O złotej rybce

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • – Co byście zrobili, jakbyście złapali złotą rybkę…

  – Co byście zrobili, jakbyście złapali złotą rybkę? – Ja bym poprosił ją o pieniądze. – A ja o miłość. – A ja bym usmażył gadzinę!!! – Dlaczego?!!! – Poprzednio ją poprosiłem o miłość i przyjaźń. Teraz uganiają się za mną zakochane pedały, a kobiety proponują: „Zostańmy przyjaciółmi”.

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
 • Trzy blondynki łowią ryby. Złapały złotą rybkę. -…

  Trzy blondynki łowią ryby. Złapały złotą rybkę. – Spełnię każdej jedno życzenie – mówi rybka. Zaczyna pierwsza blondynka: – Ja chcę być ładniejsza! – jest ładniejsza. – Ja chcę być mądrzejsza – mówi druga i jest mądrzejsza – A ja – mówi trzecia – chcę być głupsza. I pyk! Zamieniła się w faceta.

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
 • Wędkarz złowił złotą rybkę, a ta przemówiła ludzki…

  Wędkarz złowił złotą rybkę, a ta przemówiła ludzkim głosem: – Jestem zaklętą księżniczką, pocałuj mnie a spełnię 3 twoje życzenia. Wędkarz pocałował rybkę i po chwili stanęła przed nim piękna księżniczka. – Jakie są twoje 3 życzenia? – Mam jedno życzenie, ale trzy razy!

  111
  17 Udostępnień , 111 Punktów
 • Pewnego dnia jeden mężczyzna wracając z pracy znal…

  Pewnego dnia jeden mężczyzna wracając z pracy znalazł starą lampę. Zabrał ją do domu i postanowił ją wyczyścić. Potarł ją trzy razy, a tu nagle z lampy wyskakuje dżinn i z uśmiechem oznajmia: -Od lat bylem uwięziony w tej lampie, w zamian za to, że mnie uwolniłeś spełnię twoje życzenie. Mężczyzna chwilę pomyślał i mówi: -Chciałbym w końcu dowiedzieć się jak to jest być bardzo, ale to baaardzo bogatym. -Załatwione! Dżinn znika, pukanie do drzwi. Mężczyzna otwiera, patrzy, a tam szejk w białej szacie, na szyi 0,5 kg złota, na palcach sygnety, w ręce szklanka z drinkiem, obok niego lokaj, wokół 10 skąpo ubranych, tańczących kobiet, patrzy na mężczyznę i mówi: -Człowieku… zajebiście

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Facet złotym mercedesem przyjeżdża na ryby. Wysiad…

  Facet złotym mercedesem przyjeżdża na ryby. Wysiada cały w złocie z samochodu (łańcuchy, bransolety itd.), wyciąga złotą wędkę ze złotą żyłką i idzie łowić ryby. Po jakimś czasie łapie co? …..oczywiście złotą rybkę. Popatrzył na nią, obejrzał w koło z pogardą i już ma wyrzucić z powrotem do wody, a rybka na to: – Hej rybaku! A trzy życzenia? – Eeeeeh, no dobra. Co chcesz?

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Podjeżdża facet porszakiem pod cpn, a w samochodzi…

  Podjeżdża facet porszakiem pod cpn, a w samochodzie siedzi piękna blondynka i struś. Przychodzi facet z obsługi i mówi: wszystko rozumie, ale co ten struś tam robi? Na to kierowca: byłem na rybach i złowiłem złotą rybkę, a ona na to: jak mnie wypuścisz to spełnię twoje 3 życzenia. No to ja do niej 1 życzenie- chce mieć porsze. Bach stoi. 2 życzenie- chcę mieć super blondynkę. Bach jest. No i 3 życzenie: chcę mieć dużego zdrowego ptaka. No to ona mi strusia dała.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds