O motocyklistach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Baba i chłop jadą furmanką po autostradzie. Nagle…

  Baba i chłop jadą furmanką po autostradzie. Nagle wyprzedza ich motocyklista bez głowy. Chłop trochę się zdziwił, lecz nie zareagował. Za chwilę wyprzedził ich drugi motocyklista, także bez głowy. Po kilku następnych podobnych przypadkach zdziwienie chłopa sięgnęło zenitu i z wielkim trudem zaczął się zastanawiać zaistniałą sytuacją. Wreszcie klepie się w czoło i woła do baby: – Ej, stara! Rzuć no tam tę kosę gdzieś wyżej.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Motocyklista wybrał się na przejażdżkę. Było zimno…

  Motocyklista wybrał się na przejażdżkę. Było zimno, więc założył marynarkę tyłem na przód. Jechał zbyt szybko i wpadł na drzewo. Wokół ofiary wypadku zebrał się tłumek wieśniaków. Po chwili do poszkodowanego przeciska się lekarz pogotowia: – Czy on żyje? – Po wypadku jeszcze żył, ale jak my mu głowę przekręcili na właściwe miejsce, to umarł biedaczysko.

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
 • Jedzie motocyklista 222 km/h . Nagle potrąca małeg…

  Jedzie motocyklista 222 km/h . Nagle potrąca małego wróbla. Zawozi go do domu, daje mu klatkę, jedzenie i picie. Rano ptaszek odzyskuje przytomność. Rozgląda się dookoła i widzi kraty, wodę i jedzenie. – Rety chyba zabiłem motocyklistę – myśli sobie.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Jedzie Arab na wielbłądzie przez pustynię i widzi…

  Jedzie Arab na wielbłądzie przez pustynię i widzi w oddali jadącego motocyklistę ubranego w skórzane spodnie i kurtkę. Zatrzymuje go i się pyta: – Co robisz że wcale nie jest ci gorąco mimo takiej wysokiej temperatury? – Szybka jazda, powiew wiatru tak działa, że robi się zimno. Arab pomyślał i po chwili wsiada na wielbłąda i raz, drugi, trzeci go batem. Po jakimś czasie drogi wielbłąd pada. Arab podchodzi spoglądając na niego i mówi: – pier**lony zamarzł.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Jedzie trzech gości na motorze. Jeden normalny pro…

  Jedzie trzech gości na motorze. Jeden normalny prowadzi motor, drugi jąkała siedzi za nim, a trzeci niemowa siedzi za jąkałą. Jąkała puka kierowce i mówi szsz… kierowca zrozumiał, że szybciej i dodał gazu. Po chwili znów puka kierowce i mówi szsz… no to kierowca jeszcze szybciej. Po chwili znów puka kierowce i mówi szsz… na to kierowca: – szybciej już nie mogę! A jąkała: – Szszymon spadł!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursant…

  Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie: – Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy? – Motocyklista – odpowiada pytany. – Panie, co pan wygadujesz?! – warczy zły egzaminator. – Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista? – A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • Pewnej nocy patrol policyjny czatował pod pewnym p…

  Pewnej nocy patrol policyjny czatował pod pewnym pubem motocyklistów na potencjalnych sprawców naruszenia przepisów jazdy-pod-wpływem. Krótko przed zamknięciem spostrzegli motocyklistę, który wytoczył się na mientkich nogach z baru, przetoczył sie po wszystkich motocyklach próbując dopasować kluczyk do 5 różnych motocykli, zanim znalazł swój. Kiedy wreszcie go znalazł, usiadł na nim i siedział przez kilka minut kołysząc się ze spuszczoną głową i zerkając spode łba jak by się stąd wydostać. Wszyscy już opuścili bar i odjechali. W końcu i on dopasował sobie kask do głowy i telepiąc się okrutnie odpalił motocykl i zaczął powoli jechać. Policjanci tylko na to czekali ? zgarneli chłopa z motocykla i poddali badaniu alkomatem. Po chwili oczekiwania wyświetlił się wynik: 0,0. Wkurzeni policjanci zaczeli dopytywać się ? jak to mogło być, może się zaciął itp. Motocyklista na to spokojnie: – Wszystko ok, dzisiaj ja jestem dyżurnym do odwracania uwagi…

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Motocyklista jadę…cy z dużę… prę™dkoć›cię… zobaczy…

  Motocyklista jadę…cy z dużę… prę™dkoć›cię… zobaczyć‚ przed sobę… oposa. Starać‚ się™ jak mógć‚, żeby go ominę…ę‡, ale przy takiej prę™dkoć›ci nic się™ nie dać‚o zrobię‡. Uderzony opos przekozioć‚kować‚ i upadć‚ na asfalt i jak to opos zaczę…ć‚ udawaę‡ martwego. Motocyklista, poruszony wyrzutami sumienia, zatrzymać‚ się™ i wrócić‚ po oposa. Ponieważ wyglę…dać‚o na to, że opos żyje, zabrać‚ go z drogi i zawiózć‚ do schroniska. Tam umieszczono go w klatce, wć‚ożono do niej trochę™ pożywienia i wodę™ w miseczce. Rano opos ocknę…ć‚ się™. Popatrzyć‚ na wodę™, popatrzyć‚ na jedzenie, popatrzyć‚ na prę™ty klatki przed sobę… i mówi: – Niech to diabli! Zabić‚em motocyklistę™.

  114
  17 Udostępnień , 114 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds