S

Sennik – poznaj znaczenie swojego snu. Symbole senne. Interpretacja snów, analiza snów, Wyjaśnienie snów. Wyjątkowy sennik online. Największa baza symboli sennych.

 • Szwaczka Sennik

  Sennik Szwaczka oznacza zdolność do tworzenia i naprawy rzeczy oraz sytuacji,

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Szwagier Sennik

  Sennik Szwagier Szwagier we śnie jest zapowiedzią problematycznych relacji, które wprowadzą w twoje życie sporo niepotrzebnego zamętu. Sen może odzwierciedlać charakterystyczne cechy twojego szwagra, które jako człowiek także posiadasz; dla lepszej interpretacji snu rozważ również stosunki z własnym szwagrem w realnym życiu. ujrzeć lub rozmawiać ze szwagrem – pojednasz się z nieprzyjacielem o chaotycznej osobowości kłócić się ze szwagrem – na twoją rodzinę spadnie nieszczęście mieć z nim dobre relacje – spełnisz oczekiwania sympatycznej osoby dzięki czemu zyskasz jej uznanie mieć z nim złe relacje – trudno będzie ci zjednać sobie przyjaciół dopóki będziesz stale przeceniał samego siebie uprawiać seks ze szwagrem – mocno zaangażujesz się w pewną skomplikowaną relację być czyimś szwagrem – zapowiedź zbliżającego się okresu licznych zmagań i trosk w życiu zmarły szwagier – dzięki wprowadzeniu kilku zmian w życie ułożysz sobie wreszcie wszystkie swoje sprawy po swojemu.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Szwindel Sennik

  Sennik Szwindel Sen oznacza często, że za zbyt dużą lojalność bądź pokładanie w kimś bezwarunkowej wiary i nadziei mogą spotkać nas przykrości. Niekiedy wyraża się tu pragnienie, aby ludzie nam bliscy byli godni naszego zaufania. ujrzeć – ktoś będzie cię zwodził przez długi czas przyłapać kogoś na szwindlu – ktoś zrobi ci złudne nadzieje być przyłapanym na szwindlu – powodzenie w sprawach materialnych szwindel podczas gry – ogarnie cię żądza odpłacenia się komuś za poczynione w przeszłości krzywdy.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Szyb Sennik

  Sennik Szyb Szyb wskazuje na chęć uwolnienia się od skrywanych uczuć i pragnień. Życie iluzją i złudzeniami nie poprawi twojego stanu. widzieć – pragniesz dostatniego życia, jednak jak u większości na pragnieniach się to skończy jeśli nie możesz z niego wyjść – czujesz, że okazja ucieka ci z przed nosa ciemny szyb – nie uciekniesz przed swoimi problemami jeśli słyszysz syrenę alarmową, gdy jest się w szybie – staniesz przed podjęciem ważnej decyzji, której nie będziesz mógł już dłużej odkładać szyb kopalni – wieszczy olbrzymi sukces w handlu.

  61
  12 Udostępnień , 61 Punktów
 • Szron Sennik

  Sennik Szron Szron reprezentuje zapomniane uczucia, które w łatwy sposób można odtworzyć, jeśli tylko będziemy mieli na to ochotę. Sen zwiastuje przykre przeżycia oraz ochłodzenie wzajemnych relacji z bliskim człowiekiem. Jeśli jednak we śnie obok szronu pojawiło się także słońce, wówczas możemy spodziewać się w życiu spokoju oraz pogody ducha. widzieć ziemię pokrytą szronem – twoje lekkomyślne zachowanie sprowadzi na ciebie wiele nieszczęść szron na szybie – sen zapowiada wiele trudności i komplikacji w najbliższej przyszłości widzieć przedmioty pokryte szronem – uda ci się zrealizować wyznaczony cel w życiu oszronione drzewa – są symbolem duchowego odrodzenia, które jest synonimem piękna i wewnętrznej mocy.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • Szyba Sennik

  Sennik Szyba Szyba we śnie symbolizuje bierność w działaniu oraz niewidzialną barierę, która chroni nas przed pewną sytuacją bądź znajomością. Pragniesz w życiu izolacji, lecz sen o szybie z uwagi na jej przejrzystość nigdy ci jej nie zagwarantuje. Przez szybę można bowiem wiele zobaczyć, nawet jeśli pewne rzeczy uda nam się zatuszować, inne i tak zostaną obnażone przed światem. Choć na co dzień targają tobą zupełnie skrajne uczucia prędzej czy później będziesz musiał stawić im czoła. Sen stanowi również ostrzeżenie przed pomówieniem. ujrzeć szybę – dzięki dobrej formie podołasz trudnym wyzwaniom zbić szybę samemu – zaskarbisz sobie zaufanie i szacunek otoczenia jeśli szyba jest stłuczona przez kogoś – sen zapowiada rozczarowanie oraz negatywne zmiany w życiu skaleczyć się stłuczoną szybą – wyrządzisz komuś dużą krzywdę lecz po pewnym czasie wszystko rozejdzie się po kościach pęknięta – wydaje ci się, że możesz pokonać innych, niestety szybko okaże się, że jesteś w błędzie czysta i przejrzysta – stawiaj sprawy jasno; nie licz na to, że ktoś domyśli się sam o co ci chodzi brudna szyba – spowolnią cię czyjeś działania myć szybę – uwolnisz się od życiowych trudności, które do tej pory pojawiały się cyklicznie w twoim życiu wyjmować szybę z ramy...

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
 • sztalugi Sennik

  Sennik sztalugi Sztalugi we śnie są bardzo pozytywnym znakiem świadczącym o tym, że twoja przyszłość zapowiada się bardzo pomyślnie.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Szybowiec Sennik

  Sennik Szybowiec Szybowiec we śnie jest podobnie jak samolot symbolem wolności i przygody. Bardzo często oznacza on tęsknotę za czasami, kiedy wszystko w życiu wydawało się być mniej skomplikowane. latanie szybowcem – oznacza to, że niektóre sprawy okażą się dla ciebie znacznie prostsze niż do tej pory jeśli widzisz szybowiec – zamiast podejmować w życiu własne inicjatywy niepotrzebnie płyniesz wciąż z prądem, który narzucają ci inni ludzie naprawiać szybowiec – jest to znak, że jeśli chcesz wyjść w życiu na prostą musisz wreszcie zacząć podejmować własne decyzje zepsuty szybowiec – oznacza zmiany, które wywrócą twoje życie do gry nogami jeśli spadasz lecąc szybowcem – pamiętaj, że każda decyzja, którą teraz podejmiesz będzie miała wpływ na twoją przyszłość.

  66
  12 Udostępnień , 66 Punktów
 • Sztandar Sennik

  Sennik Sztandar Sztandar we śnie świadczy o konieczności poprawy własnej organizacji pracy oraz umiejętności planowania. powiewający sztandar – twoi wrogowie poniosą bardzo dotkliwą porażkę jeśli widzisz jak ktoś go niesie – będziesz zazdrościć osobie, której powodzi się lepiej od ciebie jeśli go niesiesz – pragniesz przyłączyć się do walki o wspólne dobro w jakiejś sprawie wznosić w górę – twoje aspiracje idą w parze z działaniami, możliwe że wkrótce znajdziesz się na eksponowanym stanowisku zbrukany sztandar – czeka cię utrata szacunku otoczenia sztandar własnego kraju – przezwyciężysz swoich przeciwników nieznany sztandar – znajdziesz się w sytuacji wielkiego zagrożenia kolorowy sztandar – sen odzwierciedla twoją kreatywność, masz kilka dobrych pomysłów, z których co najmniej jeden może stać się dochodowy.

  65
  12 Udostępnień , 65 Punktów
 • Szyć Sennik

  Sennik Szyć Szycie we śnie jest pozytywnym znakiem, najczęściej zwiastuje korzyści płynące z wykonywanej pracy. Tęsknisz za dawnymi relacjami z ludźmi, na których ci bardzo zależy. Pragniesz za wszelką cenę odtworzyć w swoim życiu momenty, które utkwiły na dobre w twojej pamięci. Sen o szyciu zwiastuje szczęśliwą przyszłość oraz spokojne życie w gronie najbliższych. szyć samemu – spędzisz szczęśliwe chwile w gronie rodziny widzieć jak ktoś coś szyje – nie możesz żyć z dnia na dzień, najwyższa pora pomyśleć o swojej przyszłości ukłuć się przy szyciu – nie uda ci się uciec od kłótni, która ostatecznie okaże się początkiem większej awantury szyć na maszynie – dzięki własnej zręczności i precyzji w działaniu udowodnisz innym, że nie mają do czynienia z przeciętnym człowiekiem szyć ręcznie – poświęcisz się miłości, która będzie całym twym światem szyć ubranie – ustabilizujesz wreszcie swoje życie rodzinne Haftowanie we śnie jest wyrazem zazdrości śniącego o osiągnięcia innych ludzi.

  62
  12 Udostępnień , 62 Punktów
Wybierz format
Mem
Prześlij własne obrazy, aby tworzyć własne memy
Wideo
YouTube, Vimeo lub Vine Embeds
Gif
Format GIF
Dowcipy
Dodaj Dowcip.
Audio
Soundcloud lub Mixcloud Embeds