O zakonnicach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Przychodzi zakonnica do spowiedzi i mówi: – Proszę…

  Przychodzi zakonnica do spowiedzi i mówi: – Proszę księdza popełniłam bardzo ciężki grzech. – To niech siostra powie – Ale się bardzo wstydzę – No niech siostra powie – No bo latałam nago po parku – Piekło moja droga, piekło – No piekło, piekło bo dupą wpadłam w pokrzywy.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Ksiądz i siostra zakonna grają w golfa. Ksiądz bie…

  Ksiądz i siostra zakonna grają w golfa. Ksiądz bierze kija i uderza w piłkę która toczy się w bok i nie wpada do dziury. – A niech to wszyscy Diabli!!!! Nie trafiłem!!! – krzyczy wściekły ksiądz. – Jak ksiądz tak może? – pyta się zawstydzona siostra – tak nie można… co na to Pan powie? Ksiądz patrzy się na zakonnicę spod oka i przeprasza… już tak nie powie więcej. Idą do następnej dziury i podobnie jak wcześniej ksiądz nie trafia: – A niech to wszyscy Diabli!!! Nie trafiłem!!! – znowu rzecze ze złością. – Bracie, jaki to wstyd pobożnemu tak mówić – upomina go nieco zdenerwowana już siostra. – Ok… już nie będę, jeśli jeszcze raz tak powiem niech piorun z nieba zleci i w łeb mnie trzaśnie. Poszli do następnej dziury, ksiądz znowu nie trafił: – A niech to wszyscy Diabli!!! Nie trafiłem!!! – krzyczy ze złością. Wtem ciemno się zrobiło na świecie, coś zahuczało, zamruczało i piorun z nieba zleciał i walnął siostrę w łeb. A z nieba słychać jęk: – A niech to wszyscy Diabli! Nie trafiłem!!!

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Dwie zakonnice przy ruchliwej szosie chcą się zała…

  Dwie zakonnice przy ruchliwej szosie chcą się załapać na okazję, ale jakoś nie mają szczęścia. Po jakimś jednak czasie zatrzymuje się z piskiem opon luksusowy kabriolet, a za kierownicą elegancka, młoda panienka. Śmielsza z zakonnic rozpoczyna z właścicielką bryki dialog: – Przepraszam, skąd pani ma taki piękny samochód? – Za d*pę. – A to piękne futro? – Za d*pę. Milcząca dotychczas siostra nie wytrzymała i wtrąciła: – Popatrz, popatrz. A proboszcz daje nam tylko obrazki.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds