O pieniądzach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Stoi dziennikarz pod budką Lotto i robi wywiady. P…

  Stoi dziennikarz pod budką Lotto i robi wywiady. Podjeżdża facet trabantem, dziennikarz przyskakuje i pyta: – Co Pan zrobiłby z główną wygraną? Facet myśli i mówi: – No to większe mieszkanie, Matiza. – A reszta? – Reszta na konto. Podjeżdża facet Matizem. Dziennikarz znów pyta: – Co Pan zrobiłby z główną wygraną? – No to jakiś dom, Mercedes. – A reszta? – Reszta na konto. Podjeżdża facet Merolem 600 SEL. Dziennikarz ponawia pytanie. – Taaak, no to spłaciłbym skarbówkę, potem ZUS. – A reszta? – A reszta niech ku…wa czeka!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Leci samolotem Tusk i dwóch Kaczyńskich. Tusk mówi…

  Leci samolotem Tusk i dwóch Kaczyńskich. Tusk mówi: -Jakbym rozsypał tu 10 zł w złotówkach, to by 10 osób było szczęśliwych. Na co 1 Kaczyński: -Takiś Kozak? Jakbym rozsypał 100 zł w złotówkach, to by 100 osób było szczęśliwych! Na co brat: -Ooo, nie przeginaj! Jakbym rozsypał 1000 zł w złotówkach, to by 1000 osób było szczęśliwych. Odzywa się pilot: -A jakbym ja rozbił samolot, to by cały świat był szczęśliwy!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Idą pieniądze do nieba. Najpierw idzie 10 zł. Gdy…

  Idą pieniądze do nieba. Najpierw idzie 10 zł. Gdy jest przy bramie słyszy: – Ty 10 zł nie pójdziesz do nieba! Do piekła z nim! Idzie 50 zł i słyszy to samo. Idzie 100 zł i też zostaje zesłane do piekła.. W końcu idzie 50 gr. – Ty 50 gr. zasługujesz na niebo. Inne pieniądze się buntują. – Jak to! My mamy większą wartość, a takie 50 gr. idzie do nieba? Nagle słyszą głos A kiedy was ostatnio w kościele widziałem?

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Jedzie sobie koleś mercem przez Rosję. Zatrzymuje…

  Jedzie sobie koleś mercem przez Rosję. Zatrzymuje się koło autostopowicza. Patrzy, a ten jakiś brudny śmierdzi i te sprawy: – Nie zabiorę cię, bo jakiś brudas jesteś, merca mi pobrudzisz. – Proszę zabierz mnie, dam ci 2000$. Koleś pomyślał, merca w końcu umyje i będzie luks, a 2000 drogą nie chodzi. No to wsiadł i jadą. W końcu autostopowicz mówi: – Daj mi papierosa. – Chyba cie pojebało. Jeszcze ci papierosa dawać? – No daj, płacę 300$ za jednego fajka. Koleś pomyślał, że paczka kosztuje niecałe 2$, a tutaj 300 za jednego, to dał mu fajkę, tamten pali i mówi: – Stary weź mi obciągnij druta. – No to teraz już przegiąłeś. Jeszcze mam ci druta ciągnąć? – Słuchaj daję 10000$. Koleś pomyślał, ze kasa się przyda, a i tak nikt nie widzi. No to dobra. Zatrzymał samochód, nachylił się, zdejmuje najpierw spodnie brudne, śmierdzące, później majty – obsrane i zaszczane i zabiera się do roboty. A autostopowicz się rozłożył na fotelu, zaciągnął fajkiem i mówi: – k**wa, jeszcze w życiu się tak nie zadłużyłem.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds