Ł

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Łubianka Sennik

  Sennik Łubianka widzieć – radość i szczęście zbierać do niej owoce – szczęście.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Łubin Sennik

  Sennik Łubin zazdrość bądź drobne kłótnie,

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Łóżeczko dziecięce Sennik

  Sennik Łóżeczko dziecięce Łóżeczko dziecięce stanowi symbol związku, potrzebę opieki i ochrony, pragnienie odzyskania kontroli nad własnym życiem lub osiągnięcia niezależności. Ponadto sen może oznaczać nowy projekt, życiowe zmiany lub początek ważnej znajomości. ujrzeć łóżeczko z dzieckiem – w twoim życiu zajdą pomyślne zmiany połamane – przygotuj się na duży stres składać łóżeczko – nie rób niczego pochopnie i nie kieruj się strachem, lepiej dwa razy przemyśl to, co chcesz zrobić bo skutki twoich decyzji mogą być nieodwracalne ujrzeć puste łóżeczko – będziesz niezadowolony z własnej sytuacji życiowej.

  79
  13 Udostępnień , 79 Punktów
 • Łyżka Sennik

  Sennik Łyżka Łyżka we śnie symbolizuje przywileje oraz specjalne traktowanie. Zastanów się być może z jakiegoś powodu przysługuje ci więcej przywilejów niż innym a ludzie z twojego otoczenia traktują cię w wyjątkowy sposób. Łyżka jest także symbolem głodu i pożywienia. zobaczyć – sen odnosi się do wzajemnych relacji, z których musisz zarówno czerpać korzyści jak i dawać coś od siebie jeść łyżką – będzie przyświecać ci szczęście domowego ogniska ukraść łyżkę – uważaj na swoje wydatki, bo grozi ci bankructwo zgubić łyżkę – wdasz się w podejrzane interesy srebra łyżka – bardzo szczęśliwy znak zwiastujący bogactwo brudna łyżka – źle się prowadzisz.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Łyżwa Sennik

  Sennik Łyżwa Łyżwy świadczą o zdolności do utrzymywania równowagi w codziennym życiu. Alternatywnie sen o łyżwach może oznaczać pragnienie rozwiązania jakiegoś problemu. Jeśli do tej pory nie poświęcałeś pewnej osobie wystarczająco dużo uwagi teraz przyszedł na to czas. Wzajemne wsparcie i ciepło będą dla ciebie bardzo ważne jeśli pragniesz przejść przez życie bez zbędnych perturbacji. jeździć dobrze na łyżwach – zadowolenie z aktualnych przedsięwzięć jeździć niepewnie na łyżwach – nie mieszaj się w czyjeś sprawy bo źle odbije się to na waszych wzajemnych relacjach jeśli jadąc na łyżwach lód się pod tobą załamuje – zaprzepaścisz nadarzającą się okazję, która drugi raz się nie powtórzy jeździć po cienkim lodzie – sen przestrzega przed zbliżającymi się problemami upadek na łyżwach – zła passa nie pozwoli ci osiągnąć tego, czego oczekujesz od życia widzieć innych na łyżwach – dobrze sobie wszystko przemyśl zanim przewrócisz swoje dotychczasowe życie do góry nogami; najlepiej posłuchaj rad bardziej doświadczonych ludzi przyglądać się z zafascynowaniem osobom jeżdżącym na łyżwach – odniesiesz szybki sukces, który mocno poprawi twój status jazda figurowa na łyżwach – zaczniesz podążać przez życie we właściwym kierunku jeździć z przyjacielem na łyżwach – poszerzysz swój krąg znajomych przyglądać się swoim dzieciom jeżdżącym na łyżwach –...

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Łój Sennik

  Sennik Łój Sen o łoju jest snem ostrzegawczym, zapowiadającym chorobę, utratę kogoś bliskiego a nawet śmierć.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Łysina Sennik

  Sennik Łysina Sen reprezentuje mądrość oraz dojrzałość w codziennym postępowaniu. W negatywnym znaczeniu może oznaczać lęk przed zdemaskowaniem. Sama czupryna jest symbolem męskiej potencji i animuszu seksualnego, natomiast łysina stanowi jej odwrotność i świadczy o impotencji. Jeśli we śnie z jakiegoś powodu straciłeś włosy – wówczas może to oznaczać, że masz bardzo niskie poczucie własnej wartości. Zastanów się czy ktoś z twojego otoczenia celowo nie próbuje obniżać twoich lotów. mieć łysinę – uważaj by nie zejść z właściwej ścieżki w ślepy zaułek widzieć u kogoś łysinę – przymknij oko na czyjeś niedociągnięcia a w przyszłości sam będziesz mógł liczyć na wyrozumiałość nagle pojawiająca się łysina – uda ci się osiągnąć cele dzięki własnym możliwościom intelektualnym.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Łowy Sennik

  Sennik Łowy brać udział – brak Ci jakiś wewnętrznej potrzeby emocjonalnej bądź fizycznej, brać udział i zabić zwierzę – próbujesz tłumić lub niszczyć instynktowną część siebie, być ściganym podczas łowów – przytłoczenie życiowymi wyzwaniami, widzieć kogoś jak poluje na zwierzę – próbujesz zbliżyć się bardziej do jakiejś sytuacji bądź wyzwania,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds