M

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Musztra Sennik

  Sennik Musztra Musztra we śnie jest oznaką, że zaczniesz zmierzać w zupełnie innym kierunku w twoim życiu niż dotychczas. Jest również zapowiedzią, że wkrótce ktoś zacznie wymagać od ciebie większej dyscypliny. Być może chodzi o pracę bądź dom. jeśli to ty jesteś musztrowany – oznacza to, że otworzysz się w życiu na nowe doświadczenia musztrowanie kogoś – zawierzysz niewłaściwej osobie, która zawiedzie twoje zaufanie.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Mróz Sennik

  Sennik Mróz Mróz we śnie symbolizuje stłumione bądź odrzucone uczucia, może również oznaczać nierozwiązane sprawy. odczuwać mróz – masz chłodne relacje z jakąś osobą ujrzeć – przyjdzie ci się w życiu zmierzyć z trudną sytuacją dotykać go – pojednasz się ze swym przyjacielem mroźny, ponury poranek – będziesz zmuszony wykonać coś na co nie masz ochoty, lecz ostatecznie czynność ta okaże się całkiem znośna szron mieniący się w słońcu – z upływem lat porzucisz swoje ulubione zajęcie.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Muszla Sennik

  Sennik Muszla Muszla we śnie oznacza bezpieczeństwo i ochronę. Wróży spokojne życie i stabilną egzystencję. Jest ona również oznaką seksualnych przyjemności. widzieć muszlę – czerpiesz przyjemność z wykonywanej pracy piękna muszla – nie wyjawiaj wszystkim wokół swoich prawdziwych uczuć bo możesz się bardzo zawieść piękna muszla nad brzegiem morza – zapowiedź dalekiej podróży w nieznane pusta muszla – staniesz się samotnikiem pełna zamieszkana przez jakieś stworzenie – będziesz mieć na oku doskonały interes przynieść do domu – pragniesz, aby ktoś ochronił cię przed twoimi życiowymi problemami zbierać muszle – zwrócisz na siebie uwagę osób, których wołałbyś uniknąć słuchać jej szumu – złe wieści nadejdą z dalekich stron pęknięta bądź potłuczona muszla – stracisz nadzieję na przyjaźń z człowiekiem o wielkim sercu. Zobacz także: FrekwencjaSeansArystokra

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Mózg Sennik

  Sennik Mózg Mózg symbolizuje nasze zdolności intelektualne oraz wiedzę. Pojawienie się mózgu we śnie jest często odzwierciedleniem naszego stanu emocjonalnego. widzieć własny mózg – starasz się twardo stąpać po ziemi, dokładnie analizujesz i planujesz wszystkie swoje działania, pamiętaj jednak, że nie zawsze wszystko można sobie w życiu zaplanować niektóre wydarzenia są bowiem uzależnione od przypadku oraz od odrobiny szczęścia widzieć mózg w słoiku – twoja wiedza na pewien temat jest niedostateczna widzieć mózg wieprzowy – docenisz wreszcie szczęście płynące z codziennego życia widzieć mózg cielęcy – odczujesz satysfakcję z pracy, którą będziesz wykonywać widzieć mózg dzikiego zwierzęcia – w pewnych sytuacjach zachowasz się jak osoba niespełna rozumu mieć operację mózgu – nadmiernie starasz się w życiu wszystko analizować i tracisz przy tym wiele czasu przez co często lekceważysz swoje własne uczucia jeść mózg – twoja sytuacja znacznie się polepszy, a przede wszystkim będziesz cieszył się doskonałym zdrowiem eksplodujący mózg – pewna sytuacja sprawi, że poczujesz się w życiu bardzo zaniepokojony bądź wręcz przerażony.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Myśliwy Sennik

  Sennik Myśliwy Myśliwy we śnie reprezentuje uporczywe dążenie do osiągnięcia życiowych celów. Jest znakiem, że z naturą nie da się wygrać gdyż jest ona wielkim darem przekazanym przez matkę ziemię dla człowieka, z którym tworzy nieprzerwanie jedną całość. Myśliwy jest także oznaką życiowej zaradności, przypomina człowiekowi, że drzemie w nim nadprzyrodzona siła, która pcha go w życiu do działania. ujrzeć myśliwego – sen przestrzega przed lekkomyślnością w życiu, która może okazać się w efekcie bardzo zgubna widzieć jak poluje – powinieneś zachować umiar nie tylko w sprawach finansowych, ale również w codziennym zwykłym postępowaniu być myśliwym – nie bacząc na wszelkie przeciwności losu wytrwale a nawet chorobliwie będziesz dążył do osiągnięcia wyznaczonego celu.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Muszla-toaletowa Sennik

  Sennik Muszla-toaletowa Muszla toaletowa we śnie jest wyrazem wewnętrznych pragnień oraz stanowi ochronę przed problemami życia codziennego. ujrzeć ją – narazisz się na kłopoty otwierać muszlę – wyjaśnisz komuś dawno już zamkniętą sprawę korzystać z niej – staniesz się emocjonalnie zamkniętym samotnikiem spuszczać wodę – zostaniesz wplątany w kłopoty, z których sam się nie wyplączesz czyścić ją – ktoś wyprowadzi cię z równowagi zatkana ekskrementami – niepotrzebnie tłumisz w sobie negatywne emocje, nad którymi dawno już straciłeś kontrolę.

  73
  13 Udostępnień , 73 Punktów
 • Mrok Sennik

  Sennik Mrok Mrok jest synonimem ignorancji, zła, śmierci i strachu przed nieznanym. zapadający mrok – oznacza porażkę w pracy, którą obecnie wykonujesz mrok, przez który przebija się słońce – oznacza to, że pokonasz wszelkie niepowodzenia, które staną na twej drodze do celu mroczna osobowość – jest symbolem zła i nienawiści jeśli widzisz kogoś w mroku – wówczas sen jest przypomnieniem o tym, aby właściwie panować nad wyrażaniem swoich uczuć patrzenie w mrok – jest to znak, że nie możesz z jakiegoś powodu podjąć właściwej decyzji, wiele spraw jest dla ciebie niejasne, dlatego nie spiesz się za bardzo z dokonaniem właściwego wyboru jeśli boisz się mroku – oznacza to, że już wkrótce opanujesz do perfekcji umiejętności, które były dla ciebie do tej pory wielkim wyzwaniem jeśli czujesz się dobrze w mroku – możesz spodziewać się gorszych dni w swoim życiu.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Myszołów Sennik

  Sennik Myszołów Symbolizuje śmierć oraz zniszczenie. Może również reprezentować negatywne aspekty Ciebie. ujrzeć – ktoś rozsiewa złośliwe plotki na twój temat. próbować do niego podejść, a on odlatuje – zostaniesz wmieszany w skandal, który jednak szybko ucichnie myszołów siedzący na torach kolejowych – przygotuj się psychicznie na jakąś dotkliwą stratę.

  67
  12 Udostępnień , 67 Punktów
 • Murzyn Sennik

  Sennik Murzyn Murzyn we śnie reprezentuje uczucie straty bądź groźbę wprowadzenia nieodwracalnych zmian w twoim życiu. W pozytywnym aspekcie oznacza, że nie masz zamiaru martwić się o swoją przyszłość pomimo tego, że nie posiadasz zbyt wielu środków bądź dostępnych zasobów na realizację swoich celów. W negatywnym znaczeniu sen zapowiada chęć zemsty oraz wrogie nastawienie do ludzi, którzy osiągnęli to, czego ty nie jesteś w stanie. ujrzeć Murzyna – sukces osiągniesz tylko dzięki własnej wytrwałości i opanowaniu być nim– choć w życiu nic nie będzie przychodzić ci łatwo, jednak mimo to uda ci się zbudować swoje szczęście na solidnych podstawach widzieć tłum Murzynów – nowa znajomość okaże się bardzo problematyczna nieznajomy Murzyn przeciwnej płci – oznaka cierpienia z powodu zakazanej lub nieszczęśliwej miłości nieznajomy Murzyn tej samej płci – sen reprezentuje twoje ukryte oblicze, cechy których nie pokazujesz na zewnątrz, ponieważ przerażają cię one lub bardzo się ich wstydzisz.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Myśli Sennik

  Sennik Myśli Myśli we śnie są oznaką duchowej kontemplacji oraz potrzeby medytacji. Postaraj się spojrzeć w głąb siebie i skupić na swych wewnętrznych potrzebach a na pewno odzyskasz życiową równowagę. Pamiętaj także, że nikt nie zrobi tego za ciebie lepiej. Spróbuj uporządkować wszystkie swoje niedokończone sprawy oraz chaotyczne plany a być może odzyskasz wewnętrzną równowagę , która pozwoli ci lepiej żyć. myśleć o czymś lub o kimś – sen wzywa nas do lepszego samopoznania myśleć o niebieskich migdałach – sen wróży zakończenie życiowych napięć i stresu być myślami gdzie indziej niż się jest – będą miotać tobą rozmaite emocje, które przyniosą jedynie frustracje i cierpienia myśl przewodnia – na nic zdadzą ci się mądrości życiowe jeśli nie zaczniesz wprowadzać ich w życie negatywne my myśli – stanowią zapowiedź, że ktoś będzie cię w życiu mocno ograniczał, lepiej abyś w porę zaczął walczyć o swoje, bo możesz przez to stracić swoją godność.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds