O Ruskich

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • W byłym ZSRR wyprodukowano tak cienki drucik, że b…

  W byłym ZSRR wyprodukowano tak cienki drucik, że był widoczny jedynie pod potężnym mikroskopem. Zadowoleni Rosjanie wysłali swój produkt do Szwajcarii aby się pochwalić swoją precyzją. Po tygodniu przesyłka wróciła, niby w nienaruszonym stanie. Dopiero dołączony list wyjaśnił całą sprawę: – My z drucika zrobiliśmy rurkę!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Prywatka w podziemiach Kremla, jenerały żłopią wód…

  Prywatka w podziemiach Kremla, jenerały żłopią wódkę późno w nocy. Wchodzi sprzątaczka z wiadrem i ścierką nie przejmując się, stawia wiadro na biurku na papierach i różnych guzikach. Generał wytrzeszcza oczy i wrzeszczy do sprzątaczki: – Paszła w piiizduuu! – Ja, towariszcz gienieral? – Niet, Zapadnaja Jewropa!

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Anglik, Amerykanin i Rosjanin zakładają się, kto o…

  Anglik, Amerykanin i Rosjanin zakładają się, kto opowie największą bzdurę. – Dżentelmen z Londynu – rozpoczyna Anglik – przepłynął Atlantyk w zwykłej wannie. – Dżentelmen z Bostonu – przebija Amerykanin – skoczył z otwartym parasolem z dachu wieżowca i cały czas paląc cygaro wylądował bezpiecznie na ziemi. Zabiera głos Rosjanin: – Dżentelmen z Moskwy. – Wygrałeś – mówi Anglik. – Wygrał – zgadza się Amerykanin.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Polak i Rusek założyli się, że Polak wejdzie na 10…

  Polak i Rusek założyli się, że Polak wejdzie na 100 piętrowy wieżowiec. Polak idzie, idzie zachciało mu się srać to zrobił dziecku do pieluchy. idzie dalej, zachciało mu się sikać to zrobił pijakowi do butelki. Idzie dalej znowu zachciało mu się srać to zrobił na parapecie. Wszedł, siedzi na szczycie i słucha radia. Dziecko robi więcej niż waży, pijak pije siki a policjanta zabiło latające gówno.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Spotykają się na księżycu Anglik, Rusek no i Polak…

  Spotykają się na księżycu Anglik, Rusek no i Polak. No i Anglik mówi: – Ja mam tu pierwszeństwo bo mnie tu NASA przysłała A na to Rusek: – Ja mam pierwszeństwo bo mnie ZSRR przysłało. Po chwili pytają się Polaka: – A ty co tu robisz? – Ja z wesela wracam.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds