O sąsiadach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Francuz, Anglik i Polak złapali złotą rybkę, która…

  Francuz, Anglik i Polak złapali złotą rybkę, która w zamian za uwolnienie, obiecała spełnić po jednym ich życzeniu. – Ja mam taką brzydką i starą żonę – mówi Francuz – chcę mieć ładną i młodą. – Na mnie szef w pracy się zawziął – mówi Anglik – daj mi nową pracę z wyższą pensją. – A mój sąsiad ma stado krów – mówi Polak – spraw, aby mu te krowy pozdychały.

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Przedstawiciel handlowy puka do drzwi. Otwiera mu…

  Przedstawiciel handlowy puka do drzwi. Otwiera mu kobieta. – Dzień dobry, uszanowanie, łaskawa pani. Czy pozwoli pani, że przedstawię jej nasz najnowszy hit z dziedziny urządzeń gospodarstwa domowego, o którym pani sąsiadka twierdzi, że nie może sobie pani na niego pozwolić?

  102
  16 Udostępnień , 102 Punktów
 • Przychodzi Facet po pracy do domu zagląda do lodów…

  Przychodzi Facet po pracy do domu zagląda do lodówki, patrzy flacha stoi. Wola do swojej starej: – Staaaraaa tu jeszcze flacha stoi – Nieeeech stoi – przyjdzie sąsiad to się przyda Wieczorem leżą oboje w łóżku, żona chwyta faceta za małego i mówi: – Teeee Józik on stoi A Józik na to: – eee niech stoi, przyjdzie sąsiadka to się przyda.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Sąsiad kupił sobie koguta. Z tego koguta był stras…

  Sąsiad kupił sobie koguta. Z tego koguta był straszny erotoman. Pierwszego dnia przeleciał wszystkie kury u gospodarza, drugiego dnia sąsiad przyszedł na skargę do gospodarza, że ich kogut przeleciał wszystkie kury.. Gospodarz odszukał koguta i mówi: – To się dla ciebie kiedyś źle skończy. Następnego dnia gospodarz widzi koguta leżącego plackiem na łące i mówi: – Mówiłem, że to się dla ciebie źle skończy Na to kogut: – Zamknij się, wrony płoszysz.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi: – Czy ty w…

  Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi: – Czy ty wiesz Franek, że moja świnia mówi po francusku? – Chyba jesteś pijany, albo zwariowałeś! – Nie wierzysz? To założymy się! Sąsiedzi poszli do chlewu do świni mówiącej po francusku. Jej właściciel pyta: – Kaśka, umiesz mówić po francusku? Świnia nic. Wtedy chłop ją kopnął, a świnia: – Łi, łi, łi!

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Żona zdradza męża z sąsiadem… Zauważa, że mąż pr…

  Żona zdradza męża z sąsiadem… Zauważa, że mąż prędzej wrócił do domu, wiec kazała sąsiadowi wejść do szafy. Ale nie zdążyła się ubrać. Mąż wchodzi do domu i widzi żonę nago w łóżku. – Czemu leżysz nago?- pyta mąż. – Bo mam gorączkę! – To ubierz chociaż koszulkę! Przyniosę ci ją z szafy… – Nie, nie w szafie straszy- zaczęła żona.. – Eee tam!! Mąż otwiera szafę i widzi sąsiada… – Co ty głupi jesteś!? Żona chora, a ty ją straszysz!!!

  111
  17 Udostępnień , 111 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds