O żołnierzach

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Młodszy spadochroniarz pyta się starszego: – A co…

  Młodszy spadochroniarz pyta się starszego: – A co zrobić jak już się będzie spadało? – Trzeba pociągnąć czerwoną rączkę. – A jak nie zadziała? – Pociągnij zapasową niebieską. – A jeśli też nie zadziała – Zajrzyj do instrukcji. Młodszy spadochroniarz w końcu skacze. Próbuje czerwonej rączki i nie działa. Próbuje niebieskiej i też nie działa. Zagląda do instrukcji: 1.Pociągnij za czerwoną sprzączkę 2.Jeśli nie zadziała pociągnij za niebieską 3.Jeśli nie zadziała niebieska: Ojcze nasz…

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • Porucznik Rżewski pyta adiutanta: – Słuchaj no, co…

  Porucznik Rżewski pyta adiutanta: – Słuchaj no, co takiego mam zrobić, żeby mnie dzisiaj na przyjęciu wszyscy podziwiali? – Powinien Pan, poruczniku doprowadzić do tego, żeby księżna Woroncewa publicznie zaklnęła. – To niemożliwe! Ona takich słów nawet nie zna! – To bardzo prosta sprawa mówi adiutant. Podchodzi Pan porucznik do księżnej i pyta: „Księżno, była Pani w Pskowskiej Gubernii?”. Gdy odpowie „tak”, pyta pan porucznik dalej: „A w Michajłowskiej gubernii też księżna była?”. I gdy znowu odpowie „tak” pyta Pan porucznik dalej: „To znaczy, że zna księżna hrabinę Janichu?”. I wtedy księżna odpowie „Nie, Janichu ja nie znam!” I tu ją Pan, panie poruczniku masz! Wieczór, przyjęcie. Porucznik podchodzi do księżnej Woroncewej i pyta: – Księżno, była pani w Pskowskiej Gubernii? – Nie – odpowiada księżna. – (Zdziwiony) To i w Michajłowskiej gubernii też księżna nie była? – Nie. – To Wy co, nichuja nie znacie?

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Co je żołnierz? Żołnierz je obrońcą ojczyzny. Co…

  Co je żołnierz? Żołnierz je obrońcą ojczyzny. Co ma żołnierz? Żołnierz ma stać na straży obrony.. Co powinien zrobić żołnierz, będąc w składzie amunicji, kiedy wybuchnie pożar? Powinien wylecieć w powietrze! Co ma żołnierz pod łóżkiem? Żołnierz pod łóżkiem ma utrzymywać porządek. Co ma żołnierz w plecaku? Żołnierz w plecaku ma nosić swoje rzeczy. Co ma żołnierz w spodniach? Żołnierz w spodniach ma chodzić długo i oszczędnie. Ile żołnierz ma par butów i z czego? Żołnierz ma dwie pary butów, z czego jedną w magazynie. Jaki ma żołnierz płaszcz i po co? Żołnierz ma płaszcz długi po kolana. Do czego służy żołnierzowi chlebak? Do noszenia granatów (żeby się nie chlebotały). Kiedy żołnierz może używać broni? Kiedy Bronia skończy 16 lat. Co to jest: zielone, ogolone i skacze? Żołnierz na dyskotece.

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • W pocię…gu, w jednym przedziale siedzę… żoć‚nierz…

  W pocię…gu, w jednym przedziale siedzę… żoć‚nierz – szeregowy, generać‚, matka i jej 18-letnia córka. W pewnej chwili pocię…g wjechać‚ do tunelu, zrobić‚o się™ zupeć‚nie ciemno. Sć‚ychaę‡ gć‚oć›ne plać›nię™cie, jakby uderzenie w policzek. Pocię…g wyjeżdża z tunelu. Co sobie myć›lę… te cztery osoby? Matka: „Oho, któryć› z panów próbować‚ dobieraę‡ się™ do mojej córeczki, a ona wymierzyć‚a mu w policzek.” Córka: „Oho, mamusia ma jeszcze powodzenie. Generać‚: „No tak, żoć‚nierz skorzystać‚, a ja dostać‚em.” ćťoć‚nierz: „Jak jeszcze raz wjedziemy do tunelu, to znowu dam generać‚owi w morde!”

  109
  16 Udostępnień , 109 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds