Religijne

Śmieszne Dowcipy, Dobre żarty. Wyjątkowy Humor. Duży zbiór Kawałów. U nas nie będziesz się nudził

 • Z pamiętnika katolika: I dzień – oglądam telewizję…

  Z pamiętnika katolika: I dzień – oglądam telewizję: Jan Paweł II; II dzień – czytam gazetę: Jan Paweł II; III dzień – słucham radia: Jan Paweł II; IV dzień – przeglądam internet: Jan Paweł II; V dzień – boję się otworzyć konserwę.

  107
  16 Udostępnień , 107 Punktów
 • Ksiądz i siostra zakonna wracają z konwencji kiedy…

  Ksiądz i siostra zakonna wracają z konwencji kiedy nagle nawala im samochód. Ponieważ awaria jest poważna, zdani oni są na nocowanie w przydrożnym hotelu. Jedyny hotel w okolicy ma wolny tylko jeden pokój, wiec powstaje mały problem. KSIĄDZ: Siostro, wydaje mi się ze w obecnym przypadku Pan nie będzie miał nam za złe jeśli spędzimy noc w tym samym pokoju. Ja prześpię się na podłodze, siostra weźmie łóżko… SIOSTRA: myślę że to będzie w porządku… Wiec jak ustalili tak i zrobili. Po 10 minutach…. SIOSTRA: Ojcze jest mi strasznie zimno…. KSIĄDZ: Dobrze, podam Siostrze koc z szafy… 10 minut później… SIOSTRA: Ojcze, nadal mi strasznie zimno…. KSIĄDZ: No dobrze, podam Siostrze następny koc… po kolejnych 10 minutach… SIOSTRA: Ojcze, nadal mi strasznie zimno. Nie sądzę aby w tym wypadku Pan miał nam za złe abyśmy zachowali się jak mąż i żona w tą jedyną noc… KSIĄDZ: masz rację….. wstawaj i sama weź sobie ten cholerny koc.

  105
  16 Udostępnień , 105 Punktów
 • Pewna bardzo wierząca kobieta wybrała się w podróż…

  Pewna bardzo wierząca kobieta wybrała się w podróż samolotem. A że bardzo się bała, całą drogę czytała Biblię. Siedział koło niej ateista i widząc jej zaangażowanie, zapytał: – Chyba nie wierzy Pani w to, co piszą w tej książce? – Ależ wierzę, przecież to Biblia! – A co Pani powie o tym człowieku połkniętym przez wieloryba? – O Jonaszu? Wierzę we wszystko, przecież to jest w Biblii! – Nie wierzy chyba Pani, że przeżył coś takiego? – Cóż, zapytam go w niebie. – A jeśli go nie będzie w niebie? – Wtedy Pan go zapyta.

  108
  16 Udostępnień , 108 Punktów
 • Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im: – Mam dla…

  Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im: – Mam dla Was dwa prezenty. Jednym z nich jest sztuka siusiania na stojąco… Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął: – Ja!!! Ja!!! Ja!!! Ja to chcę, proszę Panie, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie. Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży wysikując rysunki na piasku… Nie przestawał się z tym obnosić. W końcu Ewa spytała: – Panie, jaki jest drugi prezent dla mnie? Bóg odpowiedział odpowiedział patrząc z politowaniem na wariującego jak dziecko Adama: – Mózg Ewo, mózg…

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
 • Młody kleryk pojechał do seminarium i spotyka tam…

  Młody kleryk pojechał do seminarium i spotyka tam biskupa. Po przywitaniu biskup mówi: – Widzisz, mamy tu wszystko czego możesz sobie zażyczyć. Tam mamy basen, możesz tu przyjść i pływać kiedy chcesz, tylko nie w czwartek. Tam jest siłownia, możesz tam iść i ćwiczyć zawsze tylko nie w czwartek. Sauna jest położona tuż przed nami, możesz tam iść kiedy chcesz tylko nie w czwartek. A tam mój drogi kleryku, jest d*pa, którą możesz sobie pukać codziennie prócz czwartku! Kleryk spogląda… rzeczywiście za rogiem wystaje d*pa. – Ale biskupie, wszystko fajnie tylko o co chodzi z tym czwartkiem, dlaczego nie mogę nigdzie iść w ten czwartek? – No widzisz, bo w czwartek to Twoja d*pa będzie tam wystawać!

  104
  16 Udostępnień , 104 Punktów
 • W pewnej parafii był kościelny, który strasznie ze…

  W pewnej parafii był kościelny, który strasznie zemścił. Ksiądz poszedł go ostrzec: – Heniu jutro przyjedzie do nas biskup i przy nim nie wolno ci zemścić. Jak już to zamiast o k**wa to mów na przykład o żaba. – No dobra. Następnego dnia w niedzielę biskup wchodzi do kościoła, a za nim Kościelny. Kościelny spojrzał się w górę i krzyczy: – O żaba, ale wysoko! A biskup pałrzy i krzyczy: – A jak że ta k**wa tam wlazła.

  106
  16 Udostępnień , 106 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds