O Niemcach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Polak, Niemiec i Anglik napotykają diabła. Diabeł…

  Polak, Niemiec i Anglik napotykają diabła. Diabeł mówi: – Skoczcie do tego jeziorka a zamieni się w rzecz, którą krzykniecie podczas skoku. Polak skacze i krzyczy: Wódka! Wypija ją i umiera. Niemiec krzyczy: Frisch Bier! Wypija piwko i umiera. Anglik biegnie, biegnie nagle się potyka i krzyczy: Oh shit!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Polak, Niemiec i Rusek spotykają diabła… Diabeł…

  Polak, Niemiec i Rusek spotykają diabła… Diabeł karze im wejść na coś wysokiego bo jak nie to zabije. Więc Polak wlazł na lampę, Niemiec na wieżowiec… Diabeł nie czekając na Ruska mówi: – To teraz zeskoczcie. Polak bez problemu skoczył, a Niemiec płacze i się śmieje. Diabeł pyta się Niemca: – Czemu płaczesz? – Bo jak skocze to się zabije. – A czemu się śmiejesz? – Bo Rusek wlazł na Mont Everest

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Polak, Rusek i Niemiec wyławiają złotą rybkę. Mówi…

  Polak, Rusek i Niemiec wyławiają złotą rybkę. Mówi ona, że spełni trzy życzenia. Rusek mówi: Chcę, aby każdy Rosjanin miał nowe BMW. Niemiec mówi: Chcę aby każdy Niemiec miał dom. Polak mówi: Jeżeli każdy Rusek ma BMW, a każdy Niemiec dom to…. cappuccino poproszę.

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
 • Jadą na sankach: na początku Czech za nim Polak za…

  Jadą na sankach: na początku Czech za nim Polak za Polakiem Rus za Rusem Niemiec. Nagle wylatuje stado wilków. Czech do tyłu spogląda, zepchnął Niemca. Wilki się zatrzymały, zjadły, ale ich doścignęły. Czech zrzuca Rusa. Zatrzymały się i zjadły. Znowu doścignęły. Czech wyjmuje strzelbę. Pozabijał je, a Polak się pyta: – Czemu nie zrobiłeś tego wcześniej? – No coś ty? Pół litra na czworga?

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Diabeł każe Polakowi, Rusowi i Niemcowi przynieś c…

  Diabeł każe Polakowi, Rusowi i Niemcowi przynieś coś w co można nalać wodę. Niemiec przynosi łyżkę, Rusek szklankę a Polak się nie pokazał. Diabeł każe im to sobie wsadzić w d*pę. Niemiec włożył łyżkę bez bólu, ale Rusek płacze i śmieje się jednocześnie. Niemiec się pyta: – Dlaczego płaczesz? – Bo ja mam szklankę włożyć sobie do d*py – A dlaczego się śmiejesz? – Bo Polak taszcze wannę.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Konkurs przeklinania startuje Polak, Niemiec i Rus…

  Konkurs przeklinania startuje Polak, Niemiec i Rusek. Najpierw Rusek – przeklina bez przerwy przez 5 minut. Niemiec przeklina przez 10 minut. Polak przeklina przez 15 minut. Prowadzący: – mamy zwycięzcę czyli Polaka. Polak: To już miałem zaczynać?

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • Szedł Polak, Niemiec i Rusek napotkali most i poja…

  Szedł Polak, Niemiec i Rusek napotkali most i pojawił się diabeł i mówi: – jak będziecie mieli łączną długość fiuta 100 cm to Was przepuszczę. Pokazuje Polak – 50cm, pokazuje Niemiec – 49cm, pokazuje Rusek – 1 cm. Potem idą i Polak mówi: – dobrze, że miałem 50 cm Niemiec: – dobrze, że miałem 49cm A Rusek: – dobrze ze mi stanął.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Leci samolot Lufthansy z Frankfurtu do Nowego York…

  Leci samolot Lufthansy z Frankfurtu do Nowego Yorku. Kapitan-Niemiec nie bardzo mówi po angielsku. Nagle nad Atlantykiem awaria silników. Samolotem trzęsie a z głośników słychać: – Dear passengers. Hier sprecht your kapitan. Wir haben maschinen probleme. We will probieren to land on der wasser. Don’t panic. Wszyscy się pozapinali pasami i czekają. Samolot pikuje po czym z hukiem udaje mu się wylądować na wodzie. W głośnikach odzywa się głos: – Dear passengers. Hier sprecht your kapitan. Don’t panic. Passengers who can zwimm – gehen to exit einz. Passengers who can not zwimm – gehen to exit zwei. Zamieszanie na pokładzie, ci co pływają cisną się do wyjścia 1, ci co nie potrafią pływać do wyjścia 2. Jak już się wszyscy ustawili otwierają się wyjścia awaryjne. Dmuchane zjeżdżalnie unoszą się na wodzie, która sięga aż po horyzont. Znowu odzywa się znajomy głos w głośnikach: – Dear passengers. Passengers who can zwimm. Jumpen unto wasser und zwimm. Passengers who can not zwimm: Danke schon fur fliegen mit Lufthansa.

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • Diabeł złapał Polaka, Niemca i Ruska. Dał im po dw…

  Diabeł złapał Polaka, Niemca i Ruska. Dał im po dwie metalowe kulki i obiecał, że ich wypuści, jeśli zrobią z tymi kulkami coś, co go zadziwi. Niemiec podrzucił wysoko jedną kulkę, zaraz potem podrzucił drugą i trafił nią w tę pierwszą. – No, całkiem niezłe – powiedział diabeł. Ruski położył na ziemi jedną kulkę, a na niej ostrożnie położył drugą. I nie spadła! – Też niezłe – mówi diabeł. – A teraz zobaczymy co zrobi Polak. Niestety, Polak jedną kulkę zgubił, a drugą zepsuł…

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds