O góralach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Egzaltowana turystka mówi do górala: – Ależ pan mu…

  Egzaltowana turystka mówi do górala: – Ależ pan musi być szczęśliwy… patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia… – Oj widywałem ja, widywałem – przerywa góral – ale już teraz nie piję.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Ekipa telewizyjna przekazuje transmisję na żywo z…

  Ekipa telewizyjna przekazuje transmisję na żywo z katastrofalnej powodzi w Nowym Targu. Kamery ustawione na moście pokazują wstrząsający obraz klęski żywiołowej – z prądem Dunajca płyną wielkie drzewa wyrwane wraz z korzeniami, zerwane dachy stodół. Nagle kamera zatrzymuje się na góralskim kapeluszu przepływającym pod mostem. W pewnej chwili kapelusz zatrzymuje się i płynie pod prąd. Reporter biegnie do starego górala i prosi go, aby telewidzom powiedział coś na temat tego niezwykłego zjawiska. – Jakie to tam zjawisko? – dziwi się stary góral – Toż to Jędrek Gąsienica! Bo on wiecie, ma strasznie wredną żonę. I ona mu zawsze mówi: „Jędruś! Powódź, nie powódź, ale orać trza”.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Autostopowiczka zatrzymuje samochód na drodze z Po…

  Autostopowiczka zatrzymuje samochód na drodze z Poronina do Zakopanego. Samochód zjeżdża na pobocze i szofer odkręca okienko. Autostopowiczka wsadza głowę do środka, a wtedy kierowca podkręca szybko okienko, wychodzi drugą stroną, zadziera kieckę i odbywa stosunek z rzeczoną autostopowiczką, po czym odkręca okienko i odjeżdża. Wtedy zza drzewa wychodzi góral i rzecze: – Auto, jak auto, ale takie drzwi to se muszę kupić.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a…

  Idzie sobie dwóch górali przez Zakopane do domu, a mieszkali na Gubałówce. Przechodzą obok torów kolejowych i zobaczyli tam ruskie cysterny. Nie znali Ruskich literek, ale tak im jakoś zajeżdżało alkoholem. Napili się. Poszli później do domów. Rano do jednego z nich dzwoni telefon: – Co jest?- mówi baca podnosząc słuchawkę Po drugiej stronie był drugi baca z zeszło nocnej imprezy: – Baco, sraliście? – pyta ten drugi – Nie. – To niesrajta, bo jo z Londynu dzwonie.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest…

  Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest w knajpie w Żywcu. Uradzili, że jeden będzie wyrzucał gości a drugi liczy. Tak tez zrobili. Słychać brzęk tłuczonego szkła, okrzyk „O Jezu” a góral liczy: – Roz, Znowu okrzyk i: – Dwa W pewnym momencie brzęk i wylatujący mówi: – Teroz nie licz bo to jo.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds