R

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Ryż Sennik

  Sennik Ryż Ryż we śnie symbolizuje sukces, dobrobyt i szczęście. Jest również oznaką płodności i przyjaźni. W znaczeniu negatywnym może reprezentować również głód ciała bądź duszy. ujrzeć ryż – dzięki polepszeniu wydajności swojej pracy zwiększysz swoje dochody ziarno ryżu – przestroga przed brakiem rozwagi w życiu ryż brązowy – nieoczekiwana kłótnia na długi czas zmieni twoje nastawienie do pewnych osób rosnący – w ciągu twojego życia ujrzysz różne miejsca na ziemi, które wywrą na tobie spektakularne wrażenie jeść ryż – sen oznacza szczęście i spokój domowego ogniska gotować ryż – pojawią się nowe obowiązki, które przyniosą ci wiele radości w życiu.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Rzym Sennik

  Sennik Rzym Pojawienie się Rzymu we śnie ma szerokie znaczenie, może wskazywać na nową miłość lub wręcz przeciwnie, może zapowiadać dotkliwą stratę lub nawet śmierć bliskiej nam osoby. Rzym odzwierciedla także chorobliwą władzę i wywyższanie się. Starożytny Rzym symbolizuje siłę, dominację i nieograniczone cele. jeśli widzisz go w oddali – w najbliższej przyszłości nie będzie ci dane spełnienie swoich pragnień jeśli jesteś na wycieczce w Rzymie – sen odzwierciedla twoją naiwną usłużność względem innych ludzi, pamiętaj jednak, że czasem warto także pomyśleć o sobie mieszkanie w Rzymie – to oznaka, że czeka cię sporo zawirowań w życiu podążanie do Rzymu pieszo – zazwyczaj świadczy o nadmiernej pobłażliwości kiedy widzisz płonący Rzym – sen świadczy o tym, iż obawiasz się o utratę władzy bądź przeszkadza ci brak szacunku ze strony otoczenia.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Rząd Sennik

  Sennik Rząd Sen może odzwierciedlać nasze poglądy na temat społeczeństwa, jest również wyrazem wewnętrznych przekonań i zasad, którymi kierujemy się w życiu. W negatywnym znaczeniu rząd we śnie może świadczyć o kierowaniu się w życiu jedynie zyskami, bez względu na dobro innych. jeśli jesteś wybrany na członka rządu – może to oznaczać, że zawsze starasz się dostosować do panujących zasad uczestnictwo w manifestacji przeciw rządowi – stanowi zwiastun, iż poddajesz w wątpliwość swoje dotychczasowe przekonania gdy stoisz na czele rządu – sen odzwierciedla twoje zadowolenie z ogólnej sytuacji życiowej jeśli zostajesz wydalony z rządu – będziesz mieć powody, by zacząć martwić się o swoją przyszłość.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Rzemieślnik Sennik

  Sennik Rzemieślnik udana przyszłość i szczęście, na które jednak będziesz dużo i ciężko pracować, być rzemieślnikiem – wykazujesz się wytrwałością w dążeniu do celu, rozmawiać z rzemieślnikiem – niepotrzebnie przejmujesz się błahymi niepowodzeniami w życiu,

  69
  12 Udostępnień , 69 Punktów
 • Rzep Sennik

  Sennik Rzep ujrzeć – szukasz drogi na skróty aby tylko osiągnąć sukces mieć na ubraniu – zerwiesz kontakt z nierozsądną osobą na ogonie zwierzęcia – pragniesz szybkiego i łatwego dostępu do powiększania dóbr materialnych.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Rzepa Sennik

  Sennik Rzepa symbol współczucia i bogactwa, jeść – pokonasz swoje problemy, ktoś ci daje – oznacza przyjaźń i dobroć,

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Rzepak Sennik

  Sennik Rzepak Rzepak we śnie powinien kojarzyć się z ciężką pracą, która przynosi człowiekowi pożytek i ukojenie. Jest symbolem spokojnego i niczym niezmąconego życia oraz duchowej równowagi. jeśli widzisz rzepak – świadczy to o tym, że otrzymasz szansę na odmianę losu za sprawą nowego podejścia do życia jeśli siejesz rzepak – to znak, że otrzymasz bardzo opłacalną pracę koszenie rzepaku – oznacza, że będziesz musiał zadowolić się mniejszym złem i wziąć to, co podaruje ci los chodzenie po rzepaku – zapowiada, iż odkryjesz swoje powołanie wąchanie rzepaku – zapowiada, że otworzysz nowy rozdział w swoim życiu, który zepchnie na dalszy plan twoją dawną przeszłość jeśli widzisz pszczołę na rzepaku – to nie musisz się już bać, bo twoja rodzina będzie cię bardzo wspierać olej z rzepaku – to znak, że wkrótce zaczniesz przynależeć do nowej społeczności lub poznasz nowych, bardzo wartościowych ludzi.

  63
  12 Udostępnień , 63 Punktów
 • Rzezimieszek Sennik

  Sennik Rzezimieszek być nim – sen symbolizuje pierwotną prymitywną seksualność i pożądanie,

  69
  12 Udostępnień , 69 Punktów
 • Rzeź Sennik

  Sennik Rzeź Masakra w marzeniach sennych jest symbolem stłumionych uczuć, gniewu oraz agresywnej natury. Sen bardzo często powiązany jest z bólem wewnętrznym i depresją. widok rzezi – przetrwasz przerażający incydent branie udziału w rzezi – oznacza, że musisz wyjaśnić z kimś ostatnio zaistniałe nieporozumienia jeśli jesteś jej ofiarą – stanowi przesłanie nie naprawisz w jeden dzień relacji, które zerwałeś z kimś dawno temu przetrwanie jej – to znak, że najgorsze co mogło cię spotkać wkrótce przeminie rzeź w szkole – stanowi przesłanie, że na polu bitwy wygrasz tylko wtedy, gdy w obliczu przeciwności zachowasz spokój rzeź w domu – świadczy o tym, że na polu bitwy wygrasz tylko wtedy, gdy w obliczu przeciwności zachowasz spokój powstrzymanie rzezi – oznacza, że jesteś na dobrej drodze do rozwiązania swoich problemów wywołać rzeź – stanowi zapowiedź, że zaczniesz działać zbyt gwałtownie, przez co stracisz nad sobą kontrolę ofiary rzezi – nadszedł czas, aby coś zmienić w swoim życiu jeśli w niej giniesz – sen jest zapowiedzią choroby, dlatego lepiej bądź ostrożny krwawa rzeź – to znak, że ktoś wreszcie zaprowadzi pokój w twoim życiu rzeź zwierząt – jeśli nie chcesz kogoś skrzywdzić musisz zacząć kontrolować swoje wewnętrzne emocje. Zobacz także: DróbWłóczyć sieHał

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds