O wariatach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Przychodzi wariat do wariata i mówi: – Ależ pan ma…

  Przychodzi wariat do wariata i mówi: – Ależ pan ma grzecznego synka! – Tak?! Ależ dlaczego?? – No wie pan ja se wczoraj wracam kompletnie pijany i mnie ta cholera tzn. moja żona nie wpuściła do domu to ja do pana. Pana nie ma w domu, ale był synek, a ze względu na to, że mnie suszyło to poprosiłem i szklankę wody, a on tak łaskawy przyniósł mi dwie szklanki! Poprosiłem o jeszcze jedną to mi przyniósł pół!! – A dlaczego tylko pół?! – Bo powiedział, że jest za mały, a w toalecie już się woda skończyła!

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • W środku nocy zdenerwowany mężczyzna dobija się do…

  W środku nocy zdenerwowany mężczyzna dobija się do drzwi portierni szpitala psychiatrycznego: – Proszę mnie wpuścić, oszalałem, potrzebuję natychmiastowej pomocy lekarskiej! – Co? Teraz? W środku nocy? – denerwuje się zaspany portier – Pan chyba zwariował!

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Dwóch świrów ucieka dachami. Nagle pojawia się duż…

  Dwóch świrów ucieka dachami. Nagle pojawia się duża przepaść. Jeden mówi do drugiego: – Nie uda się, za daleko. – Uda się! Posłuchaj, ja zapalę latarkę, a ty przejdziesz po promieniu światła. – Ty, ja nie jestem taki głupi, jak będę przechodził, to zgasisz latarkę.

  108
  17 Udostępnień , 108 Punktów
 • Wariat wchodzi do cukierni. Ma tiki nerwowe i prob…

  Wariat wchodzi do cukierni. Ma tiki nerwowe i problemy z wysławianiem się. Zamawia ogromny tort urodzinowy. Ekspedientka zagaduje go: – Dla kogo bierze pan ten piękny tort? – To dla mojej mło…mło..dszj siostry, kończy 12 lat dzi…dzi…siaj. – A jak ma na imię pana młodsza siostra? – Ma na imię Kwiatuszek! – Kwiatuszek! Jakie ładne imię! – zachwyca się ekspedientka. – Tak. Nazwaliśmy ją tak dla…dla…dlatego, że w dzień jej narodzin, kiedy leżała w kołysce, kwiat niesiony wiatrem spadł delikatnie na jej czoło. No i dlatego nazywamy ją Kwiatuszkiem. – A pan jak ma na imię? – Beleczka.

  103
  16 Udostępnień , 103 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds