O grubasach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Mama Jasia była tak gruba że jak była na w-f to si…

  Mama Jasia była tak gruba że jak była na w-f to siedziała obok wszystkich. Mama Jasia jak idzie do teatru dostaje zniżkę grupową. Mama Jasia jest tak głupia że do kina bierze pilot. Mama Jasia opala się przy słoneczku z GG. Mama Jasia jest tak gruba że organizują na niej wycieczki wspinaczkowe. Mama Jasia jest tak gruba że ma własny kod pocztowy. Mama Jasia jest tak stara że wisi Cezarowi 5 zł. Mama Jasia jest tak gruba że okupuje ją Napoleon Bonaparte. Mama Jasia jest tak gruba że ma własny kraj. Mama Jasia robi radioaktywne gówno. Mama Jasia jest postrachem Rosji. Mama Jasia ma takie zapotrzebowanie na wodę że dziennie wypija Ocean Atlantycki. Mama Jasia ma obywatelstwo Marsa.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Przychodzi gruba baba do lekarza i pyta: – Jak mog…

  Przychodzi gruba baba do lekarza i pyta: – Jak mogę skutecznie schudnąć? – Musi pani zacząć jeść dupą! Po miesiącu przychodzi baba bardzo chuda i dziwnie dupą kręci. Lekarz pyta: – Dlaczego tak dziwnie kręci Pani dupą? – Bo gumę żuję!

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • W supermarkecie Jaś i jego ojciec stoją w kolejce…

  W supermarkecie Jaś i jego ojciec stoją w kolejce do kasy. Przed nimi stoi bardzo gruba pani. – Tato! Widzisz tą panią? Ale słonica! – Ucisz się! – czerwieni się tata – to nieładnie tak mówić! W tym momencie u kobiety zadzwonił telefon komórkowy. – A widzisz! Miałem rację! – wykrzykną Jaś – nawet trąbi!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds