I

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Izba Sennik

  Sennik Izba zobaczyć – spotka cię dobrobyt widzieć pokoje – problemy natury psychicznej zobaczyć pustą – uczucia, którymi darzysz innych okażą się naiwne bez ścian – brak ci prywatności opuszczona – pragniesz pozostawić swoją przeszłość w tyle i podążać do przodu w kierunku swoich celów i pragnień zobaczyć starą – pragniesz przedstawić innym swój nowy tok myślenia; obecna sytuacja może wyzwalać w tobie stare postawy i uczucia, z którymi się nie godzisz widzieć brudną i zniszczoną izbę w twoje życie wkradł się chaos; być może cierpisz z powodu bałaganu emocjonalnego lub psychicznego; musisz wyzbyć się negatywnych uczuć i odzyskać kontrolę nad własnym życiem malować ją – potrzebujesz odpoczynku, by oczyścić swoje myśli ; pragniesz pozbyć się starych przyzwyczajeń, które są przeszkodą w osiągnięciu upragnionego sukcesu zobaczyć izbę pod wodą – czujesz się wygodnie i swobodnie z własnymi emocjami i uczuciami zobaczyć nową – wchodzisz w nową fazę lub nowy obszar swojego życia; osiągasz emocjonalna dojrzałość wiejska – zmęczenie, chęć zmiany otoczenia w karczmie – kłopoty i problemy. Zobacz także: TworzyćTrzaskKondukt

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Iść Sennik

  Sennik Iść Sny o chodzeniu są często odzwierciedleniem aktualnej sytuacji w naszym życiu. Mogą obrazować zmartwienia i przeszkody, które należy jak najszybciej pokonać. Chodzenie we śnie może oznaczać także beztroskie i optymistyczne nastawienie do życia. iść z łatwością – zapowiedź powolnego, ale stałego postępu w kierunku realizacji własnych celów i pragnień mieć trudności z chodzeniem – przez własne niezdecydowanie niechętnie poruszasz się w życiu naprzód iść po niewidzialnym podłożu – nabierzesz dystansu do swoich dawnych doświadczeń życiowych iść szybko – czujesz się niepokonany, wydaje ci się, że możesz osiągać swoje cele z ogromną łatwością, jednak nie bądź takim optymistą bo wszystko może potoczyć się inaczej niż myślisz iść chwiejnym krokiem – stracisz poczucie rzeczywistości i realizmu w twoim życiu. widzieć jak ktoś idzie – potraktujesz kogoś ulgowo i źle na tym wyjdziesz chodzić w powietrzu – zbyt duża pewność siebie może cię zgubić chodzić po górach, skałach – przez pewną trudną sytuację w życiu staniesz się bardziej arogancki chodzić na czworakach – niepotrzebnie obawiasz się, że nie spełnisz czyichś oczekiwań ujrzeć jak ktoś chodzi na czworakach – zaczniesz patrzyć na kogoś z góry. Zobacz także: RakietaPrętMarz

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Iskra Sennik

  Sennik Iskra Sen oznacza nowe idee. Pamiętaj, że z czegoś małego może powstać coś o wiele większego i lepszego, nie lekceważ więc małych rzeczy w życiu. Alternatywnie sen może również symbolizować początek nowej miłości. zobaczyć – nieskończone możliwości lub nowy początek jasna – dobrobyt i zyski blada – dolegliwości zdrowotne.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Irlandia Sennik

  Sennik Irlandia Jeśli śnisz o Irlandii może to oznaczać, że szukasz lepszego miejsca za ziemi, dopada cię życiowa frustracja lub po prostu tęsknisz za lepszym życiem. Sny o obcych krajach mogą być spowodowane nostalgią, tęsknotą za lepszymi czasami, mogą również pojawiać się w momentach życiowego zwątpienia. jeśli jesteś w Irlandii – twoje finanse będą w opłakanym stanie jeśli jesteś mieszkańcem Irlandii – nieprzyjemne zajście sprawi, że będziesz w rozsypce, na twoje szczęście przyjaciel wyciągnie cię z kłopotów trudna podróż do Irlandii – może sugerować, iż znajdziesz się na życiowym zakręcie, co skłoni cię do podjęcia ważnych decyzji jeśli nie możesz wyjechać do Irlandii – oznacza to, że ucieczka od codziennej rzeczywistości stanie się dla ciebie trudnym wyzwaniem wycieczka do Irlandii – to znak, że poszukiwanie własnego miejsca na ziemi zakończy się dla ciebie sukcesem jeśli spotkałeś kogoś znajomego w Irlandii – to znak, że zmiany, które wprowadzisz w życie wkrótce zaowocują.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Instytut Sennik

  Sennik Instytut ujrzeć z zewnątrz – strach przed przyszłością być w środku – szczęście i radość pracować w nim – nabranie dystansu do jakiejś sprawy pozwoli ci zachować wewnętrzną równowagę.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Inauguracja Sennik

  Sennik Inauguracja Sen o inauguracji symbolizuje rozwój osobisty bądź postępy w pewnej dziedzinie, oznacza dużą zmianę w życiu śniącego. Być może poznasz nowych ludzi, otrzymasz nową pracę bądź zawrzesz nowy związek. Inauguracja jest także symbolem sukcesu, jest to znak, iż powinieneś cieszyć się swoimi osiągnięciami. Z duchowego punktu widzenia sen oznacza nowy początek. widok inauguracji – to znak, że nadszedł czas, aby odzyskać swoją niezależność udział w inauguracji – to znak, że zdobędziesz uznanie otoczenia za swoje osiągnięcia przegapienie inauguracji – świadczy o tym, że przez nieodpowiedzialne zachowanie twoje marzenia się nie spełnią miła inauguracja – to zapowiedź zapowiedź nowych obowiązków w zakresie rozwoju osobistego, ale także zawodowego nieudana – będziesz musiał podjąć ważną decyzję dotyczącą osoby, którą niedawno spotkałeś, może to wpłynąć na pogorszenie twojej reputacji inauguracja prezydencka – zaangażujesz się na rzecz innych ludzi inauguracja dla ważnych osób – to znak, że po trudnym okresie z powodu zmartwień finansowych wszystko zakończy się dobrze jeśli jesteś gościem na inauguracji – podejmiesz w pracy nowe wyzwania.

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Instrument Sennik

  Sennik Instrument Sen o twoim talencie i zdolnościach do komunikowania się z innymi. instrument muzyczny – radość z życia, czerpanie ze wszystkiego co przynosi na co dzień zepsuty instrument – działaj bardziej precyzyjnie i dokładnie ujrzeć go – oczekiwanie na zabawę i przyjemność.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Impotencja Sennik

  Sennik Impotencja być nim – strach przed utratą władzy, być może boisz się zmierzyć z jakąś osobą lub sytuacją, alternatywnie sen oznacza problemy w sferze seksualnej,

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Instruktor Sennik

  Sennik Instruktor Szukasz rady, wskazówki, lub wiedzy na jakiś ważny dla ciebie temat. Rozważ swoje osobiste doświadczenia dotyczące instruktora ze snu, być może staną się one dla ciebie dostateczną wskazówką. zobaczyć – wkroczysz na nową ścieżkę życia być nim – jesteś w stanie rozpowszechniać i przekazywać swoją wiedzę innym uprawiać z nim seks – wciąż są rzeczy, których musisz się jeszcze nauczyć, może się to wiązać także ze sferą seksualną jechać z nim samochodem – zbyt duże naciski i presja wywierana na pewną osobę mogą przynieść odwrotny skutek śnić o złośliwym – być może za dużo od siebie wymagasz by osiągnąć sukces.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Import Sennik

  Sennik Import importować coś – nie wierz w wątpliwe zyski rozmawiać z importerem – twoje interesy będą szły niezwykle pomyślnie.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds