P

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Pudel Sennik

  Sennik Pudel Pudel we śnie symbolizuje wyrafinowanie oraz charyzmę, może również wskazywać na zawarcie nowych znajomości w życiu. Niekiedy sen próbuje zwrócić również naszą uwagę na to, że zamiast żyć marzeniami powinniśmy raczej skupić się na teraźniejszości. jego widok – to znak, iż będziesz mieć do czynienia z oświeconym człowiekiem, którego towarzystwo będzie ci bardzo odpowiadać posiadanie go – oznacza, że pochłoną cię szlachetne i naukowe cele, które nie przyniosą ci zbyt wielkiego pożytku głaskanie go – oznacza, że rozproszą cię małowartościowe sprawy wyprowadzanie pudla na spacer – zapowiada, iż w najbliższym czasie poznasz kogoś, kto zrobi na tobie duże wrażenie hodowanie pudla – to znak, że masz wiele świetnych pomysłów, jednak nie wiele z nich zrealizujesz jeśli cię gryzie – interesy z pewną ekscentryczną osobą okażą się totalną porażką.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Puszcza Sennik

  Sennik Puszcza Puszcza we śnie jest zapowiedzią trosk i rozczarowań. Sen ponadto zwiastuje problemy, na które nie będziemy mieć wpływu. mieszkanie w niej – to sygnał od twojej podświadomości, że powinieneś trochę zwolnić tempo i odpocząć, a nawet zastanowić się nad zmianą swojego życia. mozolne przedzieranie się przez nią – to znak, iż czeka cię jeszcze wiele pracy i wyrzeczeń nim poprawi się twoja obecna sytuacja zbłądzenie w puszczy – oznacza, iż prędzej czy później twoje plany spełzną na niczym jeśli nie możesz jej przejść – będziesz musiał w końcu zmierzyć się ze swoimi problemami jeśli widzisz ją w oddali – za bardzo przejmujesz się rzeczami, które od ciebie nie zależą płonąca puszcza – to zapowiedź gorącego romansu, który skończy się aferą.

  64
  12 Udostępnień , 64 Punktów
 • Pudełko Sennik

  Sennik Pudełko Pudełko pojawiające się we śnie jest oznaką tego, że starasz się zachować i ochronić pewne aspekty własnej natury. Rozmiar pudełka wiąże się z naszym stanem emocjonalnym, im jest ono większe, tym my sami jesteśmy bardziej rozchwiani w naszym życiu. widzieć – zaczną mocno doskwierać ci wszelkie ograniczenia oraz narzucone restrykcje otwierać – wreszcie uwolnisz się od strachu otwierać pudełko z niepokojem – oznacza życiową niepewność, zastanów się być może brakuje ci bardziej asertywnej postawy w życiu puste pudełko – sen wieszczy rozczarowanie pełne pudełko – pożądasz tego, co znajduje się w pudełku (mogą to być no. pieniądze, biżuteria, żywność itp.) papierowe pudełko – nie wiesz w jakim kierunku zmierza twoje życie pudełko pełne pieniędzy – zrobisz wszystko, by tylko osiągnąć bogactwo pudełko pełne zabawek – najwyższy czas by wreszcie dorosnąć.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Puszczyk Sennik

  Sennik Puszczyk Sen o puszczyku ma najczęściej znaczenie seksualne, sen należy odbierać także jako ostrzeżenie przed zgubnymi poradami innych ludzi. jeśli go widzisz – otrzymasz radę od bliskiej osoby, której powinieneś posłuchać kiedy słyszysz jego głos – sen stanowi zapowiedź poważnej choroby lub nawet śmierci bliskiej osoby lecący – to sygnał od pochodzący od twojej podświadomości, byś nie lekceważył cennych rad innych ludzi puszczyk w lesie – sen ostrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem siedzący na drzewie – stanowi o bardzo trudnym do rozwiązania problemie, który pogrąży twoje życie w niepotrzebnym chaosie jeśli cię atakuje – powinieneś pomyśleć o chwilowej zmianie otoczenia, bo obecne może bardzo ci zaszkodzić.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Puder Sennik

  Sennik Puder Świadomie zignorujesz ważne momenty w twoim życiu i będziesz tego bardzo żałował. ujrzeć – uważaj, by za bardzo nie zatuszować jakiejś sprawy nakaładac na twarz – masz coś na sumieniu rozsypać go – nie naprawisz tego, co zostało już doszczętnie zniszczone w kremie – zlekceważysz kogoś, kto cię bardzo szanuje i wspiera.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Puszka Sennik

  Sennik Puszka Sen o puszce oznacza, że ukrywasz przed światem coś, co pragniesz zatrzymać tylko dla siebie. ujrzeć – pamiętaj, aby obok innych chronić także samego siebie pusta – poniesiesz straty na wielu frontach srebrna – pewne informacje okażą się dla ciebie bardzo przydatne otrzymać od kogoś – spotkasz na swej drodze wielu życzliwych ludzi zgubić ją – przez pewne działanie będziesz na siebie zły znaleźć – warto będzie poczekać na dobre wieści.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Pugilares Sennik

  Sennik Pugilares własny – symbolizuje poczucie bezpieczeństwa finansowego, skradziony – ktoś próbuje przejąć nad Tobą kontrolę, tracić go – ogarnia Cię niepokój i niepewność, musisz odzyskać kontrolę nad obecną sytuacją, pusty – doświadczasz emocjonalnej pustki,

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Puzle Sennik

  Sennik Puzle Pojawienie się puzli we śnie świadczy o pewnych nierozwiązanych sprawach w twoim życiu. Ilość elementów puzli może odzwierciedlać złożoność problemu, z którym przyjdzie ci się zmierzyć. układanie ich – najczęściej oznacza, iż dojdzie do ważnych rozstrzygnięć w twoim życiu osobistym nowe puzle – to znak, że uporasz się z trudnościami, które zaprzątały ci głowę od dłuższego czasu zniszczenie ich – oznacza, iż znajdziesz się w niezręcznej sytuacji zgubienie ich – zwiastuje, że spędzisz wiele chwil w samotności stare i zniszczone – zmierzysz się z wyzwaniem, które cię przerośnie, jednak będzie ono dla ciebie bardzo pouczające na przyszłość jeśli masz go w kieszeni – lepiej zaufaj swojej intuicji, nawet jeśli twoje otoczenie cię krytykuje.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Pukać Sennik

  Sennik Pukać Pukanie jest odzwierciedleniem życia w pośpiechu. Taka postawa może przynieść ci zarówno straty jak i rozczarowania. Ponadto sen o pukaniu może świadczyć o tym, co jest dla nas ważne i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę w naszym życiu. pukać kogoś w ramię – posiadasz odpowiedni autorytet oraz władzę do tego, aby osiągnąć sukces w twoim życiu słyszeć pukanie – zapragniesz zwrócić na siebie czyjąś uwagę pukać do drzwi – sen wróży szczęśliwe rozwiązanie wielu spraw słyszeć pukanie do drzwi – niespodziewanie zostaniesz poproszony o poradę lub komentarz do sprawy, która jest ci całkowicie obca pukanie w ścianę – istnienie przeszkoda, która uniemożliwia ci postęp w życiu pukanie młotkiem – dokonasz niegodziwego czynu głośne pukanie – pojawią się przed tobą nowe możliwości ciche pukanie – zostaniesz przez kogoś upokorzony.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Puzon Sennik

  Sennik Puzon Puzon we śnie świadczy o lenistwie lub próbie unikania odpowiedzialności za własne działania. jeśli widzisz lub grasz na puzonie – wówczas sen wróży powodzenie w miłości kiedy słyszysz grę na puzonie – będziesz zmuszony do konfrontacji z osobą, która depcze ci po piętach kiedy próbujesz w niego dąć – odpowiesz przed kimś za swoje występki jeśli starasz się dąć w puzon bez uzyskania dźwięku – poniesiesz straty i zostaniesz ośmieszony kilka puzonów – to znak, iż powinieneś spełnić w pewnej kwestii swoją powinność jeśli widzisz jak ktoś na nim fałszuje – będziesz próbował zrzucić na kogoś swoją winę.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds