D

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Dziwoląg Sennik

  Sennik Dziwoląg uważaj, żeby nie popełnić jakiegoś błędu,

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Dzieci Sennik

  Sennik Dzieci Dzieci we śnie są symbolem niewinności, czystości, prostoty i beztroskiego nastawienia do życia. zobaczyć je – podejmiesz próbę realizacji stłumionych pragnień oraz niespełnionych nadziei walczyć z nimi – dusisz i ukrywasz w sobie jakieś uczucia widzieć walczące ze sobą – konflikt pomiędzy własnym charakterem oraz poczuciem moralności zapomnieć o własnym – czujesz się przytłoczony przez nadmiar obowiązków; musisz skupić się bardziej na tym, co ma dla ciebie istotne znaczenia śnić, że własne dorosłe dzieci są bardzo młode – widzisz w swych dzieciach istoty młode i zależne; alternatywnie sen oznacza pragnienie bycia potrzebnym i użytecznym obserwować dzieci z ukrycia – sen oznacza ukryty talent, który nie został rozpoznany bądź doceniony przez innych uratować je – próba ocalenia siebie przed zniszczeniem – autodestrukcją być odseparowanym od własnych dzieci – niepowodzenie w osobistym wysiłku lub porażka związana z jakimś działaniem bądź nietypową sytuacją umierające – strata lub nieprzyjemne zmiany w jakimś aspekcie życia, który kiedyś miał potencjał zabawy z dziećmi – brak ci odwagi i chęci do angażowania się w coś poważnego śnić o dzieciach, których nie zna się w prawdziwym życiu – pojawią się nowe pomysły lub sytuacje, które znajdą poparcie otoczenia złe, kapryśne – masz poczucie, że problemy wymykają...

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Dziób Sennik

  Sennik Dziób Symbol kłopotliwych sytuacji oraz ingerencji w cudze sprawy. zobaczyć dziób – ktoś próbuje wtrącać się w twoje życie choć nie ma w tym żadnego interesu ujrzeć kolorowy dziób – wykaż się większą wyrozumiałością dla innych.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Działo Sennik

  Sennik Działo Sen o podłożu erotycznym, który najczęściej wskazuje na problemy z potencją. Działo może także oznaczać drastyczne środki, które należy podjąć, aby osiągnąć zamierzony cel w życiu. widzieć – jakaś sytuacja bądź problem niecierpiący zwłok musi być przez ciebie rozwiązany jak najszybciej słyszeć wystrzał – staniesz przed trudnym wyborem obsługiwać – pochłoną cię nowe zajęcia i zainteresowania.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Dżungla Sennik

  Sennik Dżungla Dżungla jest metaforą stresu i rywalizacji, taki sen często występuje u osób mających wyczerpującą i pełną niepokojów pracę. Symbolizuje także pewien element własnej osobowości, który może zostać zatarty lub zapomniany; sen może wskazywać na chaos i nieprzewidziane okoliczności, które wkrótce pojawią się w twoim życiu. Powtarzający się sen o dżungli świadczy o twoim przepracowaniu, być może nadszedł czas aby choć na chwilę zwolnić tempo i wycofać się z wyścigu szczurów. ujrzeć – pojawią się nieprzewidywane okoliczności, które spowolnią podjęte przez ciebie działania być w niej – znajdziesz się w świecie pełnym intrygujących tajemnic i nowych wyzwań zagubić się w niej – twoje negatywne uczucia bądź nastawienie zahamują twój postęp przeprawiać się przez dżunglę – w twoim życiu zapanował na dobre chaos, jedynym wyjściem z obecnej sytuacji jest uporządkowanie swojej egzystencji od nowa jeśli posiadasz umiejętności pozwalające na przetrwanie w dżungli – nie boisz się nowych wyzwań i wszelkich trudności, jesteś osobą zdeterminowaną i nieustępliwą.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Dziura Sennik

  Sennik Dziura Sen będący przestrogą; symbol zasadzki, w którą można wpaść w codziennym życiu. zobaczyć dziurę – musisz poszerzyć swoje zainteresowania oraz aktywności by nie popaść w skrajną rutynę wpaść do dziury – uważaj, by nie wpaść w pułapkę, którą ktoś próbuje na ciebie zastawić powiększająca się – taki sen wskazuje na problemy rodzinne, które narastają od pewnego czasu, uważaj – ponieważ jeśli nie uda ci się szybko ich zażegnać mogą one doprowadzić cię do depresji dziura w ubraniu – poprzez własne błędy nauczysz się wielu nowych rzeczy dziura w sukni – wystrzegaj się oszustów dziura w butach – strach przed niepowodzeniem odbiera ci całą pewność siebie łatać dziurę – smutek wyjątkowo duża dziura – wykonasz jakieś głupstwo, przez co narazisz się na śmieszność i utratę szacunku otoczenia dziura w drodze – wywietrzysz jakiś podstęp lub przekonasz się, do czego może doprowadzić ludzka przewrotność dziura w ziemi – popadniesz w złe towarzystwo. Zobacz także: KabelButelkaGoł

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Dziąsło Sennik

  Sennik Dziąsło Sen o dziąsłach wskazuje na problem w kontaktach z ludźmi. Twoje problemy z komunikowaniem się mogą wydać się jeszcze większe zwłaszcza, że przed tobą wiele ciekawych spotkań. Sen może stanowić także odzwierciedlenie rzeczywistych problemów zdrowotnych w życiu na jawie. ujrzeć – wychylisz się zbytnio przed szereg zranić się w dziąsło – lękasz się człowieka, który jest blisko ciebie krwawiące dziąsła – czujesz, że ktoś działa przeciwko tobie szara wydzielina sącząca się z dziąseł – musisz pokonać swój strach i zmierzyć się ze swoimi lękami własne – przeforsujesz swój plan czyjeś – zgubisz cenną rzecz opuchnięte – wejdziesz komuś w drogę obolałe – zbyt długo tłumisz w sobie negatywne emocje piękne i zdrowe dziąsła – rysują się optymistyczne perspektywy na przyszłość bolące dziąsła – dojdzie do nieprzyjemnej konfrontacji mieć blizny na dziąsłach – sen odzwierciedla twój niepokój o stan zdrowia, a zwłaszcza o wygląd fizyczny. Zobacz także: DziewczynaDochódNoży

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Dżokej Sennik

  Sennik Dżokej Sen o znaczeniu dualistycznym, który z jednej strony może zapowiadać liczne osiągnięcia z drugiej zaś same niepowodzenia w życiu. ujrzeć – wreszcie uwierzysz we własne możliwości i zrealizujesz nowe plany być dżokejem – po wielu trudach znajdziesz się na wygranej pozycji.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Dzięcioł Sennik

  Sennik Dzięcioł Dzięcioł we śnie symbolizuje rzetelność i pracę, często wskazuje także na nowe pomysły i idee. zobaczyć dzięcioła we śnie – coś w tobie budzi się do życia ujrzeć wiele dzięciołów – przed tobą prawdziwa próba charakteru, jeżeli ją przetrwasz, to o czym zawsze marzyłeś będzie na wyciągnięcie twojej ręki martwy dzięcioł – sen ostrzega przed niepowodzeniem.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Dziadkowie Sennik

  Sennik Dziadkowie Dziadkowie we śnie symbolizują doświadczenie, wiedzę, roztropność i umiejętność wyciągania wniosków z własnych błędów. Czasem zwiastują także długie życie zwłaszcza jeżeli widzimy, że we śnie są szczęśliwi. ujrzeć dziadków – bazując na swoich wcześniejszych doświadczeniach w pewnej sprawie powinieneś postąpić odpowiedzialnie i mądrze przebywać z dziadkami – masz solidne fundament by osiągnąć to czego pragniesz siedzieć z dziadkami przy stole – zapowiedź długiego życia otrzymać od dziadków podarunek – możesz spodziewać się spadku lub podarunku szukać swoich dziadków – brakuje ci poczucia bezpieczeństwa w życiu.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds