N

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Nimfa Sennik

  Sennik Nimfa Nimfa we śnie symbolizuje wdzięk, niewinność, czystość oraz kobiecy mistycyzm. kąpiące się nimfy – ziszczą się wszystkie twoje marzenia, widzieć nimfy w jakimś niespodziewanym miejscu – ważna dla ciebie sprawa przybierze nieoczekiwany obrót,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Nowy Sennik

  Sennik Nowy otrzymać coś nowego – zadowolenie z życia być nowym osobnikiem w otoczeniu – zadbasz wreszcie o przyjazne relacje z ludźmi.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Nit Sennik

  Sennik Nit Nity we śnie są symbolem trwałej więzi. znaleźć nit – czekają cię ciężkie czasy nierówne nity – twoi wrogowie przysporzą Ci wiele szkód i strat.

  60
  11 Udostępnień , 60 Punktów
 • Nowy rok Sennik

  Sennik Nowy rok przeżyć hucznie i radośnie – troski i zmartwienia w nadciągającym roku spędzić go w ciszy i spokoju, bez fajerwerków – zbliżający się rok wróży radość i spokój, bez trosk i utrapień nieudany – możesz liczyć na szczęśliwe niespodzianki w nowym roku.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Noc Sennik

  Sennik Noc Noc we śnie symbolizuje przeszkody, niepowodzenia bądź problemy, które ograniczają nas w życiu bądź spowalniają w działaniu. Ponadto noc reprezentuje tajemnicę i nieprzewidywalność. jasna noc – rozwiążesz istotną dla ciebie zagadkę ciemna noc – zapowiada początek ciężkiej przyszłości gwiaździsta noc – sen zwiastuje pomyślność w życiu pracować w nocy – ciężka praca zostanie sowicie nagrodzona wędrować w ciemną noc – ostrzeżenie przed czyhającym niebezpieczeństwem zapadająca noc – sen zapowiada niekorzystne zmiany, które wkrótce nastąpią w twoim życiu ustępująca noc – twój los poprawi się na lepsze.

  60
  11 Udostępnień , 60 Punktów
 • Nożyce Sennik

  Sennik Nożyce Nożyczki we śnie symbolizują stanowczą postawę oraz emocjonalne odizolowanie się od problemów. Nożyce mogą również stanowić zapowiedź rozstania bądź porażki. widzieć – rozstanie z ukochaną osobą spowodowane będzie przez kobietę ciąć coś nożyczkami – sen wróży rozłąkę z bliską osobą ostrzyć – czeka cię okres żmudnej i bardzo wytężonej pracy zgubić – nie uda ci się uniknąć porażki złamać – kłótnia z przyjacielem będzie nieunikniona wbijać w coś nożyczki – twój upór bardzo pomoże ci w osiągnięciu zamierzonego celu.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Nocnik Sennik

  Sennik Nocnik Nocnik stanowi świadectwo zaniżonego poczucia własnej wartości. Jeśli nie zaczniesz się bardziej strać niczego w życiu nie osiągniesz. Sen może być także wyrazem pogorszenia się stanu zdrowia, dlatego po takim śnie zawsze warto wykonać podstawowe badania lekarskie. widzieć – zapowiedź wygodnego życia pozbawionego zarówno większych wzlotów jak i upadków siadać na nocniku – wszystkie sprawy ułożą się nie tak jakbyś sobie tego życzył widzieć siedzące na nim dziecko – spotka cię niebawem miła niespodzianka ujrzeć mocz w nocniku – im ciemniejszy jest kolor uryny, tym twoja sytuacja życiowa zdecydowanie bardziej się pogorszy wypróżniać się do nocnika – po licznych perturbacjach uda ci się uwolnić od trapiących cię trudności i problemów.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Nóż Sennik

  Sennik Nóż Zazwyczaj nóż nie wróży niczego dobrego. We śnie symbolizuje męską lub zwierzęcą agresję, może być również oznaką napięcia seksualnego. ujrzeć nóż – zapowiedź rodzinnych kłótni, sporów i ogólnych problemów widzieć jak ktoś trzyma nóż – sen oznacza brak kontroli wobec pewnej życiowej sytuacji mieć nóż przy sobie – oznaka gniewu, agresji lub separacji; w twoim życiu jest coś, czego chcesz się na stale wyzbyć lecz od dłuższego czasu nie jesteś w stanie tego zrobić jeśli partner zamachuje się na ciebie nożem – odczuwasz brak pociągu seksualnego do partnera, w dłuższej perspektywie taka sytuacja może nawet prowadzić do rozstania zaatakować kogoś nożem – twoje zachowanie nie spodoba się osobie, na której ci zależy dostać nóż w prezencie – zakończysz długoletnią znajomość zranić się nożem – spotka cię rozczarowanie lub będzie dręczyć cię marzenie o innym życiu tępy – ciężka praca zaowocuje marnym zyskiem ostry – podjęcie ostatecznej decyzji w pewnej kwestii okaże się dla ciebie bardzo trudnym zadaniem nóż myśliwski – sen stanowi napomnienie, by się mniej przechwalać nóż do chleba – sen wieszczy rozstanie, po którym się jednak szybko otrząśniesz krótki – łatwo ulegasz swojemu popędowi duży – uwaga na niebezpieczeństwo widzieć brzytwę – wróży waśnie i spory...

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Niesprawiedliwość Sennik

  Sennik Niesprawiedliwość Sen o niesprawiedliwości wskazuje, że w swoim życiu na jawie bardzo skrzywdzisz kogoś swoim zachowaniem. Czasami niesprawiedliwość odnosi się również do naszego stanu zdrowia. doznać niesprawiedliwości – twój stan zdrowia znacznie się poprawi potraktować kogoś niesprawiedliwie – sen jest odzwierciedleniem niesprawiedliwego postępowania jakiego dopuścisz się w życiu na jawie być niesprawiedliwym człowiekiem – nie otrzymasz na czas pomocy, której od kogoś oczekiwałeś.

  76
  13 Udostępnień , 76 Punktów
 • Noga Sennik

  Sennik Noga Nogi we śnie symbolizują niezależność, ruch, pęd oraz postęp, są także symbolem seksualnym. To one przemierzają w ciągu całego życia tysiące kilometrów i napędzają człowieka do działania. widzieć nogę – nadmiar emocji obudzi w tobie różne lęki zdrowe nogi – przed tobą radosne chwile, które będą trwać przez długi czas brudna noga – symbol choroby i wątłego zdrowia szczupłe nogi – niepotrzebnie obawiasz się biedy na starość niezgrabne nogi – nudna praca zachwieje twoim życiem zawodowym mieć zgrabne nogi – narażasz siebie i swoją rodzinę na nieprzyjemności spowodowane lekkomyślnym i nieprzemyślanym zachowaniem niesprawne lub kalekie nogi – świadczą o tłumionych lub wstrzymywanych uczuciach, oznaczają również brak równowagi lub niezależności w twoim życiu amputacja nogi – ktoś narzuci na ciebie mnóstwo ograniczeń, które nie pozwolą ci się w pełni rozwinąć złamana noga – stracisz uznanie ludzi, którzy do tej pory darzyli cię szacunkiem stracić nogę – utrata równowagi oraz liczne zahamowania w życiu przyczynią się do twojego upadku skrzyżowane nogi – reprezentują upór oraz poczucie bezpieczeństwa w życiu mieć drewnianą nogę – doznasz traumy, po której długo będziesz dochodzić do siebie mieć więcej niż dwie nogi – podejmiesz zbyt wiele różnych zadań w jednym czasie przez co wielu z...

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds