O

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Ozdoba Sennik

  Sennik Ozdoba Symbolizuje rzeczy, dzięki którym możemy się poczuć w życiu lepiej. Lubisz wieść wygodne i mało skomplikowane życie, pragniesz otaczać się błyskotkami i uwielbiasz robić dużo szumu wokół własnej osoby. Ozdoby uszczęśliwiają cię i zapewniają lepsze samopoczucie. ujrzeć ozdobę – poszerzysz swoje znajomości, dzięki czemu odniesiesz wiele profitów i korzyści wykonać ozdobę samemu – dokonasz dużego odkrycia a następnie za swój dorobek spotkają cię wyróżnienia i zaszczyty dać komuś ozdobę – ktoś narzuci ci własną wolę w ważnej sprawie, zastanów się czy taki stan rzeczy na pewno ci odpowiada dostać ozdobę – rozkosz, której oczekiwałeś zostanie przez ciebie zmarnowana być zazdrosnym o ozdobę – chcesz dorównać komuś kroku, lecz stale gonisz tylko ogon nosić ozdobę – ktoś pochwali twoją postawę zgubić ozdobę – sen zapowiada rozstanie ozdoby świąteczne – dobry nastrój nie przestanie cię opuszczać przez długi czas.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Ozór Sennik

  Sennik Ozór zobaczyć swój własny – być może mówisz więcej niż potrzeba, by wyrazić to, co czujesz długi – oszukujesz sam/a siebie w jakiejś sytuacji lub relacji, nietypowy lub bolący – nie masz dobrego zdania o jakiejś osobie i nie mówisz o niej negatywne rzeczy, alternatywnie sen może oznaczać onieśmielenie bądź problem z wyrażeniem własnych uczuć i/lub z komunikowaniem się, duży – niesmak, żal z powodu wypowiedzenia jakiś słów, uszkodzony, rozerwany – tendencja do tłumienia emocji wewnątrz, złość z powodu słów wypowiedzianych przez kogoś pod Twoim adresem, widzieć coś na nim – symbol zniewagi bądź sfery seksualnej,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Ożenek Sennik

  Sennik Ożenek Symbolizuje zwieńczenie związku oraz świadczy o jego trwałości. Jest oznaką stabilizacji, harmonii oraz nowej drogi życia. Sen o ożenku może również odzwierciedlać sytuację, w której czujesz się jakbyś utknął w pułapce. ujrzeć własny – twój związek uczuciowy na nowo odżyje ujrzeć czyjś – będziesz doradzał komuś w sprawach sercowych być na niego zaproszonym – zawrzesz korzystne znajomości, które przyniosą ci wiele radości ożenek w obecności swoich dzieci – najwyższy czas, aby pomyśleć o macierzyństwie zaaranżowany przez kogoś – niespodziewane powodzenie w twoim życiu będzie jedynie dziełem przypadku późny ożenek – obawiasz się starości, która póki co cię przeraża.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Owies Sennik

  Sennik Owies Owies we śnie symbolizuje prostotę, pociechę oraz ukojenie; oznacza również zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych takich np. jak pożywienie. Sprawujesz kontrolę nad cudzym losem i przez to czujesz się zobowiązany do trzymania pieczy nad swoim wychowankiem. Nie możesz jednak doglądać wszystkiego, część obowiązków będziesz musiał w końcu oddelegować innym. Przedsięwzięcia, które podejmiesz będą miały zawsze owocny finał a dzięki twej ciężkiej pracy będziesz mógł liczyć na zbiory dużych plonów. widzieć – ogromny trud sprawi, że niczego ci w życiu nie zabraknie widzieć rosnący owies – zyski z owocnej pracy zagwarantują ci życie na odpowiednim poziomie młócić – podejmiesz znakomite przedsięwzięcia, które zapoczątkują nowy rozdział w twoim życiu jeść owsiankę – dobre interesy ubijesz tylko z ludźmi karmić nim zwierzę – twoje starania zostaną docenione przez ludzi potrzebujących twojego wsparcia koń jedzący owies – błędne posunięcia w twoim życiu sprawią, że pewnych spraw nigdy nie uda ci się zakończyć gnijący owies – taki sen zwiastuje okres smutku, po którym nastąpią chwile radości.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Owłosienie Sennik

  Sennik Owłosienie Owłosienie we śnie jest symbolem zmysłowości oraz seksualności. Ktoś niesprawiedliwie cię krytykuje i próbuje wpłynąć na twoje decyzje. Nie martw się po pewnym czasie i tak wyjdziesz na prostą. Utrata włosów może kojarzyć ze smutnymi wydarzeniami w życiu. Być może odchodzisz od zmysłów z powodu jakiejś życiowej traumy, która wciąż jest w twojej pamięci. ujrzeć je – zachowaj ostrożność we wszystkich sprawach, nad którymi trzymasz pieczę mieć je – ktoś będzie knuł za twoimi plecami, musisz zachować czujność, aby zdusić nieodpowiednie zachowania w zarodku gęste owłosienie – zmierzasz ku lepszej przyszłości, wystarczy tylko, że zachowasz w życiu większą ostrożność rzadkie – niedomówienia zapoczątkują długoletnie waśnie widzieć u mężczyzny – zanim dokonasz ostatecznego wyboru przeanalizuj dokładnie swoją obecną sytuację widzieć u kobiety – przeżyjesz duże zaskoczenie, które stanie się początkiem korzystnych zmian owłosienie w okolicach intymnych – ktoś niespodziewanie zaburzy twoje plany, pamiętaj jednak, że krzykiem i agresją niczego nie zmienisz na klatce piersiowej – wkrótce poczujesz ulgę z powodu rozwiązania pewnej uciążliwej sprawy mieć owłosienie na twarzy – skupiasz się na przegranych kwestiach zamiast myśleć o przyszłości nie mieć owłosienia – brak uznania i akceptacji ze strony innych ludzi obniży twoje poczucie własnej wartości. Zobacz również znaczenie snu...

  68
  12 Udostępnień , 68 Punktów
 • Owoce Sennik

  Sennik Owoce Owoce we śnie symbolizują wzrost, obfitość oraz zysk finansowy. Wyrażają gotowość do macierzyństwa i ojcostwa, są również oznaką pożądania. Zepsute owoce wskazują na sytuację lub związek, który został przedwcześnie zakończony. Obawiasz się czy uda ci się osiągnąć w życiu wyznaczone cele, najczęściej natury erotycznej. ujrzeć – musisz ciężko pracować, aby osiągnąć swoje upragnione cele niedojrzałe owoc – pośpiech oraz rozczarowanie mogą przyczynić się do braku powodzenia w rozpoczętym przedsięwzięciu dojrzały – reprezentuje płodność i poczęcie, być może marzysz o dziecku lub oczekujesz na przyjście potomka na świat jeść gnijący lub gorzki owoc – oznacza utracone szanse na rozwój lub zwodnicze przyjemności kupić lub sprzedawać – twoje próżne wysiłki i bezowocne starania nie pozwolą osiągnąć ci wzniosłego celu zrywać z drzewa – wstąpi w ciebie nowa energia, która zmobilizuje cię do dalszego działania jeść suszone owoce – symbol starości, który może również odnosić się do braku płodności.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Owsianka Sennik

  Sennik Owsianka Sen należy traktować jako ostrzeżenie przed twoimi wrogami. ujrzeć – ktoś pragnie doprowadzić do twojej zguby przypalona – przyjaciel, na którego do tej chwili mogłeś liczyć zawiedzie cię gotować – wtrącasz się w nie swoje sprawy jeść – twoja ciężka praca w końca zacznie przynosić efekty.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Owsiki Sennik

  Sennik Owsiki Owsiki to symbol słabości, dyskomfortu oraz życia w ciągłym nieładzie. Jak wszystkie robaki owsiki są zwiastunem kłopotów i chorób, mogą także symbolizować kogoś, kto na nas pasożytuje bądź nieustannie nas wykorzystuje. Być może z jakiegoś powodu masz zaniżone poczucie własnej wartości lub ktoś stale cię dołuje. Zostaniesz postawiony w niezręcznej sytuacji przez nierozsądną osobę, która wykorzysta twoją słabość. Zachowasz twarz jedynie wtedy, jeśli wykażesz się w porę bystrością umysłu. Zastanów się zanim dasz drugą szansę osobie, która już raz zawiodła twoje zaufanie. ujrzeć – pośpiech może wpłynąć negatywnie na stan twojego zdrowia psychicznego mieć – liczne niedomówienia mogą stać się powodem do zwady leczyć je – nie daj się zwieść pozorom, mogą one przyczynić się bowiem do twojej zguby zarazić kogoś owsikami – twoje niezdecydowanie może przysporzyć komuś cierpienia maść na owsiki – nie uda ci się przeforsować swojej opinii w pewnej grupie osób co zrodzi duże nieporozumienia drapać się z powodu owsików – skoncentrujesz się na sprawach mało istotnych, utracone możliwości mogą szybko przyczynić się do twej klęski.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Ospa Sennik

  Sennik Ospa Reprezentuje problem, który można rozwiązać jedynie dzięki własnej cierpliwości. Może również oznaczać, że czasem lepiej jest się ugryźć w język i nie pogarszać swojej sytuacji niż powiedzieć o jedno słowo za dużo. Alternatywnie ospa oznacza, że należy zrezygnować z błahych przyjemności na rzecz bardziej poważnych spraw w życiu. ujrzeć u kogoś – stracisz swoją żywiołową nadzieję na lepsze czasy zaszczepić się przeciwko ospie – poszukujesz parady w kwestiach finansowych, sen może być także wyrazem nacisków społecznych, które wywołują w tobie stres i rozdrażnienie zarazić się ospą – czujesz się bardzo wyczerpany przez narastającą ilość wyzwań i obowiązków, które zdecydowałeś się podjąć w życiu mieć ospę – w niedługim czasie wróży osiągnięcie dobrobytu i fortuny wyleczyć się z ospy – los się do ciebie uśmiechnie a troski, które sprawiały ci problemy na dobre przeminą.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Oświadczyny Sennik

  Sennik Oświadczyny Sen o oświadczynach nawiązuje bezpośrednio do małżeństwa lub do innego długoterminowego zobowiązania, oznacza nową drogę życia oraz nowy początek. Oświadczyny pojawiające się we śnie mogą być także wyrazem rzeczywistych wydarzeń zachodzących w twoim życiu np. oświadczyn. ujrzeć – złożysz komuś pewną ofertę, która zostanie radośnie przyjęta oświadczać się komuś – pozytywny splot wydarzeń zawiedzie cię wprost w ramiona ukochanej osoby ktoś oświadcza się tobie – zostaniesz przez kogoś zdominowany przyjąć oświadczyny – spotka cię wielkie szczęście odrzucić oświadczyny – natrafisz na trudności, które osłabią twoje zaangażowanie się w codzienne czynności huczne oświadczyny – powalisz kogoś na łopatki swoją nietuzinkową propozycją w restauracji – będziesz przeżywał swoje radosne chwile z dala od własnej rodziny nad morzem – czas się dla ciebie zatrzyma bo twoje serce przepełnione będzie miłością w górach – będziesz kroczyć przez życie wspólnie z osobą, która wiele dla ciebie znaczy na moście – zaczniesz wahać się czy wybór, którego dokonałeś był słuszny na wieży – wyjawisz wreszcie prawdziwą miłość ukochanej osobie, która w twojej obecności czuje się bezpiecznie. Zobacz także: PaparazziPalić tytońEgi

  69
  12 Udostępnień , 69 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds