O Hitlerze

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Dorosły Jasio poszedł do wróżki. Chciał znać swoją…

  Dorosły Jasio poszedł do wróżki. Chciał znać swoją przyszłość. – Przez Ciebie zginą miliony osób! – powiedziała wróżka. Jasiu myśli „Niby dlaczego? Co ja takiego zrobię?” Widzi chłopca, który stoi na środku drogi a za nim jedzie autobus. Jasiu pomyślał „Uratuję chłopca i dam się przejechać autobusowi, wtedy nikt przeze mnie nie umrze”. Rzucił się pod autobus i odepchnął chłopca. Autobus zabił Jasia. Do chłopca przychodzi policjant. – Jak się nazywasz chłopcze? – pyta. – Adolf Hitler proszę pana!

  111
 • Jest 21 wiek. Pewna dziewczynka w Oświęcimiu na ul…

  Jest 21 wiek. Pewna dziewczynka w Oświęcimiu na ulicy zauważa mężczyznę z wąsami. – Dzień dobry! Kim pan jest? – Jestem Adolf Hitler władca Niemiec i całego świata. – Aha. Dziewczynka odeszła. Następnego dnia znowu zauważa tego mężczyznę. – Witam pana! Jak pan się nazywa? – Jestem Adolf Hitler władca Niemiec i całego świata. – A wczoraj na lekcji historii pani mówiła nam, że Adolf Hitler był jebniętym skur**synem!

  106
 • Mężczyzna w starszym wieku wygrał główną nagrodę w…

  Mężczyzna w starszym wieku wygrał główną nagrodę w totku. W przeprowadzanym z nim wywiadzie dziennikarka zapytała się: – co pan zrobi z taką ilością pieniędzy? A mężczyzna na to: – postawie pomnik Hitlerowi. Zdziwiona dziennikarka pyta dlaczego? Szczęśliwy zwycięzca podwija rękaw i mówi: to za szczęśliwe numery!

  110
 • Polak pyta się Niemca: – Macie bomby? Niemiec nie…

  Polak pyta się Niemca: – Macie bomby? Niemiec nie zrozumiał. – Macie karabiny? Niemiec nie zrozumiał. – Macie granaty? Niemiec nie zrozumiał. – A macie chociaż samoloty? Niemiec nie zrozumiał. Niemiec idzie do Hitlera i mówi: – Polak mi powiedział, że o wschodzie słońca gdy do nich przyjdziemy tak nam dowalą, że fruwać będziemy!

  103
 • Na lekcji historii pani się pyta Karola: – W który…

  Na lekcji historii pani się pyta Karola: – W którym roku rozpoczęła się druga wojna światowa? – W 1939. – Kto ją rozpoczął? – Adolf Hitler. – Ilu ludzi zginęło? – Naukowcy tego nie stwierdzili. – Piątka. Nazajutrz Bartek pyta się Karolka: – Powiesz mi odpowiedzi? – Dobra. I Karolek mówi mu odpowiedzi. Na lekcji historii: – W którym roku się urodziłeś? – W 1939. – Kto jest twoim ojcem? – Adolf Hitler. – Bartek czy ty masz mózg? – Naukowcy tego nie stwierdzili.

  105
 • Wychodzi Polak od Hitlera i mówi ale wąsaty h*j. U…

  Wychodzi Polak od Hitlera i mówi ale wąsaty h*j. Usłyszał to strażnik Hitlera i zaprowadził do niego z powrotem. Strażnik powiedział Hitlerowi co Polak powiedział. Hitler pyta się Polaka: – Polaku o kim wy mówiliście? – O Stalinie – Strażniku a Ty o kim myślałeś?

  105
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds