E

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Expose Sennik

  Sennik Expose wygłaszać – kłopoty i problemy natury moralnej, słuchać – zadowolenie, radość, transmitować w radiu – sława, rozgłos,

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Ewolucja Sennik

  Sennik Ewolucja nowy poziom dojrzałości lub oświecenia duchowego,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Ewangelia Sennik

  Sennik Ewangelia Ewangelia może odnosić się do otrzymania dobrej rady lub pomocy, za którą powinniśmy być wdzięczni. czytać – zapowiedź wielu przyjemnych wydarzeń w życiu słuchać – ktoś udzieli ci rady, której powinieneś posłuchać u osób pobożnych – wskazuje na potrzebę modlitwy.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Ewakuacja Sennik

  Sennik Ewakuacja Ewakuacja we śnie oznacza strach przed nieznanym oraz obawę przed utratą własnej strefy komfortu. widzieć ewakuację – odczuwasz lęk przed kompromitacją ewakuować się z płonącego budynku – staniesz na rozdrożu ewakuować kogoś – strach przed ryzykiem sprawi, że zrezygnujesz z szansy na lepsze życie ćwiczyć ewakuację – zanim podejmiesz ryzykowne przedsięwzięcie, dokładnie przeanalizuj możliwe zyski i straty nieudana ewakuacja – boisz się uczynić pierwszy krok w kierunku nowej miłości przymusowa ewakuacja – w twoim życiu zajdą pewne zmiany, które całkowicie przeorganizują twoje dotychczasowe życie (należy spodziewać się typowych sytuacji takich jak np. utrata pracy, rozstanie z partnerem, narodziny dziecka, zmiana miejsca zamieszkania itp.).

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Eutanazja Sennik

  Sennik Eutanazja Sen może być interpretowany jako pragnienie zmiany dotychczasowych zachowań i nawyków. Nierzadko łączy się również z chęcią zakończenia pewnych bolesnych doznań w życiu. ujrzeć czyjąś eutanazję – popełnione wcześniej błędy trzeba będzie naprawić ujrzeć własną eutanazję – pewne posunięcia zaważą na twojej przyszłości wykonywać ją na kimś – staniesz przed trudnym wyborem wyrazić na nią zgodę – rozpoczniesz konflikt z samym sobą sprzeciwiać się jej – przełamiesz opory lub zakończysz spory, które zaburzały ci dobre relacje z pewną osobą uśmiercić zwierzę – przestaniesz się o coś troszczyć; sen może też wskazywać na rezygnację ze spokoju i komfortu psychicznego na rzecz trudnej zmiany.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Eucharystia Sennik

  Sennik Eucharystia Eucharystia to symbol sumienia i wiary, które stanowią siłę napędową codziennej egzystencji człowieka. Sen może świadczyć o uwolnieniu się od trosk i utrapień, może również zapowiadać nadejście lepszych dni w życiu. ujrzeć osoby przyjmujące eucharystię – wyraża potrzebę uwolnienia się od bólu i zmartwień przyjmować eucharystię – pragniesz pogodzić wewnętrzne sprzeczności, przez które nie możesz podjąć jednoznacznej decyzji czuć się źle przyjmując ją – czasami symbol ten świadczy o posiadaniu silnych wyrzutów sumienia czuć radość z powodu przyjmowania eucharystii – zapowiedź spotkania, które przyniesie ci wiele radości i satysfakcji ksiądz nie udziela ci eucharystii – sen wieszczy wydarzenie, które pozostawi ślad w twoim życiu.

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Etykieta Sennik

  Sennik Etykieta Pojawiająca się etykieta we śnie reprezentuje poziom umiejętności i determinacji do osiągnięcia swoich celów. Może także oznaczać chęć uchylania się od jakiejś odpowiedzialności. czytać etykietę – zawsze przy podejmowaniu decyzji kieruj się rozsądkiem zdzierają etykietę – może ci się wydawać, że masz dużo siły, by pokonywać życiowe przeszkody, ale to bardzo złudne wrażenie naklejać etykietę – w twoje życie wdarł się chaos; najwyższy czas je uporządkować.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Etui Sennik

  Sennik Etui Etui na okulary we śnie reprezentuje emocjonalne zdystansowanie od jakieś sytuacji lub znajomości. Pilnie strzeżesz własnych uczuć i boisz się, że ktoś może Cię skrzywdzić.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Etiuda Sennik

  Sennik Etiuda grać ją – spotka Cię miłe zaskoczenie, słuchać jej – powodzenie,

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds