B

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Były chłopak/była dziewczyna Sennik

  Sennik Były chłopak/była dziewczyna Sen o byłym chłopaku lub byłem dziewczynie może świadczyć, że nieustannie powtarzasz te same błędy. uciekać ze swoim byłym partnerem – pragniesz wrócić do czasów kiedy każdy dzień i czynność była nowym doznaniem i nic nie zakłócało twojej wolność były partner udziela ci wskazówek dotyczących obecnego związku – twoja codzienność zacznie cię przygnębiać zostać uprowadzonym przez swojego byłego partnera – wskazuje na pewne braki lub problemy w aktualnym związku, sen może także odzwierciedlać rzeczywiste uczucia do osoby, o której śnimy były partner rani cię lub ignoruje – najwyższa pora przestać myśleć o przeszłości opiekować się wraz z byłym partnerem chorym dzieckiem – wciąż żywisz uczucia do byłego partnera, być może masz z nim jakieś niezakończone sprawy masować byłego partnera – ktoś zapuka do twojego serca odwiedzać byłego partnera w szpitalu – znajdziesz się w niekomfortowej sytuacji widzieć byłego partnera w eleganckim stroju – pogodzenie się z rozstaniem; najwyższa pora ruszyć dalej były partner się oświadcza – sen przypomina, że czułeś się dobrze w poprzedniej relacji i nadal chcesz utrzymywać kontakt z byłym partnerem; nie oznacza to jednak, że w obecnym związku czegoś ci brakuje dostać maskotkę od byłego – potraktujesz kogoś z góry przeprowadzić się do...

  88
  14 Udostępnień , 88 Punktów
 • Burdel Sennik

  Sennik Burdel Wyraża brak moralności, agresywność i niedojrzałą seksualność. Burdel często pojawia się również u osób, które za jedyny sens życia postawiły sobie oddawanie się wszelakim przyjemnościom. ujrzeć – wykorzystujesz innych do własnych celów, nie licząc się niczyimi uczuciami być w nim – otaczasz się osobami niemoralnymi pusty – temat potencji seksualnej stanie się stałym przedmiotem rozmów z partnerem.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Bunt Sennik

  Sennik Bunt Musisz zacząć walczyć o swoje i wierzyć we własne siły wbrew temu, co mówią inni. Nadszedł wreszcie czas na podjęcie nowych decyzji i kroków w życiu. zobaczyć – mało stabilna sytuacja wywoła sporo stresu w twoim życiu buntować się – zasięgniesz rady nierozsądnego człowieka i wpędzisz innych w kłopoty współuczestniczyć w buncie – odmiana w życiu, nowy bieg wydarzeń bunt, podczas którego polała się krew – nieoczekiwane wydatki.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Buntownik Sennik

  Sennik Buntownik zobaczyć go – pragniesz zmian w życiu; nie chcesz wykonywać tego, czego inni od Ciebie oczekują spiskować z nim bądź z wieloma buntownikami oraz mieć wspólne cele – przez inny punktu widzenia popadniesz w konflikt ze swoim pracodawcą bądź jakąś ważną osobą.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Bydło Sennik

  Sennik Bydło Bydło we śnie jest symbolem popędów seksualnych w zależności od rodzaju zwierzęcia charakteryzuje kobiety lub mężczyzn. zobaczyć bydło – musisz postępować ostrożnie w swoim życiu zobaczyć stado bydła – dobrobyt spłoszone bydło – coś wymknie się spod twojej kontroli bądź będzie całkowicie poza nią kupować bydło – pogorszenie nastroju sprzedawać bydło – choć uważasz się za osobę sprytną, to ktoś okaże się bardziej przebiegły od ciebie zobaczyć handlarza bądź mieć z nim do czynienia – uważaj na oszustów jarmark z bydłem – w sprawach materialnych będzie towarzyszyć ci zmienne szczęście.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Bungee Sennik

  Sennik Bungee Bungee we śnie symbolizuje zdolność do unikania porażek i niepowodzeń w życiu. widzieć – spróbujesz uniknąć odpowiedzialności za swoje dawne czyny skakać na bungee – przez swój beztroski stosunek do podejmowania ryzyka nie liczysz się z konsekwencjami podejmowanych działań przyglądać się jak ktoś skacze – podejmiesz ryzyko, które będzie ci się opłacać.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Byk Sennik

  Sennik Byk Byk we śnie wskazuje na bogactwo, zamożność i obfite życie. Jest także jednym z największych symboli seksualnych; we śnie u kobiet oznacza marzenia erotyczne, u mężczyzn zaś problemy z potencją. zobaczyć byka – symbol uporu, silnej woli i mocy; nadszedł czas, by określić swoje stanowisko w jakiejś kwestii lub stać się bardziej stanowczym widzieć byka kąpiącego się we krwi – symbol nieśmiertelności i życia wiecznego posiadać bądź kupować byka – zwiastun korzyści materialnych bądź pojawienia się zamożnego sponsora ubić bądź sprzedać byka – przez własną głupotę możesz utracić wsparcie bogatego protektora lub ponieść straty materialne być ściganym przez byka – problem z uznaniem własnego uporu atakujący – obmowa obserwować walkę byków – nie wtrącaj się do sporów ludzi o wyższej pozycji i nie staraj się pośredniczyć w walce pomiędzy nimi.

  60
  11 Udostępnień , 60 Punktów
 • Bunkier Sennik

  Sennik Bunkier Bunkier we śnie jest oznaką życia w ukryciu oraz gniewu. Z jakiegoś powodu pragniesz schronić się przed światem. Być może czujesz, że twoje życie jest zagrożone a ty znajdujesz się w wielkim niebezpieczeństwie. Sen może być także wyrazem rzeczywistych wydarzeń, najczęściej dotyczy niespokojnych wydarzeń w kraju lub w obrębie miejsca zamieszkania. ujrzeć bunkier – boisz się być w centrum uwagi, nie chcesz aby inni ludzie zajmowali się twoimi prywatnymi sprawami być w bunkrze – strach przed zranieniem bliskiej osoby nie pozwala ci jasno myśleć, pamiętaj, że nie jesteś w stanie ochronić kogokolwiek przed całym światem, musisz pozwolić toczyć się życiu własnym kołem budować bunkier – staniesz na straży bezpieczeństwa swej rodziny, która jest dla ciebie cenniejsza niż wszystkie skarby świata chodzić po starych bunkrach – powrócisz na chwilę myślami do swej samotnej przeszłości i szybko docenisz to, ile udało ci się osiągnąć w życiu ukrywać się w bunkrze – ukryjesz w tajemnicy swe prywatne plany przed wścibskimi ludźmi.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Być z kimś na ty Sennik

  Sennik Być z kimś na ty z ważną lub wysoko postawioną osobą – czeka cię świetlana przyszłość

  75
  13 Udostępnień , 75 Punktów
 • Bułka Sennik

  Sennik Bułka Bułka we śnie oznacza pozytywne cechy oraz rzeczy, które nabyło się w ciągu swojego życia. Alternatywnie może sugerować wzniesienie się ponad obecne problemy. zobaczyć lub jeść – nie doceniasz kogoś, kto zapewnia ci podstawowe potrzeby życia widzieć okruchy bułki – odniesiesz korzyści finansowe kroić bułki – dorobisz się sporych oszczędności bułka pszenna – zdobędziesz szacunek i respekt poważanej osoby.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds