J

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Jeżyna Sennik

  Sennik Jeżyna Sen o jeżynach to negatywny znak, może zwiastować nieszczęście. Alternatywnie jeżyny mogą reprezentować ukryte pragnienia seksualne. widzieć – nadarzy się okazja do poznania nowych ludzi zbierać – robisz zbyt wiele rzeczy na raz, przez co żadnej nie jesteś w stanie właściwie zakończyć jeść jeżyny – zły czas na podejmowanie ryzykownych przedsięwzięć dojrzałe – zapowiedź lepszych widoków na przyszłość zielone – mimo twojego silnego zaangażowania sprawy nie będą szły po twojej myśli ukłuć się jeżynami – w ważnych kwestiach będziesz mógł liczyć wyłącznie na siebie.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Jedwabnik Sennik

  Sennik Jedwabnik ujrzeć – znajdziesz doskonale płatną i prestiżową pracę zobaczyć kokony – powinieneś skoncentrować się na tym co ważne martwy jedwabnik – zapowiedź licznych kłopotów.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Jeżyk Sennik

  Sennik Jeżyk Jesteś zadowolony ze swojego obecnego życia i cieszysz się życzliwością, którą darzą cię inny ludzie. gdy śni o nim starszy człowiek – zdrowie, gdy młodszy – niepowodzenie ujrzeć – nie stroń przed otoczeniem, bo może się ono okazać dla ciebie bardzo pomocne.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Jedwab Sennik

  Sennik Jedwab Jedwab reprezentuje luksus, smukłość i miękkość. Może zwiastować zaszczyty i sukces finansowy. chodzić w jedwabnych ubraniach – pragniesz prowadzić swój własny biznes nosić coś jedwabnego – masz wielkie ambicje i sukcesywnie dążysz do ich realizacji kupować – zapowiedź awansu i zaszczytów sprzedawać – weźmiesz udział w intratnym przedsięwzięciu stary jedwab – znajdziesz się na czyimś utrzymaniu poplamiony – popadniesz w niesławę.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Jury Sennik

  Sennik Jury Sen oznacza, że zbyt przywiązujesz uwagę do opinii innych ludzi na swój temat. zobaczyć – tracisz kontrolę i dajesz innym możliwość sterowania sobą, być w jury – posiadasz skłonność do osądzania innych,

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Jeżozwierz Sennik

  Sennik Jeżozwierz Jeżozwierz pojawiający się we śnie przestrzega, że musisz na siebie uważać ponieważ osoba, którą darzysz uczuciem miłości może wyrządzić ci szkody psychiczne bądź emocjonalne. Alternatywnie jeżozwierz wskazuje na sytuację, do której należy podejść z dużą starannością i otwartością. jeżozwierz w lesie – brakuje ci kontaktu z naturą a obecna sytuacja życiowa zaczyna cię irytować, pamiętaj jednak, że zamknięcie się w sobie nie rozwiąże twoich problemów jeżozwierz w domu – gdy masz romans taki sen zwiastuje na ogół związane z nim kłopoty gdy jest w sypialni – wówczas sen stanowi zapowiedź, że jeśli nie potraktujesz z odpowiednią wrażliwością pewnej sprawy, twoje życie miłosne może wkrótce się rozpaść zabicie jeżozwierza – oznacza, że nie czujesz się już emocjonalnie przywiązany do swojego kochanka widzieć martwego – uda ci się przezwyciężyć swoją największą wadę jeśli nim jesteś – to znak, że zaczniesz szukać w kimś pocieszenia, przez co twoja postawa stanie się bardziej defensywna, jeśli chcesz przez wszystko przebrnąć, będziesz jednak musiał komuś na prawdę zaufać kolce jeżozwierza – są oznaką, że odczuwasz wewnętrzną potrzebę ukarania się za pewne działania z przeszłości, powinieneś raczej skupić się na wyleczeniu dawnych ran i zapomnieniu o wszystkim co było złe głaskanie go – zaczniesz wreszcie...

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Jednorożec Sennik

  Sennik Jednorożec Jednorożec symbolizuje szczęście i wygodne życie. ujrzeć – potrzebujesz autorytetu uciekać przed nim – nie obawiaj się problemów, naucz się tylko właściwie reagować dotykać – będziesz kierować się opiniami ludzi, których darzysz sympatią.

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Jutrzenka Sennik

  Sennik Jutrzenka W twoim życiu wydarzy się coś ważnego.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Jeż Sennik

  Sennik Jeż Jeż we śnie podkreśla takie cechy charakteru jak wrażliwość i delikatność; być może niepotrzebnie bierzesz do siebie zbyt wiele rzeczy. ujrzeć go – kieruj się zdrowym rozsądkiem, gdyż pod wpływem sukcesów możesz go stracić zabić – uwolnisz się od problemu ukłuć się jego kolcami – trzymaj język za zębami i nie komentuj sytuacji lub zachowań niektórych osób bo nie będzie to mile widziane widzieć z upolowaną myszą – swoje podejrzenia i opinie pozostaw dla siebie, a jeśli bardzo chcesz się nimi podzielić, to tylko z najbliższymi widzieć nocą – twoje interesy będą szły zaskakująco dobrze zabić go – wyzwolisz się wreszcie od swych nieprzyjaciół pokłóć się jego kolcami – staniesz się marionetką w rękach zachłannego człowieka.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Jednooki Sennik

  Sennik Jednooki ujrzeć – ktoś nie dotrzyma danej ci obietnicy zostać przez niego napadniętym – zgryzoty.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds