F

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Front Sennik

  Sennik Front zobaczyć – przy wyrażaniu swoich uczuć zachowaj jednak dystans,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Frekwencja Sennik

  Sennik Frekwencja pełna – trudności i kłopoty, mała – otrzymasz jakąś wiadomość,

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Fuzja Sennik

  Sennik Fuzja Fuzja we śnie to znak niewykorzystanych szans, może także stanowić metaforę o braku zdolności do nawiązania i podtrzymywania kontaktów z innymi ludźmi. przyglądać się czyjejś fuzji – ktoś będzie próbował przeciągnąć cię na swoją stronę, by potem móc tobą manipulować uczestniczyć w fuzji – sen wróży sukcesy handlowe w najbliższej przyszłości niepowodzenie fuzji – zapowiada brak powodzenia w interesach.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Fretka Sennik

  Sennik Fretka Sen o fretce odzwierciedla niczym niezmąconą ludzką ciekawość oraz chęć ciągłego poznawania nowych rzeczy. W innym znaczeniu może ona wskazywać na niepohamowane potrzeby seksualne. ujrzeć fretkę – niepotrzebnie wciskasz nos w nie swoje sprawy, jeśli nie chcesz narobić sobie wrogów, lepiej w porę zmień swoje postępowanie bawić się z nią – sen stanowi ostrzeżenie, że zbyt dużo czasu przeznaczasz na rozrywkę, lepiej postaraj się zrobić w życiu coś bardziej pożytecznego nie móc jej złapać – dostrzeżesz swoje niedoskonałości, jednak nic z tym nie zrobisz hodować jako zwierzątko domowe – narzucisz na siebie zbyt dużo ograniczeń.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Futerał Sennik

  Sennik Futerał Futerał na okulary we śnie reprezentuje emocjonalne zdystansowanie do jakieś sytuacji lub znajomości. Pilnie strzeżesz własnych uczuć i boisz się, że ktoś może Cię skrzywdzić.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Futro Sennik

  Sennik Futro Zapowiedź pasma niepowodzeń w życiu. ujrzeć futro – zły znak nosić futro – dobrobyt i luksus, potrzebujesz uwagi innych bądź pragniesz, aby wszyscy cię podziwiali stare futro – bieda, niedostatek zdejmować futro lub zakładać je – oczekuj dobrych wieści obedrzeć futro ze zwierzęcia – zamożna przyszłość widzieć kogoś w futrze – przyjaciel wspomoże cię w potrzebie ujrzeć kogoś otulonego w futrze – będziesz mieć protektora ujrzeć farmę zwierząt futerkowych – osiągniesz bogactwo.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Fraszka Sennik

  Sennik Fraszka zobaczyć – sen pokazuje jak wiele elementów tworzy życie, jest przypomnieniem, że Twoja osobowość ma głębię, czytać – znajdziesz się w kłopotliwe] sytuacji,

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Furmanka Sennik

  Sennik Furmanka Stanowi symbol mocy i statusu. widzieć – otrzymasz wstrząsające wiadomości powozić furmanką – twoja kariera zawodowa będzie szybko się rozwijać jechać furmanką – czeka cię życie przepełnione ciężką pracą.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Fotograf Sennik

  Sennik Fotograf Najczęściej oznacza chęć utrwalenia na stałe jakiegoś wspomnienia, momentu bądź okresu w naszym życiu. Fotograf we śnie może kojarzyć się na przykład z okresem dzieciństwa, za którym tęsknimy i często powracamy do niego w myślach. ujrzeć – będziesz mieć dużo czasu na przemyślenie własnego zachowania fotografować się u niego – przyznasz się do popełnienia błędu i podejmiesz decyzję o jego naprawieniu być nim – twoje życie stanie się bardziej urozmaicone rozmawiać z fotografem – jakaś sprawa nie będzie dawała ci spokoju, postaraj się ją zamknąć raz na zawsze widzieć jak robi zdjęcie – musisz poświęcić komuś więcej swojej uwagi.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds