O uczniach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Pewien wikary po lekcji religii pyta swojego probo…

  Pewien wikary po lekcji religii pyta swojego proboszcza: – Na lekcji religii dzieci używają słów „nara”, „siema”, co to oznacza? – „Nara” to znaczy „na razie” a „siema” – „jak się masz, cześć, witam” Na następnej lekcji religii wikary wchodzi zadowolony do sali, podnosi rękę do góry i woła „pochwa”

  103
 • Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizyta…

  Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje: – Mustafa El Ekhzeri. – Obecny! – Ahmed El Kabul. – Obecny! – Kadir Sel Ohlmi. – Obecny! – Mohammed Endahrha. – Obecny! – Mi Cha El Mai Er! Cisza… – Mi Cha El Mai Er! – powtarza i nadal nikt się nie odzywa. – Mi Cha El Mai Er!!! Z ostatniego rzędu podnosi się chłopaczek: – To chyba ja, ale nazywam się Michael Maier!

  106
 • Szkoła jest jak więzienie! -Szkoła – więzienie. -K…

  Szkoła jest jak więzienie! -Szkoła – więzienie. -Klasy – cele. -Dyrektor – naczelnik. -Boisko/patio – spacerniak. -Woźny(a) – strażnik. -Nauczyciele – klawisze. -Sala gimnastyczna – sala tortur. -Ferie – zwolnienie warunkowe. -Weekend/święta – przepustka. -Zakończenie roku szkolnego – wolność. -Wagary – ucieczka z więzienia. -Koza – izolatka. -Dzwonek – przerwa dla więźniów. -Szafki – karcer. -Mundurki – ubrania z identyfikatorem oraz pluskwą. -Uczniowie – więźniowie. -Krzesło u dyrektora – krzesło elektryczne -Kujon – Więzień z dobrym sprawowaniem/Więzienna ciota -Dres – respektowany -Pała w dzienniku – kara tortur -Uwaga w dzienniku – kara śmierci -Dyskoteka szkolna – luźny dzień -Rozmowa z kolegą – odwiedziny

  109
 • Matura poprawkowa z historii. Uczeń otrzymuje seri…

  Matura poprawkowa z historii. Uczeń otrzymuje serię pytań pomocniczych: – No, co to jest za kraj, który współcześnie graniczy z Ukrainą, Słowacją, Serbią i Chorwacją? – ?…. – Płynie przez niego Dunaj i nie jest to Austria… -?… – Po jednej stronie Dunaju Buda, po drugiej Peszt… – ?… – Płynie przez niego Dunaj i nie jest to Austria… – ?… – Po jednej stronie Dunaju Buda, po drugiej Peszt… – ?… Szwajcaria?

  104
 • Uczeń mistrza kung-fu przeszedł z powodzeniem nauk…

  Uczeń mistrza kung-fu przeszedł z powodzeniem nauki wstępne i przystąpił do Ostatecznej Próby. Rzekł mu tedy mistrz: – Stań na placu przed świątynią i przepołów gołymi rękami deskę, którą ujrzysz opartą o kamienie. Poszedł tedy uczeń i ujrzał ledwo ociosaną kłodę twardego drewna. Nie uląkł się jednak i gołą dłonią uderzył w nią tak mocno, że pękła i dwie połówki spadły na ziemię. – Dobrześ wykonał zadanie – rzekł mistrz. – Teraz czeka Cię drugi sprawdzian. Pójdź ze mną. Poszli do gospody w mieście, gdzie ujrzeli dwóch złoczyńców bijących niewinnego kupca. – Czyń, co trzeba – rzekł mistrz. Rzucił się tedy uczeń w wir walki i wnet wyleciał za drzwi z podbitym okiem i bez zębów. Wrócił też zaraz w niesławie do domu, a zgromadzonej przy stole rodzinie rzekł: – To samo co rok temu. Plac poszedł dobrze, ale oblałem na mieście.

  105
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds