O rudych

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Przed lwem ucieka blondynka, brunetka i ruda. Po c…

  Przed lwem ucieka blondynka, brunetka i ruda. Po chwili brunetka sypie piaskiem w lwa oczy, lew się otrzepuje. Potem ruda sypie piaskiem w lwa oczy i lew się otrzepuje. Ruda i brunetka wchodzą na drzewo, a blondynka nie weszła, a brunetka pyta się blondynki: – Czemu nie wchodzisz na drzewo? – Ja nie sypałam lwu piaskiem w oczy!

  102
 • Uciekły 3 dziewczyny z więzienia : blondynka, ruda…

  Uciekły 3 dziewczyny z więzienia : blondynka, ruda i brunetka… Schowały się na drzewa. Policja podchodzi do 1 drzewa a ruda mówi: hau! A policja: to pewne jakiś pies… Policja pochodzi do 2 drzewa a brunetka mówi: miał! A policja: to pewnie jakiś kot… Policja podchodzi do 3 drzewa a blondynka: muuuu!!!

  106
 • Teleturniej dla kobiet. Prowadzący pyta pierwszą z…

  Teleturniej dla kobiet. Prowadzący pyta pierwszą z nich, brunetkę: – Ile liter D mieści się w słowie bonanza? – Oczywiście zero. Prowadzący zadaje to samo pytanie rudej. – Jedno D, o przepraszam, pomyliłam się, oczywiście zero. To samo pytanie dla blondynki. – Chwileczkę, policzę, już wiem 243 D. Prowadzący, bardzo zdziwiony, pyta: – Jak pani do tego doszła? Blondynka (śpiewa na melodię z serialu): – damdaradamdaradam bonanza damdaradamdaradamdaradam bonanza.

  104
 • Blondynka, brunetka i ruda pracowały w jednej firm…

  Blondynka, brunetka i ruda pracowały w jednej firmie. Pewnego dnia szefowa oświadczyła, że wcześniej kończy pracę. Po jej wyjściu brunetka mówi do pozostałych: – Hej dziewczyny, szefowa się urwała, to może my też pójdziemy wcześniej? I tak też zrobiły. Brunetka poszła do kina, ruda do knajpy a blondynka do domu. Wchodząc do domu usłyszała dziwne odgłosy dochodzące z sypialni. Otwiera drzwi i widzi swoją szefową w łóżku ze swoim mężem. Cichutko zamknęła drzwi i prędko wróciła do pracy. Następnego dnia sytuacja się powtarza i po wyjściu szefowej brunetka znowu proponuje wcześniejsze wyjście z pracy. Na to blondynka: – O nie, dzisiaj już na to nie idę. Wczoraj już prawie mnie złapali!

  104
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds