K

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Kuźnia Sennik

  Sennik Kuźnia być w niej – nie ominą Cię kłótnie oraz stresujące sytuacje,

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Kupiec Sennik

  Sennik Kupiec weźmiesz udział w spotkaniu, na którym doznasz szoku,

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Kurzajka Sennik

  Sennik Kurzajka Kurzajka reprezentuje we śnie trudny problem, który wciąż powraca. Alternatywnie sugeruje, że powinniśmy nauczyć się doceniać swoje wewnętrzne piękno. ujrzeć – pewna sytuacja będzie wymagać od ciebie całkowitej uwagi mieć kurzajkę – z jakiegoś powodu o nie jesteś w stanie wybaczyć sobie dawnych błędów drapać lub wyciskać – podejmiesz zbędny wysiłek niegojąca się kurzajka – ktoś pozbawi cię nadziei i złudzeń na lepsze życie.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Kulka Sennik

  Sennik Kulka Sen jest symbolem kompletności i jedności gdzie wszystko tworzy jedną całość, widzieć – musisz żyć w zgodzie z samym sobą, sen oznacza również, że musisz włożyć więcej inicjatywy w jakąś sytuację bądź relację, Twój brak dziania może być wynikiem nieśmiałości, którą należy przezwyciężyć, bawić się – Twoje obecne życie jest dla Ciebie dobrym miejscem do celebrowania i właściwej egzystencji,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Kwoka Sennik

  Sennik Kwoka kwoka z kurczętami – sen zwiastuje pojawienie się nowego członka rodziny kupować kwokę – spotka Cię duże szczęście słyszeć gdakanie kwoki – ktoś rozsiewa negatywne plotki na twój temat podkładać kwoce jajka – udane małżeństwo.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Kuzyn Sennik

  Sennik Kuzyn Sen odzwierciedla twoje odczucia wobec kuzyna oraz cech, które on reprezentuje. widzieć – nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, którym obdarzyła cię natura być czyimś kuzynem – poświęcasz zbyt mało czasu na pielęgnowanie swoich zainteresowań i nie wykorzystujesz nowych możliwości korespondować z kuzynem – zapowiedź kłótni w rodzinie ignorujący cię – sprawisz przykrość pewnej osobie okazując pogardę dla jej zainteresowań zakochać się w nim – zbyt duża pewność siebie może cię kiedyś zgubić spotkać się z kuzynem – twoja obłuda i niejasne gierki wyjdą na jaw.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Kum Sennik

  Sennik Kum Sen o kumie jest oznaką rodzinnych zmartwień.

  60
  11 Udostępnień , 60 Punktów
 • Kwit Sennik

  Sennik Kwit Kwit we śnie jest zapowiedzią intrygi, która może ci znacznie zaszkodzić. podpisywać kwity – zakończą się waśnie dostać kwity – uda ci się zarzegnać zatargi, tylko dzięki życzliwości pewnej osoby odejść z kwitkiem – negocjacje zakończą się fiaskiem zgubić kwity – sen zwiastuje bratobójczą walkę o spadek.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Kurtyna Sennik

  Sennik Kurtyna Sen o kurtynie wyraża stłumione myśli, ukrywanie jakiejś tajemnicy lub osobistych spraw. zobaczyć – wykryjesz tajemnicę odsłaniać – gotowość do ujawnienia ukrytych myśli i pragnień idąca w górę – zaczniesz inwestować w rozwój osobisty jeśli kurtyna rozsuwa się sama – odkryjesz ukrytą prawdę o sobie opadająca – musisz podjąć decyzję i pogodzić się z zakończeniem jakiejś sprawy lub podjętego działania.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Kula ziemska Sennik

  Sennik Kula ziemska ujrzeć ją z oddali w układzie planet – szczęście widzieć jak się obraca – liczne zmiany w życiu szukać czegoś na globusie – nie rób sobie wyrzutów; wróć na chwilę do przeszłości i spójrz na swoje życie z szerszej perspektywy pracować z globusem – zawrzesz nową znajomość z człowiekiem o wysokiej randze.

  69
  12 Udostępnień , 69 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds