O pijakach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Jedzie sobie w autobusie kompletnie pijany facet.…

  Jedzie sobie w autobusie kompletnie pijany facet. Nagle spadło mu coś na głowę. Ocknął się i rzuca hasło do gościa obok: – Przepraszam gdzie my jesteśmy? – W Łodzi – odpowiada facet. – To wiem, ale dokąd płyniemy?

  102
  16 Udostępnień , 102 Punktów
 • podchodzi facet do baru i mówi: -daj mi wóde, ale…

  podchodzi facet do baru i mówi: -daj mi wóde, ale szybko zanim się zacznie 5 minut później -daj mi drugą, ale szybko zanim się zacznie -daj mi trzecią, czwartą, piątą ale szybko aż barman mówi: -może pan zapłaci -no i się zaczęło

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Wracał pijak z ubawu i było już ciemno i próbuje z…

  Wracał pijak z ubawu i było już ciemno i próbuje znaleźć swój blok. Bloki w nocy wszystkie takie same. Podszedł do jednego i dzwoni przez domofon. Jakaś baba wychyla się przez okno, a pijak mówi: – prose mie łotwozyć, ja tu miskom. – Ty tu nie mieszkasz pijaku jeden, idź stąd! Dobra idzie, idzie i szuka i znowu tam trafił i dzwoni przez domofon a ta baba wychyla się a on mówi: – prose mie łotwozyć, ja tu miskom. – Ty tu nie mieszkasz pijaku jeden, idź stąd! Dobra idzie, idzie i szuka i znowu tam trafił i dzwoni przez domofon a ta baba wychyla się a on mówi: – prose mie łotwozyć, ja tu miskom! – Ty tu nie mieszkasz pijaku jeden, idź stąd! A na to pijak: – Ty to miskos w 3 mijscach a ja to nigdzie tak?!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Samolot. Pasażerowie bawią się, piją drinki, śpiew…

  Samolot. Pasażerowie bawią się, piją drinki, śpiewają, tańczą. Pilot samolotu woła do siebie stewardesę: – Proszę uspokoić pasażerów, ponieważ samolot się pali! – Dobrze proszę pana już idę. Stewardesa do pasażerów: – Proszę Państwa! Proszę zasiąść w fotelach, zapiąć pasy, ponieważ samolot się pali i będziemy lądować awaryjnie. Nikt jednak nie słucha stewardesy. Zawiedziona idzie do pilota i mówi: – Panie pilocie, oni mnie wcale nie słuchają. Nadal się bawią i śpiewają! – To może niech pani przekaże im tę informację śpiewająco? Stewardesa idzie i śpiewa: – Samolot się pali! A wszyscy pasażerowie: – Sialalalala!

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Droga krzyżowa, do księdza podbiegł wieśniak i mów…

  Droga krzyżowa, do księdza podbiegł wieśniak i mówi: – Proszę księdza matka mi umiera, proszę ją namaścić. Ksiądz nie wiedząc co robić wpadł w dylemat, ale nagle podszedł do niego pijak i mówi: – Proszę księdza, słyszałem co się stało, proszę iść z wieśniakiem ja dokończę Drogę Krzyżową, chodzę na nią od dziecka. Ksiądz się zgodził. Pobiegł po oleje i poszedł z wieśniakiem. Gdy wracał dochodziła godz. 22.00 a w kościele świeci się światło. Wchodzi do kościoła i widzi za ołtarzem pijaka, który mówi: – Stacja 144, Jezus idzie do wojska „Przyjedź mamo na przysięgę…”

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds