C

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Czołgać się Sennik

  Sennik Czołgać się Czołganie się nie jest dobrym znakiem. Alternatywnie sen zapowiada trudności, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w pojedynkę. ujrzeć – postanowisz za wszelką cenę podjąć się ryzykownego zadania, aby tylko osiągnąć wyznaczony cel czołgać się po błocie – twoja wiarygodność zostanie wystawiona na próbę czołgać się po ziemi – otrzymasz do wykonania jakieś poniżające zadanie czołgać się w rowie – spodziewaj się trudności finansowych czołgać się po chropowatym podłożu – nie umiesz wykorzystywać nadarzających się okazji.

  71
  13 Udostępnień , 71 Punktów
 • Czarownica Sennik

  Sennik Czarownica Czarownica jest symbolem zła i zniszczenia. Może świadczyć o negatywnych doświadczeniach z niebezpiecznymi i bezdusznymi kobietami. ujrzeć – odczuwasz frustrację w kontakcie z matką lub teściową rozmawiać z nią – ktoś czerpie radość z twojego nieszczęścia uciekać przed nią – ktoś wprawi cię w zakłopotanie być nią – próbujesz manipulować innymi na miotle – wskazuje na zaniedbywane kontakty seksualne zaprzyjaźnić się z nią – poradzisz sobie z trudnościami zabić ją – uwolnisz się od apodyktycznej osoby przyjazna czarownica – świadectwo twojego bliskiego kontaktu z przyrodą.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Czołg Sennik

  Sennik Czołg Czołg we śnie jest oznaką zagrożenia, będziesz musiał bronić własnych przekonań, a nawet stanąć z kimś do konfrontacji lub uciec się do przemocy. ujrzeć – sen należy traktować jako ostrzeżenie przed własną agresją ujrzeć strzelający – zapowiedź walki o własne racje prowadzić czołg – nikt nie jest w stanie stanąć na twojej drodze do celu.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Czarodziej Sennik

  Sennik Czarodziej Wywyższasz się ponad innymi; liczysz na to, że problemy same się rozwiążą. ujrzeć czarodzieja – znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji być czarodziejem – na próżno będziesz poszukiwać okrężnej drogi, dzięki której rozwiążesz swoje problemy.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Ćwok Sennik

  Sennik Ćwok mieć z nim do czynienia – unikaj niedomówień, mogą one mieć niekorzystny skutek być tak przez kogoś nazwanym – licz się z opiniami innych, ale nie pozwól, by zachwiali twoim poczuciem wartości.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Człowiek Sennik

  Sennik Człowiek Zbyt wiele uwagi i skupienia poświęcasz własnej osobie; potrzebujesz kontaktu i towarzystwa innych ludzi. zobaczyć pięknego człowieka – przed tobą niezapomniane i bardzo przyjemne chwile obcować z nim – wszystko potoczy się niebywale szybko, nie tak jak sobie tego życzyłeś ujrzeć brzydkiego człowieka – nieprzyjemne wydarzenie w rodzinie ujrzeć smutnego człowieka – problemy bliskiej osoby nie będą dawały ci spokoju spotkać radosnego, wesołego człowieka – przed tobą liczne trudności i perypetie.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Czara Sennik

  Sennik Czara symbolizuje miłość i dobre wychowanie, może również oznaczać odmładzanie i uzdrowienie, widzieć uszkodzoną – oznacza poczucie bezsilności, winy i niską samoocenę,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Ćwikła Sennik

  Sennik Ćwikła zobaczyć lub jeść – sukces i obfitość, czerpiesz korzyści ze swojej ciężkiej pracy, kupować ją – zyski,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Czkawka Sennik

  Sennik Czkawka mieć – drobnych perypetie i przykrości. Podążaj własnymi drogami i nie spiesz się w osiąganiu swoich celów.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Czapka Sennik

  Sennik Czapka Jest symbolem formalności i prostoty. Czasem może świadczyć o potrzebie bycia bardziej tolerancyjnym wobec innych. Kolor i styl czapki sugerują w jakim jesteś obecnie nastroju. zobaczyć – pragniesz ukryć przed światem jakiś problem przymierzać różne czapki – próbujesz znaleźć właściwą postawę aby odnaleźć się w nowej roli czapka błazna – skompromitujesz się w swoim najbliższym otoczeniu czerwona czapka – często przyjmujesz agresywną postawę.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds