Sennik

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Źdźbło Sennik

  Sennik Źdźbło Źdźbło we śnie symbolizuje obfitość, dostatek, płodność, reprezentuje rozwój oraz szczęście; oznacza również ciężką pracę, która może przynieść w życiu wiele korzyści. źdźbło trawy – oznacza dobre samopoczucie lub miłosną przygodę liczyć źdźbła trawy – czeka cię okres wytężonej pracy źdźbło zboża – wróży długie życie przepełnione szczęściem zrywać – staniesz przed podjęciem ważnej decyzji, od której zależeć będzie twoja przyszłość wziąć do ręki – wykażesz się nieprzyjacielskim zachowaniem w stosunku do bardzo miłej osoby.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Źrebak Sennik

  Sennik Źrebak Źrebak jest zapowiedzią bardzo korzystnego przedsięwzięcia. Ponadto może odzwierciedlać również naszą niedojrzałość lub niepewność. zobaczyć – poszukaj nowych wyzwań a osiągniesz w życiu szczęście zaprzęgać go – dowiesz się o wielu nowościach karmić go – jest to znak, że musisz jeszcze zdobyć doświadczenie oraz dodatkową wiedzę zanim zaczniesz realizować swoje cele prowadzić źrebaka – pewne sprawy będziesz musiał załatwić szybko i sprawnie martwy źrebak – nie wykorzystasz należycie szansy, którą otrzymasz od życia pasące się źrebię – symbolizuje udane małżeństwo biegający po łące – spodziewaj się radosnych wieści skaczący źrebak – odzwierciedla narastającą motywację oraz ukryte ambicje.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Źrebie Sennik

  Sennik Źrebie oznacza nowe zobowiązania oraz świeżą energię,

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Źródło Sennik

  Sennik Źródło Źródło we śnie symbolizuje radość, odnowienie oraz narastającą z czasem wrażliwość. Doświadczasz w życiu pozytywnych emocji lub wkroczysz w nowy związek bądź kolejny etap pewnej znajomości. W negatywnym aspekcie sen sugeruje, że jeżeli nie zawalczymy o źródło naszego szczęścia, to na pewno zaprzepaścimy szansę na jego utrzymanie. Istotny jest również stan wody pochodzącej ze źródła – czysta i przejrzysta woda oznacza szczęście; brudna i mętna woda – przeciwności losu. czerpać z czystego źródła – podejmiesz się ważnego przedsięwzięcia i odniesiesz sukces czerpać ze zmąconego źródła – spotkasz nieszczerego człowieka, który może ci bardzo zagrozić w życiu wyschnięte źródło – oznacza ochłodzenie się uczuć w związku, alternatywnie wskazuje na poważne dolegliwości zdrowotne.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Twarz Sennik

  Sennik Twarz Twarz we śnie jest odbiciem naszej duszy. Jest odzwierciedleniem naszych uczuć i pragnień. Reprezentuje pozytywne nastawienie wobec własnej osoby oraz zadowolenie z własnych osiągnięć. zobaczyć własną twarz we śnie – podejmiesz się w życiu nowej roli, która uświadomi ci jak wiele trudu należy wnieść w wykonanie pewnych czynności, zrozumiesz także wysiłki innych ludzi, których wcześniej nie doceniałeś widzieć smutną twarz – taki sen zapowiada liczne kłopoty ze zdrowiem widzieć wesołą twarz – sen zwiastuje pomyślne wydarzenie, które przyniesie ci wiele satysfakcji zasłaniać twarz – popełnisz ogromny błąd, którego będziesz bardzo żałować twarz z bliznami – zachowasz zdrowy dystans do pewnej sprawy, która wcześniej wywoływał w tobie same negatywne uczucia myć twarz – twoje starania w końcu zostaną przez kogoś docenione widzieć odbicie swojej twarzy w wodzie – pewna zawistna osoba będzie rozsiewać złośliwe plotki na twój temat widzieć swoje odbicie w lustrze – doczekasz się potomka brzydka bądź stara twarz – zaczną niepokoić cię podstępne zachowania bliskich osób, sen jest także oznaką wygasłych uczuć, gniewu oraz żalu widzieć piękną – uda ci się w życiu ochronić to, co najistotniejsze i co przynosi ci najwięcej radości umalowana twarz – otaczają cię fałszywi ludzie, którzy stale maskują swe haniebne postawy...

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Twierdza Sennik

  Sennik Twierdza symbolizuje ochronę oraz uzdrowienie, widzieć ją – bronisz swoich idei oraz zwyczajów, być w niej – odgradzasz się murem od innych, zamykasz się emocjonalnie,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Tworzyć Sennik

  Sennik Tworzyć Tworzenie czegoś we śnie oznacza to, że wreszcie skierujesz swoje myśli ku procesowi kreowania własnego świata, do którego wpuścisz jedynie tych, którzy zasłużą na twój szacunek i uznanie. Skupienie i pozytywna energia staną się twoją siłą napędową do działania i umożliwią ci stworzenie czegoś, co wydawało się do tej pory niemożliwe do osiągnięcia. tworzyć coś w myślach – twoja wyobraźnia doprowadzi cię tworzyć coś pod wpływem chwili – masz w sobie odpowiednią moc sprawczą, która może nieco poskromić zbyt wzburzonych i rozemocjonowanych ludzi tworzyć coś od lat – zaprowadzisz porządek tam, gdzie wcześniej był chaos tworzyć coś z niczego – sen stanowi zapowiedź, że uda ci się z życiu zasadzić i zebrać owocne plony na wyjałowionej ziemi.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Twórca Sennik

  Sennik Twórca Postać archetypiczna tworząca rzeczy. Sen o twórcy świadczy o tym, że musisz ostrożniej wyrażać swoje opinie i poglądy, gdyż inni zwracają uwagę na to, co masz do powiedzenia. widzieć go – troski i niepowodzenia nie odwiodą cię od zamierzonego celu być nim – taki sen zwiastuje ci bogactwo modlić się do niego – zapowiedź wzlotów.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Tułaczka Sennik

  Sennik Tułaczka szukasz kierunku w swoim życiu bądź brakuje Ci motywacji, sen może również oznaczać jakąś przemianę,

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Tydzień Sennik

  Sennik Tydzień sen przedstawia własne poczucie czasu; być może po prostu żyjesz z tygodnia na tydzień,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds