H

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Huba Sennik

  Sennik Huba zapowiedź drobnych problemów, z których wyjdziesz cało,

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Hitler Sennik

  Sennik Hitler Hitler we śnie symbolizuje ucisk, opresję, strach i władzę absolutną. widzieć go – przytłacza cię jakaś sytuacja bądź czujesz, że ktoś przejmuje kontrolę nad twoim życiem być nim – masz poczucie życiowej bezradności lub jakaś osoba tobą stale manipuluje bać się go – będziesz przez kogoś nadmiernie kontrolowany.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Hrabia Sennik

  Sennik Hrabia ujrzeć go – nie irytuj się niepotrzebnie związać się hrabim lub z hrabiną – zaczniesz doceniać jak ważna jest dla ciebie osoba, z którą jesteś bądź chcesz pozostać być nim – zejdź na ziemię i zacznij myśleć trzeźwo.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Historia Sennik

  Sennik Historia Symbol kreatywności i wyobraźni, może odnosić się do uczuć, których nie jest się w stanie otwarcie zakomunikować lub wyrazić słowami. Sen wyraża w sposób bezpośredni nasze emocje poprzez przedstawioną w nim historię, fabułę bądź opowiadanie. ujrzeć – powrócisz do sprawy z przeszłości i na nowo zaczniesz przeżywać stare uczucia i emocje napisać – niepotrzebnie kurczowo trzymasz się starych wierzeń lub przestarzałych sposobów myślenia, komuś na kim ci zależy taki stan rzeczy może zupełnie nie odpowiadać powiedzieć lub odczytać – będziesz musiał wyciągnąć wnioski z lekcji, którą dostaniesz od życia studiować, uczyć się historii – sen wróży kłopoty i zmartwienia w najbliższej przyszłości.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Hymn Sennik

  Sennik Hymn Sen o tryumfie wewnętrznym i emocjonalnym. Oznacza dumę i miłość do kraju, symbolizuje ducha zwycięstwa. słuchać lub śpiewać hymn własnego kraju – jest oznaką miłości do własnego kraju słyszeć hymn innego kraju – trudności w podjętych działaniach.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Hotel Sennik

  Sennik Hotel Hotel we śnie oznacza nowe podejście lub zmianę dotychczasowych wartości w życiu. Być może czujesz przemęczenie i musisz na chwilę uciec od codziennego życia. Hotel jest również symbolem ciężkiej pracy, dyscypliny, szacunku dla innych, przestrzegania zasad lub wręcz przeciwnie – symbolem lenistwa. widzieć – nakaz odejścia od starych zwyczajów, przyzwyczajeń oraz starego sposobu myślenia; alternatywnie sen oznacza, że musisz tymczasowo oderwać się od zwykłej codzienności widzieć piękny i duży – porzucisz dawne przyzwyczajenia mieć własny hotel – dzięki systematycznej pracy uda ci się wiele osiągnąć w życiu zatrzymać się w hotelu – jesteś znużony swoim dotychczasowym życiem, poszukujesz nowych wyzwań i podniet pobytowi towarzyszy niemiłe uczucie – sen jest ostrzeżeniem przed podjęciem niewłaściwego działania w życiu szukać hotelu – po wielu trudach i licznych problemach zrealizujesz swoje plany mieszkać w hotelu – prowadzisz wystawny tryb życia, który może przekroczyć twoje możliwości finansowe pracować w hotelu – pojawią się problemy zawodowe; możliwa utrata pracy hotel pięciogwiazdkowy – poszukujesz znajomości z bogatym człowiekiem. Zobacz także: PostrzelenieKrzesłoKosmety

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Hipoteka Sennik

  Sennik Hipoteka mieć hipotekę – działaj konserwatywnie i według ustalonego planu zaciągnąć kredyt pod hipotekę – zachowaj rozsądek w sprawach pieniężnych, staraj się oszczędzać płacić na nią pieniądze – uporządkujesz swoje myśli i nakreślisz plany na przyszłość.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Hydrofobia Sennik

  Sennik Hydrofobia odczuwać wstręt do wody – masz potężnych przeciwników ujrzeć osobę cierpiącą na hydrofobię – czekają cię trudności w pracy.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Hostia Sennik

  Sennik Hostia Sen o hostii oznacza, że żyjesz w zgodzie z własnym sumieniem. Jest także symbolem ludzkiej różnorodności oraz spontaniczności. ujrzeć ją – osiągniesz wewnętrzny spokój przyjmować ją – będzie ci towarzyszyć na co dzień radość i szczęście spadająca – z pewną kwestią będziesz musiał obchodzić się dojrzale i rozsądnie.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Hipopotam Sennik

  Sennik Hipopotam Hipopotam jest symbolem agresywnej natury oraz ukrytych zalet ludzkich. zobaczyć hipopotama – marnujesz swój potencjał dotykać hipopotama – prawdopodobnie ktoś z twojego otoczenia przekracza granice i nadużywa swojej pozycji, by odegrać się na innych widzieć hipopotama w wodzie – masz pełną kontrolę nad własnymi emocjami widzieć hipopotama tarzającego się w błocie – minie trochę czasu zanim oczyścisz swój umysł i osiągniesz wewnętrzny spokój widzieć biegnącego hipopotama – towarzyszą ci w życiu huśtawki emocjonalne, nad którymi nie jesteś w stanie zapanować widzieć stado hipopotamów – musisz uciec od codzienności i bardziej się zrelaksować, aby pokonać problemy, które utrudniają ci dotarcie do upragnionego celu.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds