O Kowalskim

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Kowalski jedzie pociągiem i śpiewa: – W murowanej…

  Kowalski jedzie pociągiem i śpiewa: – W murowanej piwnicy siedzieli zbójnicy… Przychodzi konduktor i mówi: – Niech pan przestanie śpiewać bo wyrzucę pana bagaże. A Kowalski dalej – w murowanej piwnicy siedzieli zbójnicy… Konduktor wkurzył się i wyrzuca bagaże a Kowalski na to: – Ale głuptas z Ciebie bo to nie mój bagaż i dalej – w murowanej piwnicy siedzieli zbójnicy… – Niech pan przestanie śpiewać bo wyrzucę pana. – W murowanej piwnicy siedzieli zbójnicy… Konduktor wkurzył się i wyrzuca Kowalskiego: – Ale z Ciebie głuptas bo to mój przystanek.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Kancelaria prawna. Adwokat mówi: – Pani Kowalska,…

  Kancelaria prawna. Adwokat mówi: – Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża, musimy na niego coś mieć. Czy mąż pije? – Nie, skąd, jakby tylko spróbował, to ja bym mu dała. – Czy nie daje pieniędzy? – Nie, absolutnie. Oddaje wszystko co do grosza, gdyby mi tylko schował złotówkę to ja bym mu dała. – A może bije panią? – Tylko rękę by podniósł, to bym go przez okno pogoniła. – A co z wiernością? – O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • Kowalskiemu umarła teściowa. Po pogrzebie idą chod…

  Kowalskiemu umarła teściowa. Po pogrzebie idą chodnikiem, a jego żona strasznie rozpacza po śmierci matki, nagle z budynku pod którym przechodzili spada cegła i rozbija się przed Kowalskim, po czym ten mówi do zapłakanej żony: – I po co było płakać? Mamusia już w niebie…

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Kowalska przez całe życie zadręczała męża. Kiedy w…

  Kowalska przez całe życie zadręczała męża. Kiedy wreszcie umarł zatęskniła za nim i postanowiła wywołać jego ducha. Kiedy jej się to udało, zapytała: – Jak ci jest na tamtym świecie? – Bardzo dobrze. – Lepiej niż przy mnie? – O wiele lepiej. – To opowiedz mi, jak wygląda życie w raju. – Ale ja wcale nie jestem w raju…

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
 • Sierżant wyjaśnia żołnierzom prawo ciążenia: – Jeś…

  Sierżant wyjaśnia żołnierzom prawo ciążenia: – Jeśli rzucimy kamień do góry, to musi spaść z powrotem, zrozumiano? – A co będzie, obywatelu sierżancie, jeśli kamień spadnie do wody? – Nie zadawajcie głupich pytań, szeregowy Kowalski. Jesteście w artylerii, a nie w marynarce!

  110
  16 Udostępnień , 110 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds