O prawnikach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Przychodzi adwokat do swojego klienta w areszcie i…

  Przychodzi adwokat do swojego klienta w areszcie i mówi, że ma dla niego dwie wiadomości dobra i złą. – No to wal pan tą złą. – No niestety ślady krwi znalezione na miejscu zbrodni wskazują, że to jest bezspornie pana krew. – A ta dobra? – Cholesterol i cukier w normie.

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
 • 3 kumpli kłoci się do którego z wujków najlepiej m…

  3 kumpli kłoci się do którego z wujków najlepiej mówią ludzie: – Mój wujek jest policjantem i mówią do niego panie Władzo – Mój wujek jest Sędzią wysokiego sądu, każdy do niego mówi Wysoki Sądzie. – A mój wujek – mówi trzeci – wazy 200 kg i każdy jak go spotka mówi o Mój BOŻE!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Włamywacz skarży się koledze: – Ale miałem pecha.…

  Włamywacz skarży się koledze: – Ale miałem pecha. Wczoraj włamałem się do domu prawnika, a on mnie nakrył. Powiedział, żebym zmykał i więcej się nie pokazywał. – No to jednak miałeś szczęście! – Szczęście? Policzył sobie 300 zł za poradę!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Blondynka i prawnik siedzą obok siebie w samolocie…

  Blondynka i prawnik siedzą obok siebie w samolocie. Prawnik pyta blondynkę, czy nie zechciałaby zagrać z nim w ciekawą grę. Blondynka mówi, że jest zmęczona, odwraca się do okna i próbuje zasnąć. Ten jednak nalega i wyjaśnia, że „gra” jest bardzo prosta i wesoła. Mianowicie, będą zadawać sobie pytania i jeśli któreś nie zna odpowiedzi – płaci 5$. Blondynka ponownie odmawia i znów próbuje zasnąć, ale prawnik nie daje jej spokoju i proponuje inny układ – jeśli ona nie będzie znała odpowiedzi – płaci 5$, jeśli natomiast on nie będzie znał odpowiedzi – płaci 5000$. To przykuwa jej uwagę, poza tym i tak zdaje sobie sprawę, że on nie da jej spokoju, dopóki nie zagrają w tą grę, więc zgadza się. Prawnik zadaje pierwsze pytanie: – Jaka jest odległość pomiędzy Ziemią a Księżycem? Blondynka bez słowa sięga do portfela i wyjmuje banknot 5$. – Ok – mówi prawnik – Twoja kolej… – Co to jest, wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech? Prawnik jest zaskoczony, wytęża umysł i nic, dzwoni do znajomych, wysyła maile, przeszukuje internet i nic. Po godzinie poddaje się i wypisuje czek na 5000$, ona przyjmuje, odwraca się i próbuje zasnąć. Prawnik jest jednak...

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds