O narkotykach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Wchodzi narkoman do piekła i widzi pole marihuany.…

  Wchodzi narkoman do piekła i widzi pole marihuany. Zrywa wszystko. Nagle słyszy głos diabła: – tam masz narwane Narkoman rozgarnia i suszy. Na to diabeł: – tam masz wysuszone Narkoman idzie i kręci blanty. Za chwilę słyszy diabła: – tam masz blanty gotowe Narkoman bierze największego blanta i mówi: – masz ognia? – jakbym miał ognia to tu byłby raj!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Siedzi w lesie wilk i chce zapalić jointa. Nagle s…

  Siedzi w lesie wilk i chce zapalić jointa. Nagle szybko wbiega zając i mówi: -Wilku! Nie bądź głupi, marycha to świństwo, lepiej chodź pobiegamy. -Dobra. Zając z wilkiem biegają sobie po lesie i widzą jak lis chce wciągnąć setkę koki. Zajączek zaczął go przekonywać: -Lisie! Koka to gówno, lepiej chodź pobiegamy. -Dobra. Biegają zając, wilk i lis po lesie i widzą niedźwiedzia, który chce dać herę po kablach. Zajączek widząc to mówi: -Niedźwiedziu nie rób tego, hera Cię zabije, lepiej chodź z nami pobiegaj. Niedźwiedź wstaje i rzuca zającem na drugi koniec lasu. -Dlaczego to zrobiłeś? – pytają zdziwieni lis z wilkiem. -Bo mam już go dosyć. W tamtym tygodniu zając też zjadł extazę i biegałem z nim cały dzień.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Siedzi baca na kamieniu i wali się kamieniem w gło…

  Siedzi baca na kamieniu i wali się kamieniem w głowę. Podchodzi do niego turysta i się pyta: – Baco co robicie? – Narkotyzuje się. Turysta idzie dalej i widzi kolejnego bacę siedzącego na kamieniu i walącego się kamieniem w głowę. – Baco co robicie? – Narkotyzuje się. Turysta idzie dalej i widzi bacę siedzącego na stercie kamieni: – Baco co robicie? – Narkotyki sprzedaję.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Tygrys przychodzi do sklepu hipopotama i węża, pyt…

  Tygrys przychodzi do sklepu hipopotama i węża, pyta się. – Są narkotyki? – Nie ma. Na następny dzień to samo, aż po czwartym dniu pytań tygrysa hipopotam mówi do węża: – A może jeśli on tak chce te narkotyki to załatwmy mu je. Na następny dzień przychodzi tygrys i pyta się: – Są narkotyki – Tak – Wpadliście jestem z FBI

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Przychodzi zając do sklepu misia. – jest heroina?…

  Przychodzi zając do sklepu misia. – jest heroina? – nie sprzedaję narkotyków. Na drugi dzień znów. – jest heroina? – już mówiłem: nie sprzedaję narkotyków! Sytuacja powtarzała się dobry tydzień. W końcu miś, żeby mieć spokój, sprowadził heroinę. Na drugi dzień zajączek wchodzi do sklepu i pyta: – jest heroina? Zadowolony miś odpowiada: – jest! – no miś doigrałeś się. FBI.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Nad jeziorem siedzą dwa wróble i palą trawkę. Podp…

  Nad jeziorem siedzą dwa wróble i palą trawkę. Podpływa do nich żaba i pyta: – Ej, wróble, co tam macie? – Trawkę. – Dajcie trochę. Wróble dają trawkę żabie. Po jakimś czasie, żabę spotyka krokodyl i pyta: – Ej, żaba, dlaczego tak niewyraźnie wyglądasz? – Wróble siedzą na brzegu jeziora i palą niezły towar. Krokodyl podpływa do wróbli i pyta: – Ej wróble dajcie trochę. Wróble patrzą na siebie, na krokodyla, znowu na siebie i na krokodyla. Po chwili mówią: – Teee żaba ty już lepiej więcej nie pal!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Przychodzi królik do sklepu: – Są narkotyki? – Nie…

  Przychodzi królik do sklepu: – Są narkotyki? – Niema Przychodzi następnego dnia i znów pyta: – Są narkotyki? – Niema I tak przez kilka dni w końcu sprzedawca lituje się nad królikiem i załatwia narkotyki. Następnego dnia przychodzi królik: – Są narkotyki? – Są Wtedy królik wyjmuje spluwę krzycząc: – stać tu FBI

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Przychodzi zajączek do sklepu i pyta: – są narkoty…

  Przychodzi zajączek do sklepu i pyta: – są narkotyki? A niedźwiedź odpowiada: – nie ma. Ta sama sytuacja zdarza się już od tygodnia więc niedźwiedź myśli te narkotyki dla zająca. Następnego dnia przychodzi zajączek i mówi: – są narkotyki? – są. A zajączek na to: – no to wpadłeś, jestem z FBI!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Hipisowi się zmarło i idzie przed oblicze św. Piot…

  Hipisowi się zmarło i idzie przed oblicze św. Piotra, a ten na to: – I co ja mam z tobą zrobić? Do piekła cię nie dam, bo taki zły, to nie byłeś. Do nieba też jeszcze się nie nadajesz. A do czyśćca też nieszczególnie. Pozwolił mu więc wybrać. Idą najpierw do czyśćca. A tam wielkie pola marychy, wszędzie jak okiem sięgnąć pola marychy. Hipis na to: – Ja tu zostaję, tu mi się podoba. – Zastanów się, zobacz jak jest gdzie indziej. – Nie, ja tu zostaję! Kiedy wrota za św. Piotrem się zamknęły Hipis cieszy się, skacze, biega po polu. Nagle ktoś go zaczepia: – Masz zapałki?! Masz zapałki?!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Przez park przynależący do domu wariatów idzie ord…

  Przez park przynależący do domu wariatów idzie ordynator i spostrzega pacjenta siedzącego na ławce i walącego się kamieniem w głowę. – Co robisz? – Narkotyzuje się! Idzie więc dalej, a tam kolejny wariat siedzi i tłucze w swoją głowę dwoma kamieniami. – Co robisz? – Biorę podwójną dawkę dzisiejszej działki. Poszedł ordynator dalej wzruszając ramionami, a tu patrzy, a na kupie kamieni siedzi trzeci wariat i rozgląda się wokół. – A Ty co robisz? – Sprzedaję narkotyki.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds