O studentach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Pewien roztargniony profesor umówił się ze student…

  Pewien roztargniony profesor umówił się ze studentem na egzamin komisyjny późnym popołudniem i oczywiście zapomniał. Kiedy student stawił się na egzamin, nikogo już nie było w Instytucie, więc brakowało wymaganych trzech członków komisji egzaminacyjnej. Nie namyślając się długo roztargniony uczony zawołał dwie panie sprzątające korytarz do udziału w pracach komisji. Zadał studentowi trzy pytania, na które ów biedak marnie odpowiedział. Profesor zwołał posiedzenie „komisji” za zamkniętymi drzwiami. Następnie oznajmił: – Komisja postanowiła, zaliczyć panu egzamin komisyjny stosunkiem głosów 2 do 1. Nadmienię, że byłem przeciwny.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Pan pułkownik wykłada balistykę. Narysował armatę,…

  Pan pułkownik wykłada balistykę. Narysował armatę, cel i pocisk lecący po krzywej balistycznej. Tłumaczy, że tor pocisku dlatego się zakrzywia, ponieważ gazy prochowe wyrzucają go do góry a ziemia ściąga w dół. Na to jakiś złośliwy student zapytuje: – Obywatelu pułkowniku, a jeżeli działo będzie na okręcie, to nie będzie tam ziemi tylko woda. Jak to będzie wtedy? Pułkownik myślał długo. W końcu zakrzyknął z oburzeniem: – My tu jesteśmy wojska lądowe!

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Zezowaty profesor zatrzymał trzech bijących się ch…

  Zezowaty profesor zatrzymał trzech bijących się chłopców. – Jak się nazywasz? – pyta pierwszego, patrząc na drugiego. – Franek Mucha – odpowiada grzecznie drugi. – Ciebie nie pytałem – mówi profesor do drugiego, patrząc na trzeciego. – Ja nic nie mówiłem – odpowiada trzeci. – Ty się Mucha nie odzywaj! – mówi profesor do trzeciego patrząc na pierwszego.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Pewien wykładowca z probalibistyki na jednej z Pol…

  Pewien wykładowca z probalibistyki na jednej z Politechnik męczy na egzaminie studenta z prawdopodobieństwa. Student niekumaty, więc profesor chce się zlitować nad studentem i pyta go: – Jakie jest prawdopodobieństwo wyrzucenia 6 w kostce do gry? – Jeden – odpowiada student. – Ale niech Pan się zastanowi. Przecież kostka ma 6 ścian – pomaga mu profesor. – Jeden – upiera się student. Wykładowca wnerwiony, podaje studentowi kostkę do gry. – Masz pan. Rzucaj! Student wyrzuca 6. Wykładowca zdumiony prosi: – Niech Pan jeszcze raz rzuca! Student znowu wyrzuca 6. Wykładowca prosi o indeks i wpisuje studentowi trójkę.

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds