A

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Autobus Sennik

  Sennik Autobus Najczęściej reprezentuje sytuację w twoim życiu, która sprawia, że czujesz się nieprzyjemnie lub, w której musisz wykazać się niezwykłą cierpliwością. Narzekanie nic tu nie da, bo samo rozwiązanie i tak przyjdzie we właściwym czasie. czekać na niego – przejściowe trudności w osiąganiu osobistych celów spóźnić się na niego – tracisz kontrolę nad jakimś aspektem własnego życia; musisz zwolnić tempo i nakreślić nowy plan postępowania jechać bez biletu – zgubią cię czyjeś komplementy wsiadać do niewłaściwego – obawa przed podjęciem błędnej decyzji lub wkroczeniem na złą drogę; być może odczuwasz rozdarcie pomiędzy tym czego pragniesz a tym czego inni od ciebie oczekują być w nim – idziesz za tłumem, brakuje ci oryginalności; nie kontrolujesz kierunku, w którym zmierza twoje życie – pomyśl o zmianie brać udział w wypadku autobusowym – musisz wykazać się większą niezależnością w życiu; nadszedł czas, by odłączyć się od grupy i zaryzykować podjęcie pewnych działań na własną rękę jechać nim – jeśli nauczysz się przechodzić do porządku dziennego nad małostkowością innych, to pod każdym względem zyskasz wiele w życiu.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Australia Sennik

  Sennik Australia Australia w marzeniach sennych zwiastuje osiągnięcie sukcesu oraz dobrobytu w życiu. Najwyższy czas na nowy początek oraz na ulepszenie istniejących projektów. Sen bardzo często jest również oznaką życiowego rozleniwienia; pozytywne efekty twojej pracy będą zależały tylko od twojego dobrego nastroju. jeśli widzisz Australię – przekonasz się z czasem, że jesteś wyjątkowy na swój sposób jeśli emigrujesz do Australii – sen oznacza nowe początki kupno domu w Australii – może sugerować, że zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę lub myślisz o przeprowadzce praca w Australii – oznacza, że tylko ciężka prac i solidne podstawy mogą zagwarantować ci rozwój i lepsze perspektywy zawodowe wakacje w Australii – stanowią ostrzeżenie, iż uzależnienie od przygód może doprowadzić cię po podjęcia zbyt dużego ryzyka w życiu jeśli widzisz w niej kangura – zrobisz coś, w co później nie będziesz mógł uwierzyć jeśli jesteś w Australii – sen jest oznaką pragnienia dalekich podróży jeśli jesteś Australijczykiem – oznacza to, iż twoje życie będzie w końcu pozbawione finansowych i emocjonalnych zawirowań szkołą w Australii – osiągniesz życiową stabilizację dzięki solidnym fundamentom, które niebawem zbudujesz kiedy wprowadzasz się do kogoś w Australii – może również oznaczać, że podchodzisz do innych z szacunkiem ignorując jednocześnie własne problemy...

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Azyl Sennik

  Sennik Azyl Sen zwiastuje jakieś nieszczęście. uzyskać azyl – po wielkim trudzie uda ci się przezwyciężyć trudności nie uzyskać azylu – zapowiedź choroby i nieszczęścia.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Aukcja Sennik

  Sennik Aukcja Aukcja we śnie sugeruje, iż nadszedł czas, aby spojrzeć z innej perspektywy na swoje wydatki a także, by je ograniczyć. Każdy rodzaj aukcji może wskazywać na problemy z ludźmi, które będzie można rozwiązać jedynie dzięki szczerej i otwartej rozmowie. Taki sen może również wskazywać na ekscytujące zakończenie pewnego etapu w twoim życiu, stanowi również wezwanie do uporządkowania swych wewnętrznych emocji. jeśli chcesz kupić przedmiot, którego nikt nie licytuje – twoje opinie będą z czasem odrzucane przez coraz większą grupę osób jeśli przebiłeś kogoś na aukcji – oznacza to, że odmówisz przyjęcia pewnych dóbr jeśli licytujesz na aukcji lecz bez rezultatu – nie oczekuj, że nagle zaczniesz się z kimś świetnie dogadywać lub całkowicie go zmienisz jeśli bierzesz udział w aukcji – uważaj, bo możesz stracić część swojego bogactwa prowadzenie aukcji – skłania śniącego do lepszego poznania samego siebie bądź jest oznaką szczęścia aukcja wakacyjna – twój związek stanie się teraz bardziej atrakcyjny i interesujący aukcja antyków – staniesz przed podsumowaniem dobrych i złych stron twojego związku aukcja samochodowa – uważaj na rzeczy, które wydają ci się być niebezpieczne i podejrzane; sen może również oznaczać, że będziesz teraz podejmować szybkie decyzje dom aukcyjny – twoje prognozy życiowe oraz wizja...

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Azja Sennik

  Sennik Azja Pojawienie się kontynentu azjatyckiego we śnie zwiastuje zmiany, nie koniecznie na lepsze. planować podróż do Azji – czekają cię zmiany zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym podróżować po Azji – mimo podejmowanych działań nie uda ci się zrealizować celów wrócić z Azji – pomożesz potrzebującemu.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Audycja Sennik

  Sennik Audycja Audycja we śnie jest rodzajem wskazówki, która ma doprowadzić śniącego do ważnego etapu w jego życiu. Powodzenie całego przedsięwzięcia uzależnione jednak będzie od postawy jaką wykażesz się wobec ludzi, wśród których masz posłuch. słuchanie jej – zwiastuje miłe chwile i przeżycia przygotowywanie audycji – oznacza żałobę, smutek, żal, przykre chwile bądź nie najlepszy czas branie w niej udziału – będziesz mieć posłuch wśród ludzi, którzy czerpią wiedzę dzięki tobie wieczorna audycja – to znak, że twój przyjaciel przestanie cię słuchać bądź zmieni swoje poglądy prowadzenie audycji – wieszczy, że pewna osoba przekaże ci ważną informację, która bardzo ci pomoże w rozwiązaniu ważnej sprawy, jednak szybko wyjdzie na jaw, że będzie ona chciała czegoś w zamian.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Azbest Sennik

  Sennik Azbest Azbest w marzeniach sennych jest symbolem ukrytego zagrożenia i niepotrzebnych napięć, są także oznaką stłumionego gniewu, który niebawem na kimś rozładujesz. Sen o azbeście jest także wyrazem smutku spowodowanego nieudanymi przedsięwzięciami. azbest na dachu – to znak, że po stoczonej bitwie znajdziesz się w krytycznym położeniu azbest w ścianie lub w podłodze – stanowi zapowiedź niemiłej niespodzianki, która odbije się nie najlepiej na twojej przyszłości jeśli jesteś narażony na azbest – to znak, że zbyt długo ukrywasz swoje prawdziwe uczucia, dlatego niewątpliwie kłótnia z kimś bliskim wisi w powietrzu gdy pracujesz z azbestem – powinieneś uważać, bo wokół ciebie są ludzie, którzy mogą próbować powstrzymać cię od poznania prawdy na pewien temat usuwanie azbestu – jest oznaką żalu z powodu czegoś, co zrobiłeś w przeszłości zatrucie azbestem – oznacza, że pewna osoba wyda na ciebie wyrok bez możliwości obrony własnych racji.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Audiencja Sennik

  Sennik Audiencja Audiencja w marzeniach sennych jest znakiem, że spokój, którego oczekujesz wkrótce nadejdzie. Po ostatnich zmaganiach potrzebujesz wypoczynku, przestaniesz się zamartwiać, gdyż nie wszystko będzie jedynie na twojej głowie. udzielanie audiencji – oznacza, że twoje aktualne plany są zbyt utopijne, by mogły wejść w życie uzyskanie audiencji – zwiastuje szczęście i sukces w życiu wsłuchiwanie się w audiencję – oznacza, że w momencie kryzysu pomoże ci zupełnie przypadkowa osoba, dzięki której poczujesz wreszcie ulgę i będziesz mógł wykonać swoje podstawowe czynności życiowe audiencja u papieża – otrzymasz dobre wiadomości, które przywrócą ci dobry humor, możesz również spodziewać się wizyty cenionej osoby z rodziny audiencja u Króla – stale posuwając się do przodu małymi krokami dokonasz w swoim życiu wielkich postępów audiencja u ministra bądź prezydenta – jeśli dasz się zdemaskować wrogowi twoje plany spalą na panewce.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Awokado Sennik

  Sennik Awokado Awokado we śnie zwiastuje poprawę sytuacji materialnej (być może zmienisz pracę na lepszą lub podejmiesz inwestycje, które przyniosą ci pokaźne zyski). ujrzeć lub zrywać – zapowiedź sukcesu i nagrody za poniesione wysiłki, nawet jeżeli wydaje się to w obecnej chwili mało prawdopodobne jeść – tylko dzięki rozsądkowi i cierpliwości uda ci się zrealizować plany zgniłe – czeka cię pasmo rozczarowań i porażek dojrzałe, soczyste lub wiszące na drzewie – poprawi się twoja sytuacja finansowa niedojrzałe – wszystko w co się angażujesz robisz po macoszemu kupować – sen należy traktować jako ostrzeżenie przed osobami, które chcą nam odebrać owoce naszej pracy.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Atrament Sennik

  Sennik Atrament kupować atrament – możesz zostać oszukany przez innych pobrudzić się atramentem – poczucie pustki w głowie, zmęczenie Napomnienie by wreszcie załatwić jakąś przeciągającą się lub zaniedbaną sprawę. zobaczyć atrament – nie przystawaj na czyjeś słowne obietnice i ustalenia, pamiętaj że sprawy zawsze załatwia się formalnie rozlać atrament – niepomyślny zwrot w jakichś rokowaniach pisać atramentem – otrzymasz wiadomość.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds