakoś zajeżdżało alkoholem. Napili się. Poszli później do domów. Rano do jednego z nich dzwoni telefon: – Co jest?- mówi baca podnosząc słuchawkę Po drugiej stronie był drugi baca z zeszło nocnej imprezy: – Baco, sraliście? – pyta ten drugi – Nie. – To niesrajta, bo jo z Londynu dzwonie.

  105
 • Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest…

  Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest w knajpie w Żywcu. Uradzili, że jeden będzie wyrzucał gości a drugi liczy. Tak tez zrobili. Słychać brzęk tłuczonego szkła, okrzyk „O Jezu” a góral liczy: – Roz, Znowu okrzyk i: – Dwa W pewnym momencie brzęk i wylatujący mówi: – Teroz nie licz bo to jo.

  106
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds